Топ-10 біткоіни кранів, які платять-що це таке, як вони працюють і скільки можна заробити

364

Здрастуйте! у цій статті ми розповімо про біткоіни крани.

сьогодні ви дізнаєтеся:

 1. що таке біткоіни крани;
 2. скільки на них заробляють;
 3. як почати заробляти на кранах.

Що таке біткоіни крани

Перш ніж переходити до того, як заробляти на біткоіни кранах, поговоримо трохи про теорію.

Біткоіни крани-автоматичні сервіси, які пропонують своїм користувачам сатоши (одна десятимільйонна біткоіни) за знаходження на сайті або виконання простих дій.

Незважаючи на те що це здається абсурдним, люди дійсно готові платити за те, що ви просто перебуваєте на їхніх сайтах. Крани справно платять криптовалюта, а якщо врахувати, що вона ще й зростає – вийде, що ви отримуєте перспективну, постійно зростаючу оплату за прості дії.

Порівняти крани можна з сервісами, які платять за кліки. Майже така ж система-перебуваєте на сайті, клікаєте по рекламі, граєте в ігри з іншими користувачами або вводите капчу. За ваші дії ви отримуєте певні гроші.

але для того щоб заробити, потрібно:

 • величезна кількість вільного часу;
 • постійний доступ до комп’ютера та інтернету;
 • 5-10 сервісів, які будуть вам справно платити.

І навіть з умовою того, що ви не будете відходити від комп’ютера ні на хвилину, постійно вводити капчі і грати, стану ви на них не заробите. Як основний дохід теж не підійде через велику кількість часу на обслуговування всіх сайтів. А ось як оплата мобільного, інтернету і витрат по дрібниці – чому б і ні.

А ще біткоіни крани відмінно підходять для тих, хто тільки вирішив заробляти в інтернеті, але якихось особливих навичок у нього немає.

Біткоіни крани підходять для новачків в мережі. Якщо ви ще не знаєте, як заробляти в інтернеті, і не в курсі, звідки тут беруться гроші – попрацюйте з кранами кілька тижнів. Це дасть вам досвід, розуміння і перші гроші. А якщо крани будуть приносити вам гроші на автоматі-це стане відмінним джерелом доходу.

Як працюють біткоіни крани

Тепер про те, як же все-таки працюють біткоіни крани, звідки у власників гроші, і на чому вони самі заробляють. Відповідь проста і, як завжди, на поверхні.

Якщо придивитися до сайтів, можна побачити, що вони рясніють рекламою. На деяких бувають спливаючі вікна, маскування реклами і багато-багато інших способів, як заплутати звичайного користувача.

А як ви розумієте, ставки по рекламі набагато вище, на відміну від тих, що пропонують крани за кліки і знаходження на сайті. Грубий рекламний підрахунок говорить про те, що навіть на найпростіший і нікому не потрібний банер клікне як мінімум 1 людина з 1000.

Так що, біткоіни крани вигідні не тільки тим, хто отримує на них гроші, але і творцям. Тільки останні отримують в рази більше, витрачаючи при цьому маленькі суми лише на виплати.

Але це і робить їх бізнес більш чесним. Який сенс псувати репутацію, якщо можна спокійно отримувати свій стабільний дохід, виплачуючи відсотки тим, хто тобі його приносить. Тому кранів з виплатою в мережі набагато більше, ніж шахраїв.

Як ви бачите, механізм роботи кранів дуже простий, але в той же час вигідний обом сторонам. Коли ви отримуєте дохід практично нічого не роблячи, власники отримують його точно так же.

Як заробити на біткоіни кранах

Способи заробітку варіюються в залежності від творців. Хтось пропонує раз на певну кількість часу вводити капчу, перевіряючи, чи знаходиться користувач за комп’ютером, інші платять за перегляд реклами, треті – за міні-ігри та лотереї. Але всіх їх об’єднує одне – вони платять за присутність на сайті і виконання найпростіших дій.

Почнемо з найпростішого способу-збору капчі. Ви реєструєтеся, вводите капчу, отримуєте гроші. Через певний час вам потрібно буде знову ввести капчу, і після закінчення певного періоду на рахунок автоматично або після натискання на кнопку буде перераховано деяку кількість сатоши.

Перегляд реклами-практично ідентичний спосіб з буксами. Вам запускають рекламний ролик, платять за перегляд, потім наступний, і так до нескінченності або поки вам не набридне. Тут платять більше грошей, ніж чим за просте знаходження на сайті. Однак, і часу буде потрібно набагато більше, адже деякі сервіси перевіряють, чи дивиться рекламу користувач або це звичайний бот.

1 і третій спосіб-міні-ігри, лотереї та інші подібні заняття. Тут вам доведеться або грати з іншими користувачами в простенькі ігри, або за свої зароблені гроші брати участь в лотереях. Тут в основному і заробляються великі суми, але і ризики теж чималі. Адже користувач може вас обіграти, і система дбайливо візьме відсоток. А в лотереях так багато бажаючих, що не варто покладатися на щоденний виграш.

Але найвигіднішим способом, мабуть, залишається створення свого біткоіни крана і отримання грошей у рекламодавців. Звичайно, для новачка це дуже складний спосіб, але заробивши певні гроші, буде до чого прагнути.

скільки можна заробити на біткоіни кранах.

А тут найцікавіше. З одного боку, 1 сатоши звучить непогано. 300 сатоши за годину-взагалі відмінно. Але якщо переводити це в реальні гроші, виходить досить сумна картина.

Один сатоши зараз-0,3 копійки. Якщо сервіс за годину буде платити вам 300 сатоши, то ви отримаєте 92 копійки. Не дуже вражаюче, правда?

Якщо тримати комп’ютер активним 24/7, то ви отримаєте приблизно 20 рублів в день і 140 в тиждень. Тут вже веселіше. А якщо працювати відразу з 5-10 кранами, то просто за те, що ви включили комп’ютер, вам будуть платити по 1000 рублів на тиждень і 4 000 на місяць. Для регіонів-непогана надбавка до заробітної плати.

Тому працювати з великою кількістю кранів-єдиний варіант нормального заробітку. Звичайно, для цього буде потрібно трохи більше зусиль, але і результат буде помітно вище.

Для спеців в обладнанні та програмному забезпеченні є взагалі можливість працювати анонімно і з декількох акаунтів. Такі майстри отримують всі 30-40 тисяч на місяць, один раз налаштувавши обладнання і підібравши правильний бот для кранів.

Так що на біткоіни кранах дійсно можна заробити. Але потрібно це робити з розумом і постійно вивчати щось нове, що принесе вам додаткові гроші. Та й криптовалюта з часом тільки буде дорожчати, адже блокчейн стає тільки популярнішим. тому ваші 1500 руб.в тиждень можуть перетворитися в 2-3 тисячі вже через якийсь рік.

Є один цікавий факт. Якщо працювати з зарубіжними кранами, то отримати можна в 3-4 рази більше. Це пов’язано з тим, що за кордоном трафік цінується набагато вище, крани заробляють в рази більше і платять своїм користувачам теж набагато більш привабливі суми.

Але біда в тому, що в зарубіжних кранах часто перевіряється геопозиція ip, і якщо ви перебуваєте в снд, то виплати вам можуть просто-напросто знизити. Ну або просто відмовити в реєстрації.

Топ-10 біткоіни кранів з виведенням грошей, які реально платять

А тепер перейдемо до кращих біткоіни кранів, на яких ви гарантовано зможете заробити.

1. freebitco

Старожил в сфері біткоіни кранів російською. Працює вже кілька років, ніхто не скаржиться на нестабільність виплат. Мабуть, один з найцікавіших для роботи і однозначно повинен бути в списку компаній, з якими ви працюєте.

Виплати відбуваються досить просто: ви вводите капчу, раз на годину вам насипають 300 сатоши. Нічого складного. Якщо не брати до уваги всякі лотерейні та ігрові крани, це найприбутковіший варіант з усіх більш-менш стабільних компаній. А ще це найприбутковіший автоматичний кран.

2.  cetobeto

Кран з відмінною репутацією. На момент написання статті жодного негативного відгуку, в якому скаржилися б на невиплату.

Суть роботи з краном гранична проста. Ви реєструєтеся, граєте на сайті в прості браузерні ігри, і просто за те, що перебуваєте на сайті, отримуєте кожні 40 хвилин суму сатоши.

Якщо ви шукаєте спосіб, як провести час на крані, щоб воно не тягнулося нескінченно довго – це відмінний варіант. Підійде як основний, в якому ви будете проводити найбільше часу. Немає особливих вимог щодо кількості ігор і якості їх проходження.

3.  777bitco

Досить новий, але вже завоював популярність біткоіни кран. Його головна перевага в тому, що після введення капчі цілу годину вам не потрібно нічого робити.

Суть роботи проста: виРеєструєтеся, вводите капчу. Проходить годину, ви вводите ще одну, вам нараховуються гроші, і так, поки ви не перестаєте працювати з сервісом.

Зручно те, що криптовалюта надходить на рахунок вже протягом 48 годин. Це можна порівняти з біржами фрілансу, які в ручному режимі обробляють заявки і переводять кошти. А також в будні дні або перед початком робочого дня є шанс, що гроші переведуть відразу після подачі заявки.

4.  magicbit

Досить цікавий і ризикований кран, особливо якщо у вас накопичаться великі суми. Раз в 5 хвилин ви вводите капчу, ця дія переводить вам на рахунок сатоши. Але це ще не все. На ресурсі є спеціальний накопичувальний рахунок, на який ви можете покласти свої гроші всередині системи, і кожні 99 годин вони будуть подвоюватися.

Але якщо ви збираєтеся реально користуватися функцією подвоєння, будьте обережні. Все ж, така пропозиція занадто заманливо, тому потрібно буде уважно подумати, перш ніж залишати велику суму на депозиті. Краще виводите суми після досягнення “мінімалки” відразу ж. А цією функцією користуйтеся, щоб “додати” до мінімуму.

5.  bitgames

Веб-сайт, який справно платить криптовалютою. Є багато різних способів заробітку на ньому, від виконання простих завдань до банального введення капчі. Сервіс об’єднав в собі все те, що багато хто любить в кранах – простоту, міні-ігри і можливість безкоштовно заробити.

Якщо ви будете досить активними, то за годину зможете заробити до 5 000 сатоши. Звичайно, це якихось 16 рублів, але якщо проявляти активність цілий день, то за день зможете отримувати 200-300 рублів практично нічого не роблячи. Мінімалка на висновок – 100 000 сатоши.

6.  bonusbitcoin

Цікавий біткоіни кран, який генерує сатоши кожні 15 хвилин. Один з найперспективніших в 2017 році.

Мінімалка на висновок – 10 000 сатоши. Це не так багато, як в інших, і в той же час її легко заробити за один день. А якщо додати до цього систему нарахування бонусу в 5% кожен день незалежно від величини рахунку, вийде досить прибутковий кран, який просто зобов’язаний бути в числі тих, з якими ви працюєте.

Єдиний мінус-не вся реклама коректно відображається в різних браузерах. Тому іноді вам доведеться перемикатися між декількома вікнами, щоб зуміти ввести капчу або забрати гроші.

7. dailyfreebits

Один з найстаріших кранів, який був запущений в зарубіжному інтернеті. Зараз доступний і для російських користувачів. Поріг виведення-3500 сатоши. Роздача біткоіни відбувається щогодини. Нарахування відбувається без капчі.

Головний мінус у цього крана-невеликі суми видачі. Але незважаючи на це, він стабільно тримається в топі англомовного сегмента інтернету. Головний козир-надійність і простота в автоматизації.

8.  fieldofbitcoin

Досить цікавий кран, виконаний в стилі казино. Сатоши генеруються кожні 10 хвилин. Тільки вони виводяться не автоматично. Потрібно зіграти в міні-гру.

Перед вами буде поле, на зразок шахівниці. Ваше завдання-вибрати ту клітинку, яка виявиться найприбутковішою з усіх. Якщо вам не сподобається ваш виграш, то ви завжди можете вибрати іншу комірку, а обрана вами раніше сума згорає.

Досить простий, але в той же час цікавий інтерфейс, велика кількість реклами і мінімальний висновок в 10 000 сатоши, які система виплачує безпосередньо в ваш гаманець. Все відбувається без посередників. Можна назвати його моментальним краном.

9.  frogfaucet

Абсурдна графіка-те, що було потрібно цим кранам. Інтерфейс виконаний у вигляді міні-гри. Жаба, яка стрибає з листка на листок і збирає сатоши. Пригода закінчиться, як тільки її з’їсть крокодил. Складність виростає з плином часу. Грати в неї можна раз в 10 хвилин.

Гроші виводяться раз на тиждень на акаунти, що містять понад 25 тисяч сатоши. Платять справно, а така система говорить лише про те, що в штаті не так багато людей, щоб займатися виведенням постійно. Підійде як приємне проведення часу для тих, хто любить азартні ігри. Тут і виграти можна, і гроші витрачати не треба.

10.  coincollecting

Прибутковий десятихвилинний кран. Єдина заковика – його використання: після введення адреси і натискання «next» в правій частині екрана з’явиться жовте коло на тлі монеток. Він очищається курсором миші, як на скретч-карті, а під ним виявляється сума виграшу. Потім потрібно ще раз натиснути “next” і ввести капчу, і тільки тоді сатоши будуть перераховані на ваш epay аккаунт.

Як бачите, біткоіни кранів дуже багато, всі мають свій інтерфейс, особливості виведення і різні тонкощі. Не потрібно зупинятися на чомусь одному, важливо постійно пробувати щось нове. Можливо, завтра відкриють кран, який для вас виявиться супер-прибутковим. А може якийсь перспективний проект зі списку вище закриється. Але ми постаралися зібрати всі жирні крани, які можуть приносити якісь гроші.

Як вибрати правильний біткоіни кран

Зі списком біткоіни кранів розібралися. Але все ж вони з’являються кожен день, а розібратися в тому, хто платить, а хто ні, буває дуже складно. Як говорив відомий гравець в покер дойл брансон, розповідаючи про 80-х:

Виграти тоді було ще легко. Але вийти з казино зі своїм виграшем набагато складніше. Тому я завжди носив з собою револьвер.

у мережі револьвер не спрацює, тому ми підібрали для вас 3 ознаки, що відрізняють крани, які платять, від шахраїв:

1. велика кількість реклами . Як ви вже зрозуміли, нормальний біткоіни кран заробляє на рекламі. І це нормально. І її має бути дуже багато. Якщо на сайті мало реклами, або він не вдається до якихось хитрощів на зразок спливаючих вікон, варто замислюватися, а яка тоді вигода розробникам. Швидше за все, сайт без великої кількості реклами-звичайний скам, який закриється, не виплативши гроші своїм користувачам.

2. відгуки від сайту . Найпростіший спосіб дізнатися, яка компанія в інтернеті веде чесну політику, а яка ні – почитати відгуки про неї. Підійдуть будь-які, аж до постів вконтакте. Досить почитати 10-15 висловлювань, осмислити їх і зробити висновок.

Але працюючи з відгуками є шанс наштовхнутися на замовні. Відрізнити їх дуже просто. Часто це розгорнуті, цікаві пости, написані без єдиної помилки, з відсутністю смайликів і якихось емоцій. Справжній відгук може містити 3-4 слова, і вам буде зрозуміло, про що в ньому йдеться. А полотна без помилок-справа рук найманих письменників, яким замовили створення гарного образу.

3. вік та реєстрація домену . Це, мабуть, найскладніший, але і найважливіший спосіб перевірки будь-якого сайту. Досить подивитися, як давно він був зареєстрований. Якщо недавно – є ймовірність, що це обман. Але якщо вже протягом декількох років він спокійно існує – можна бути впевненим у чесності.

Звичайно, всі перераховані способи не дають гарантії того, що сайт буде стабільно і справно приносити вам гроші протягом декількох місяців або навіть років. Але тим не менш краще перестрахуватися, і перш ніж починати працювати з новим партнером, вивчити його.

Якщо хоча б по одному з пунктів кран буде викликати підозру – працюйте з ним з обережністю і завжди майте як мінімум 7-8 майданчиків, на яких можете стабільно заробити і, що ще більш важливо, – вивести кошти.

5 актуальних порад по заробітку на біткоіни кранах

Тут ми підібрали для вас актуальні поради по тому, як працювати з біткоіни кранами. Необов’язково дотримуватися їх все, але якщо ви хочете, щоб дохід збільшувався – прислухайтеся до них.

1. Працюйте з великою кількістю кранів.

Як ви могли бачити ще з пункту про суму заробітку на кранах, працювати з однією компанією просто невигідно. Якихось 100-150 рублів на місяць не зроблять погоди. Тому працюйте мінімум з п’ятьма кранами, які можуть забезпечити дохід в районі однієї тисячі рублів на тиждень.

Ці гроші вже будуть більш істотними. А працюючи з одним, ви зможете заробити максимум на пару пачок сигарет або оплату мобільника.

2. Виводьте гроші відразу ж після того, як набрали мінімальну суму.

За прикладами далеко ходити не треба. Можна взяти інше місце, в якому люди намагаються знайти легких грошей-казино і ставки. Там дуже просто обходяться з тими, хто багато виграє і залишає своїм суми на рахунку. Їх просто банять, не даючи можливості вивести свої накопичення.

Кранам, звичайно, не резон так робити через те, що можуть піти чутки, а в мережі вони розходяться дуже швидко. Але все ж, є непогана ймовірність того, що вас можуть забанити через якого-небудь порушення, або проектПрипинить свою діяльність. Тому, як тільки ви набрали мінімалку-переводите свої гроші в інше місце.

3. Завжди будьте готові до того, що один з кранів закриється.

Так вийшло, що все прибуткове в мережі дуже швидко закривається. Яскравий приклад-хайпи. Це такі компанії, які під будь-якими приводами збирають гроші, виплачуючи до 1000% річних. Правда, як тільки вони отримують достатню кількість грошей, власники миттю згадують, що вони хотіли жити на кіпрі, і благополучно пропадають.

Тому, якщо ви працюєте з кранами, постійно шукайте нові, і не сильно переживайте, коли старі будуть закриватися. Завжди повинна бути подушка безпеки з 3-4 перспективних компаній.

4. Не робіть цей заробіток основним. 

Навіть якщо ви знайдете спосіб працювати з цілою сотнею різних біткоіни кранів, не варто думати, що все буде так легко. Коли-небудь все це закінчиться, а ви опинитеся біля розбитого корита без особливих навичок і грошей, відкладених на чорний день.

5. Постійно вивчайте щось нове про заробітки в мережі. 

Ви можете освоїти якусь цікаву професію, влаштувати свій бізнес або отримати в інтернеті початковий капітал. Для регіонів інтернет-єдиний спосіб заробляти великі гроші. А отримувати гроші не виходячи з дому-мрія багатьох.

Тому, поки ви заробляєте на кранах, приділіть час пошуку професії, вивченню ринку, і освойте новий напрямок. Неважливо, ким ви будете-дизайнером, копірайтером, творцем сайтів, програмістом або фахівцем з реклами. Важливо, що ви станете фахівцем, знайдете професію або зробите бізнес і зумієте жити незалежно від інших.

Якщо дотримуватися цих 5 простих порад, то ви зможете дуже швидко заробити на кранах необхідну суму, залишити собі подушку безпеки і піти займатися тим, що вам дійсно цікаво.

Альтернативні способи заробітку на криптовалюті

В кінці статті хотілося б розповісти про альтернативні способи заробітку на криптовалюта. Це буде цікаво для тих, хто сприймає крани не як спосіб заробітку, а як варіант для отримання біткоіни.

отже, заробляти на криптовалюті можна трьома способами:

 1. майнінг.
 2. інвестиціями.
 3. спекуляцією.

Про майнінг знають практично всі. Це видобуток криптовалюта за допомогою комп’ютера або спеціальних установок. Хтось каже, що в майнінг немає грошей, а інші продовжують заробляти великі суми. Великі вкладення-великий прибуток.

інвестиції в нові криптовалюта – перспективний і цікавий спосіб заробітку. Якщо ви не знаєте про криптовалюта, то трохи історії вам не зашкодить.

У 2009 році біткоіни тільки з’явився. У 2010-му за 10 000 біткоіни пропонували дві піци. А в 2017-му один біткоіни коштує більше 200 000 рублів. Непоганий шлях, чи не так? зараз біткоіни і криптовалюта стають все більш популярними. Придивіться до інших моделей криптовалюта, можливо знайдете підходящу для вкладень.

спекуляція на валюті – ціле мистецтво. І неважливо, що вона віртуальна. Спекуляцією в нашій країні було прийнято називати всі операції, які відбувалися з валютою.

У фінансовому світі все по-іншому. Спекуляцією називаються короткострокові угоди з купівлі / продажу активу, в нашому випадку валюти, з метою отримання прибутку. Тобто купив біткоіни дешевше-продав подорожче або зайняв, поки все дорого, і віддав, коли вже дешево.

Так і працюють трейдери, спекулянти-можемо називати їх як завгодно. І зараз саме час для того щоб зайнятися такою діяльністю. Приблизний дохід з однієї операції, якщо користуватися тільки своїми коштами-5%.

Як бачите, крани і майнінг – не єдиний спосіб добре заробити на криптовалюта. Є й інші, більш цікаві і перспективні, до того ж не потребують великих вкладень.

Висновок

як ви можете бачити, з усього вищесказаного є кілька висновків:

 1. реальні крани платять гроші всім.
 2. 6. На них можна заробити новачкові.

 3. отримати багато грошей не вийде.

Якщо ви хочете відчути смак грошей, заробивши першу суму в мережі, то крани-найпростіший варіант. Вам не доведеться практично нічого робити, а гроші тим часом підуть до вас в гаманець. Але не варто на цьому зупинятися.

Треба вивчати інші способи заробітку в інтернеті, збирати знання і досвід, вибираючи прибуткову нішу і отримуючи на цьому вже великі суми.