Знайомство та особливості роботи з Paypal. Опис Paypal (Пайпал)

246

Займаючись в інтернеті бізнесом, нехай навіть і невеликим, рано чи пізно приходиш до необхідності вибору платіжної системи для роботи. Віртуальні гроші міцно зайняли своє місце в нашому житті та операції з ними, звані транзакціями, зараз проводять багато системи. У кожної з них свої особливості, переваги і недоліки. Яку ж вибрати? У цій статті ми отримаємо короткий набір відомостей і опис Paypal — найвідомішої західної платіжної системи.

Опис Paypal

Paypal була заснована в 1998 році, а з 2002 є власністю eBay. Назва системи в дослівному перекладі з англійської мови означає «заплати приятелеві». Зараз вона працює більш ніж в 190 країнах, має величезну кількість користувачів і є одним з світових лідерів серед інших систем, що працюють з віртуальними грошима.

При всій своїй популярності за кордоном ця система майже невідома користувачам російськомовного інтернету. Причин цього багато, але ми перерахуємо основні.
По-перше, на території пострадянського простору вже є дуже сильна і відома платіжна система. Звичайно ж, мова йде про Webmoney, яка так просто своїх позицій не віддає. Більшість інтернет-магазинів і всіляких сервісів використовують саме її, при цьому існує налагоджена система введення/виведення грошей, обмінних пунктів і т. д. Як говориться, що ж ще потрібно?

По-друге,всі ці роки Paypal не допускала до реєстрації жителів СНД. В останні роки керівництво, ймовірно, усвідомила свою помилку і ця дискримінація була ліквідована. Але! При всьому цьому повноцінно працювати нам все одно не можна: вводити гроші, робити покупки та оплачувати послуги за допомогою Paypal ми можемо, а ось найголовніша можливість знімати і отримувати гроші — нам поки що недоступна. Ймовірно, саме з цієї причини у нас більше популярна Alertpay, в якій вже є можливість переказувати гроші зі свого аккаунта на картку і спокійно отримувати їх в банкоматі.

Проте час не стоїть на місці і немає сумнівів у тому, що такі ж можливості для нас будуть і в Paypal. А раз так, то є сенс коротко ознайомитися з її можливостями.
Початок роботи починається з реєстрації. По її завершенні користувач отримує аккаунт, доступ до якого здійснюється після введення e-mail і пароля, вказаних при реєстрації. До акаунта прив’язується електронна картка, з якої (на яку) відбувається зняття (надходження) коштів. Як і в інших системах, користувачі мають можливість переводити віртуальні гроші один одному. Як бачимо, можливості досить стандартні.

Перейдемо до достоїнств системи. Перекази грошей в Paypal відрізняються своєю захищеністю. І служба безпеки у них на висоті — процедура прив’язки картки одна з найсуворіших серед всіх платіжних систем. Найменша підозра, і картка не буде прикріплена до аккаунту. Надмірна підозрілість теж, до речі, одна з причин, по якій Paypal не дуже популярна у нас. Але, що не кажи, це все-таки гідність.

І наостанок: інтерфейс Paypal російськомовний. Для тих хто вирішив зареєструватися в цій платіжній системі це не може не радувати. І саме для цих людей готова покрокова інструкція по реєстрації в Paypal, яка допоможе уникнути багатьох неприємних моментів.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!