Знайомимося з AlertPay. Короткі відомості для початку роботи

249

В світі існує досить багато платіжних систем. Серед них є як відомі, так і монстри своєї справи — PayPal, Webmoney. Саме до останньої категорії систем можна сміливо зарахувати AlertPay — порівняно молоду платіжну систему, що займає одне з лідируючих місць у світі.

AlertPay — електронна платіжна система, заснована в 2005 році. Засновник Alertpay — однойменна компанія, заснована в 2004 р., офіс якої знаходиться у Квебеку. За минулий час AlertPay не втрачала часу дарма і зайняла свою нішу в сфері електронного бізнесу. Завдяки вдалому маркетингу і реферального системи залучення користувачів Alertpay вже конкурує з E-Gold (яка, втім, майже мертва), і очікується, що з часом вона потіснить і PayPal.

AlertPay демократична — маючи рахунок у ній ви можете надіслати кошти людині, що не мають облікового запису в AlertPay. Способи поповнення рахунку в AlertPay відрізняються широтою вибору. Кошти можна переказувати користуючись перекладом Wire Transfer, кредитною карткою або чеком. Цілком можна для цих же цілей скористатися введенням через шлюзи платіжних систем e-Bullion, IntGold і e-Gold. Виводити гроші з AlertPay можна, використовуючи переклад Wire Transfer, чек, переклад на американський банківський рахунок і на пластикову картку. Найбільш оптимальним для нас буде обмін на Webmoney або інші електронні валюти в довірених обмінниках. Втім, якщо у вас є пластикова карта, то, можливо, виводити гроші зручніше на неї, отримуючи їх в банкоматі. І роблю саме так.
Всі способи виведення докладно описані в розділі нашого сайту, присвяченому цій платіжній системі. Зокрема, ви знайдете там покроковий опис прив’язки кредитної карти до свого аккаунту і виведення грошових коштів на неї.

Одним з недоліків, в порівнянні з тією ж PayPal, є англомовний інтерфейс AlertPay. Так що якщо ви збираєтеся реєструватися в ній, потрібно підучити мову. Ну, а якщо ви не володієте ним, то для вас підготовлена стаття «Реєстрація в AlertPay російською мовою».

Приписка через рік. На жаль, виведення грошей на картку для громадян пострадянського простору став недоступний. і робота з AlertPay втратила сенс. Виведення грошей із західних сервісів тепер здійснюється через Egopay. Інтерфейс цієї системи також англійська, але докладна інструкція по реєстрації в Egopay російською мовою доступна на нашому сайті.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!