Знайомимося і отримуємо прибуток з Teasernet

347

Заробіток на тизерах має багато спільного з заробітком на контекстній рекламі — починаючи з принципу роботи і закінчуючи сервісами, які надають можливість для заробітку. З одним з таких сервісів — Teasernet — ми ознайомимося в цій статті. І не тільки ознайомимося — ми зареєструємося і почнемо роботу.

Загальні відомості про Teasernet

Тизернет — відомий російський сервіс, який платить за тизерний трафік. Інакше кажучи, за кліки по тизери, розміщені на вашому сайті. Сервіс існує досить давно — з вересня 2008 року, і зарекомендував себе як надійний і перевірений партнер. Вважається відмінним варіантом для заробітку на розважальних і варезных сайтах, де можна розміщувати різні шокуючі новини або еротику. Можна спробувати монетизувати трафік і з сайтів іншої спрямованості — в Тизернете є категорії музики, знайомств, спорту, авто. Але саме оформлення тізерів цього сервісу все-таки більше підходить саме до варезних сайтів.

При цьому обмежень на кількість відвідувань немає — це гарна новина для власників відвідуваних ресурсів. З інших вимог до сайтів:

 • Сайт повинен бути розташований на платному хостингу.
 • Трафік на сайті повинен бути пошуковий.
 • Кількість РУ трафіку повинно бути більше 50%.
 • На сайті повинен бути розміщений блок оголошень Teasernet.
 • Не приймаються сайти з джерелом трафіку з САР, автокликом і їх аналогами.
 • Не приймаються сайти рекламують САР або аналогічні системи.
 • Не розміщувати написів спонукають відвідувачів перейти за тизера або штучно привернути увагу до рекламного блоку, а також здатних ввести в оману користувачів.
  Наприклад, використання написів на кшталт: «Безкоштовно», «Допомога сайту» та ін.
 • Вебмайстру категорично заборонено просити або примушувати користувачів клікати по рекламних оголошеннях, використовувати будь-які шахрайські методи отримання кліків, в тому числі заохочення за кліки.
 • Заборонена штучна накрутка числа показів або кліків.
 • Вимоги досить стандартні, нічого незвичайного в них немає.

  Як почати роботу

  Як і на всіх подібних ресурсах — з реєстрації. Після неї додаємо свій сайт в якості рекламної площадки, створюємо тизер і розміщуємо його код на своєму сайті. Сайт відправиться на перевірку модераторам Тизернета і через деякий час вам прийде лист з результатом перевірки. У разі негативного результату потрібно виправити помилки та надіслати сайт на повторну перевірку. Ну що, поїхали!

  Реєструємося в Teasernet

  Йдемо на сайт Teasernet.com і натискаємо «Реєстрація власника сайту». Заповнюємо нечисленні поля реєстраційної форми — і ми партнери Тизернета. На пошту автоматично висилається лист, на яке можна не відповідати. Як бачимо, реєстрація не забирає багато часу. Після неї можна зайти в свій аккаунт. Перед початком роботи обов’язково ознайомтеся з вимогами до сайтів та іншими правилами роботи в Тизернет. При цьому можливий варіант, що вас автоматично буде викидати на сторінку з правилами і поки ви їх не прочитаєте і не натиснете кнопку згодою, ви просто не будете ні в один розділ сайту. Такі речі трапляються також після змін правил сервісу — це потрібно мати на увазі.

  Створюємо рекламну майданчик

  Заходимо в розділ «Майданчики», натискаємо посилання «Додати майданчик» і у вікні, заповнюємо форму. Введення імені і адреси сайту не викликає труднощів, а ось вибір тематики вимагає більшої уваги: вам потрібно заборонити теми, які на вашу думку не повинні бути присутніми у тизері, розміщеному на вашому сайті. Якщо ви не бажаєте, щоб на вашому сайті не показувалися тизери «для дорослих» забороніть теми «Адалт» і «Ню (голі)». У полі «Заборонені до показу сайти» можна ввести адреси небажаних до рекламування сайтів. Натисканням «Додати сайт» ми створимо майданчик, яка з’явиться в цьому ж розділі. При необхідності, її параметри можна змінити. Пора створювати тизери.

  Створюємо тизер

  У вже знайомому нам розділі «Майданчики» в секції «Всі» знаходяться всі сайти-рекламні майданчики. Натискаємо на потрібній нам майданчику «Додати блок» і потрапляємо на сторінку, що складається з двох панелей: «Налаштування блоку» і «Налаштування тизера». Призначення кожної зрозуміло з назви — спочатку налаштовуємо блок, потім тизер(и). Незважаючи на безліч опцій в цих панелях все досить просто, логічно і зводиться до налаштування зовнішнього вигляду рекламного блоку. При цьому можна керуватися двома міркуваннями: можна органічно вписати тизери в колірну гамму сайту, а можна, навпаки, виділити його із загального вмісту сайту, вибравши контрастну колірну гаму. Але це вже тема для іншої статті, повернемося до налаштувань. Зазначу один момент — у браузері Internet Explorer у мене періодично не відображалися вищевказані панелі, чого в Firefox помічено не було.

  Отже, ми налаштували тизерний блок, вибравши кількість тізерів, розміри і колірну гаммму, налаштували самі тизери. Завершуємо процес натисканням кнопки «Зберегти і отримати код», встановлюємо код на свій сайт, який з цього моменту вважається активованим і відправляється на перевірку. Тизери відразу не з’являться, потрібно почекати хвилин 10. Після їх появи можна візуально оцінити зовнішній вигляд сайту з рекламним блоком і підправити щось, якщо є необхідність.

  Наступний крок — очікування відповіді. Зазвичай через день приходить лист з вердиктом модератора. У разі відмови у листі повідомляється причина, по якій сайт не прийнятий. Хоча, поклавши руку на серце, іноді формулювання виглядає дещо узагальненій, і доводиться зв’язуватися з модераторами та з’ясовувати більш конкретно причину відмови. Після її усунення сайт потрібно послати на повторну перевірку. Втім, порядок дій у цьому випадку вказаний в тілі самого листа.

  Виведення грошей з Teasernet

  Виплати проводяться лише на WMR або Яндекс.Гроші два рази на місяць. Мінімальної суми виводу немає — скільки заробили, стільки і виводите.

  Ми зареєструвалися і почали роботу в Teasernet. Що ж робити далі? Обов’язково зайдіть на форум сайту, почитайте поради та способи виходу з різних ситуацій — розумний, як відомо, вчиться на чужих помилках. Аналізуйте дані, навчитеся працювати зі статистикою і фільтрами. І обов’язково контролюйте тизери, які показуються на вашому сайті. Хоча б перший час. Незважаючи на вибір потрібних тем, і блокування непотрібних є відомості, що іноді проскакують тизери з небажаним для серйозного сайту вмістом.

  Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!