Zipmonster — інструкція і опис. Зипмонстр: збільшуємо прибуток з файлообмінник

274

Починаючи писати цей огляд, я роздумував, до якої категорії заробітку віднести Zipmonster. Дуже незвичайна сама ідея отримання прибутку. Але оскільки найбільше вигоди повинні отримати люди, що працюють з файлообмінниками, то вирішено було розмістити опис саме в цьому розділі. Що ж, давайте знайомитися з монстром архівації і дізнаємося, що він може запропонувати своїм користувачам.

Отже, що ж пропонує Zipmonster? Насамперед, обмовимося, що мова піде тільки про платних завантаженнях. Тому з звичайними файлами заробити навряд чи вийде.
Як зазвичай відбувається процес отримання файлу? Користувач зацікавила його ссылке потрапляє на файлообмінник і йому для початку закачування пропонується ввести код, який потрібно купити. Або інший варіант, але суть одна «вранці — гроші, ввечері стільці». Тобто до початку завантаження потрібно заплатити. У цьому і криється каверза — слов’янській людині взагалі чуже слово «оплата», а тут ще й наперед. Ясно, що це відлякує багатьох.
Вихід з цієї ситуації і пропонує керівництво Зипмонстра. Користувачі сервісу завантажують спеціальну програму-архіватор. Ті ж самі файли архівуються цією програмою і викладаються на звичайних файлообмінниках. Користувач завантажує архіви, але для розпакування потрібно оплата, яку встановлює власник файлу. При цьому він отримує 80-90% відсотків від цієї суми. Інші відсотки Зипмонстр забирає собі — це його бізнес. Таким чином змінюється порядок: чоловік отримав файл, його не обдурили із завантаженням, не «надули» зі зняттям грошей з рахунку телефону і т. п. Ось він, файл — залишилося заплатити за розпаковування. Все чесно.
Погодьтеся, в цьому щось є: отримати гроші з файлообенника, а потім ще й з самих файлів. Чи буде майбутнє у цього методу? Ймовірно, так. Непрямим підтвердженням цієї думки є пошукові запити «zip monster злом», які говорять про його зростання популярності. Але зламати файл, упакований Zipmonster, значно важче, ніж звичайний архів, захищений паролем.
З принципом роботи розібралися, йдемо далі.

Реєстрація і початок роботи Zipmonster.ru

Початок роботи з сервісом починається з реєстрації: йдемо на сайт Zipmonster.ru, заповнюємо поля і заходимо в акаунт. Ніяких підтверджень поштою не потрібно, але при реєстрації знадобиться номер вашого R-гаманця в Webmoney. Після входу потрібно закачати сам архіватор можна завантажити як звичайну, так портативну версію, що працює без інсталяції. Наприклад, з флешки. Рекомендую останню, працює безвідмовно.

Запустивши програму, ввівши свій логін і пароль ми увійдемо в її головне вікно, фрагмент якого ви бачите на малюнку.

На ньому виводиться статистика, можливість увійти в свій акаунт на сервері (для цього потрібно клацнути на своєму логін) і можливість архівування файлу. Саме останнім ми і займемося.
Перетягуємо підлягає архівації файл в головне вікно. У наступному вікні «Створення нового архіву» потрібно ввести назву майбутнього архіву — інакше далі ви не пройдете.

В цілому, всі опції можна залишити за замовчуванням — все налаштовано оптимально. Але деякі важливі моменти і ми на них зупинимось.
Насамперед приділимо увагу шляхам збереження архівів. У мене портативна версія програми та архіви за замовчуванням створюються в папці, зазначеної на малюнку. Тобто на диску «D». Якщо ж ви поставите стаціонарну версію Зипмонстра, то ОБОВ’ЯЗКОВО змініть шлях на будь-яку папку на диску «D». Або на іншому, але не на диску «С». Інакше при збої Windows і її перевстановлення ви втратите всі свої архіви.
Наступний момент — мова архіву. Оптимальний варіант — за замовчуванням. Раптом ваш архів завантажать за кордоном? А так, дивись, може й гроші заплатять — якщо зрозуміють, що пишеться.
Наступне вікно — вибір інтерфейсу. Залишаємо за замовчуванням «Класичний». Навіщо лякати людину установкою незнайомій програми? Нехай він відразу зрозуміє, що це всього лише розпакувальник. А саме це забезпечує класичний інтерфейс.

Тиснемо продовжити і переходимо до вибору вартості розпакування.

Потім відзначаємо чекбоксами відповідні методи оплати. Якщо планується робота з зарубіжними користувачами, то, ймовірно, має сенс відзначити опцію «кредитна карта». Бо вони про нашої знаменитої Webmoney взагалі нічого не знають. Добре, якщо хоч назва чули…
Після завершення цього кроку залишиться вибрати файл або папку, які будуть архівуватися. При цьому слід знати, що за замовчуванням програма не буде архівувати файли більше 100 Мб. Змінити максимальний розмір можна, натиснувши кнопку «Налаштування» і зайшовши на вкладку «Налаштування стиснення».
З процесу архівування ви потрапите в центральне вікно, де буде звіт про проведену роботу.

І останнє. Оскільки Zipmonster також надає місце для зберігання файлів, виступаючи в ролі файлообмінника, то свежесозданные файли можна тут же завантажити в свій аккаунт. Для цієї мети в центральному вікні є посилання «завантаження файлів на хостинг», по завершенні якої вони з’являються в акаунті в розділі «архіви». Там же можна отримати посилання на архіви.

Правила роботи

Перейдемо до правил сервісу. Якщо використовувати його в якості файлообмінника, то можна завантажувати ВСІ види файлів, крім дитячого порно, zoo, rape. Також заборонені «матеріали для дорослих» за використанням PayPal як спосіб оплати. Зверніть увагу, що заборонена робота саме з PayPal, але заборони на продаж вищевказаних матеріалів при їх оплаті з інших платіжних систем немає. Можна сказати, що правила цього сервісу найлояльніші з усіх правил, які мені доводилося бачити.
Зрозуміло, що заборонені також шахрайські дії. До них відносяться продаж архівів-пустушок, переведення в готівку коштів з мобільних телефонів, використання «матрьошок» (багаторазова архівація файлів з подальшою вимогою оплати) і т. п. Це все можна робити, але тільки один раз — за це ви отримаєте довічний бан.

Фінансові питання

Зипмонстр працює з багатьма платіжними системами. В тому числі і самої зручної для нас — Webmoney. Саме через неї відбувається виведення зароблених грошей. А ось для оплати розпакування архіву його власнику пропонуються всі інші: PayPal, рублі Вконтакте, webmoney, Яндекс гроші, всілякі термінали і т. д. При цьому оплата архіву автоматизована. При натисканні кнопки «оплатити через Webmoney» користувач потрапляє на сторінку оплати, де вона і відбувається.

Ми закінчуємо знайомство з цим незвичайним проектом. Безумовно, він заслуговує уваги, але до всього потрібно підходити обережно. Вже у всякому разі не варто стрімголов архівувати всі свої файли, сподіваючись на цьому заробити. Пам’ятайте про менталітеті нашого людину — він завжди платить з небажанням. Враховуючи це, можливо має сенс зробити упор на жителів інших країн. У будь-якому випадку, вирішувати вам.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!