Заробіток з Тизермедиа. Скільки можна заробити c Teasermedia.net

281

Представляти Teasermedia.net особливої потреби немає — ця тизерна мережа існує не один рік і досить відома. В інтернеті є певна кількість оглядів, пропонують загальні відомості про роботу цього сервісу. Власникам сайтів, які бажають розпочати роботу з Тизермедиа, думається, буде цікавіше отримати відгуки про реальну роботу з біржею, що і пропонується в цій статті.

Одним з основних моментів, що підкреслюються в кожному огляді про Teasermedia, є той факт, що біржа викуповує адалт-трафік. Кажучи іншими словами, приймає сайти з контентом «для дорослих». З-за цього у багатьох власників сайтів може скластися про біржі певне, не завжди позитивне враження. Проте враження це буде помилковим — тематика сайтів і тизерів суворо розділена, вебмастер може вибрати ці тематики і перетину з адалт-матеріалами не відбувається.

Це відступ зроблено для власників сайтів, які бажають спробувати співпраця з Тиземрмедиа, але опікуючись репутацією свого ресурсу, бояться почати роботу з вищевказаної причини. Я відносився саме до такої категорії людей і можу заявити, що програмна частина Тиземрмедиа працює відмінно — ніяких сторонніх тематик тізерів, крім обраних мною, на моєму сайті не з’являлося.
Тепер можна перейти безпосередньо до опису Teasermedia.

Опис Teasermedia

Тизермедиа існує з 2011 року. За час, що минув сервіс пройшов шлях від невеликої біржі, робить акцент на викуп адалт-трафіку (досить подивитися пости тих років про початок роботи Тизермедиа на різних форумах) до потужного проекту з безліччю учасників — вебмайстрів та рекламодавців, що забезпечують існування і наповнюваність різних тематик. Перераховувати тематики не має сенсу — список їх розширюється і ознайомитися з ним можна на сайті біржі.

Вимоги до сайтів на Teasermedia

Список вимог до сайтів досить значний, але більшість з них стандартні для всіх подібних сервісів. Тому вимоги можна звести до найбільш важливих пунктів.

  • У Тизермедиа приймаються сайти з порогом відвідуваності від 100 унікальних відвідувачів на добу.
  • Біржа приймає дорвеї за умови встановлення на них лічильників статистики.
  • Пошуковий трафік приймається сайту повинен становити не менше 30%.
  • Повинна існувати можливість перегляду статистики адміністрацією біржі.

Перший пункт відсікає молоді сайти початківців вебмайстрів, але, повірте, з такою відвідуваністю на біржі вам робити нічого, так що все логічно.

На Teasermedia існує також перелік санкцій та усіляких умов співпраці, серед яких найбільш важливими представляються наступні пункти.

  • Адміністрація біржі залишає за собою право відхилити сайт без пояснення причин.
  • При виявленні накруток переходів або відвідуваності, зміни скрипта, змушених або штучних переходів, а також взаємодії з САР (система активної реклами) або сервісами обміну візитами акаунт вебмастера буде заблокований назавжди, а баланс анульований.
  • При низькій якості трафіку, не приносить доходу, адміністрація має право припинити співпрацю або знизити вартість викупу.

Теж все логічно — якщо ви надумали найняти клікер для кліків по тизери на своєму сайті, то покарання буде найжорстокішим — гроші заберуть, аккаунт і сайт відправлять у вічний бан.

Заслуговує уваги відсутність пункту про платформах сайтів. Це означає, що приймаються сайти на безкоштовних хостингах, конструктори сайтів та інших сервісах, що дозволяють створити сайт без вкладення грошей. Головне, щоб такий сайт мав відвідуваність і контент, не порушує законів РФ.

Робота з Тизермедиа

У цьому розділі не буде докладного опису функцій і інтерфейсу біржі — таких оглядів в мережі інтернет досить багато. Замість цього хочеться акцентувати увагу на ключових моментах роботи з Тизермедиа.

Робота з будь біржою залишає враження. Вони суб’єктивні, це зрозуміло — у кого-то вони позитивні, в інших навпаки. Я не можу сказати, що у мене величезний досвід роботи з Тизермедиа, але за кілька місяців активної співпраці мені не вдалося знайти будь-яких недоліків, за винятком декількох особливостей, про які піде мова далі.

Основа будь-якого сайту — движок, а у Тизермедиа він гарний — глюків не було, працює досить швидко на рівні, який не викликає роздратування. Інтерфейс біржі простий, стриманий і інтуїтивно зрозумілий — побиті терміни, але точно відображають в даному випадку суть справи.

При додаванні сайту пропонується близько 30 тематик, а також можливість вибору тематик кампаній, дозволених до показу на сайті. Надалі налаштування сайту можна змінити, а також відключити тизери, які з якихось причин не влаштовують вас. Панель управління тизерами наведено на скріншоті.

Управління вибором тізерів начебто гнучке. Але якщо розглядати доцільність розміщення банерів і тізерів на сайті з точки зору вебмастера, те, чого гріха таїти, одним з найважливіших параметрів є вартість кліка (переходу). Відсіву по вартості, на жаль, немає, так що масово відключити дешеві тизери не вийде, тільки по одному. Радує, втім, сама наявність такої можливості.

Крім управління показами тізерів біржа пропонує можливість обходу блокіраторів реклами. Існують платний і безкоштовний варіанти. Можливість обходу блокіраторів цікава, але про роботу системи нічого сказати не можу, так як не користувався ні однієї з опцій — все ніяк руки не доходили, та й возитися з перевіркою роботи блокаторів не хотілося.

Налаштування самих тізерів гнучкі, є конструктор, попередній перегляд, так що зовнішній вигляд тізерних блоків можна налаштувати як завгодно. Зараз цим нікого не здивуєш, але, знову ж таки, все працює без глюків і досить спритно. При відсутності тізерів потрібної тематики є можливість публікації реферальних тізерів Popunder.ru, а на момент написання статті з’явилася можливість публікувати відео і флеш-ігри.

Про реферального системи. Система рефералів присутній, але поки про неї нічого сказати не можу — потрібно час, а поки кидаю реферальскую посилання на Тизермедиа — може і накапає щось, відпишуся якщо що.
Заробіток на рефералах — взагалі окрема тема: мені вдалося разово заробити лише на Kadam і Тизернет. За три роки всього вийшло близько 15 доларів. Ось такі доходи…

Про віруси. На деяких тізерних біржах, з якими доводилося мати справу, разом з тизерами на сайті публікувалися віруси, про що дружно повідомляли Гугл і Яндекс. Жодного такого повідомлення під час роботи з Тизермедиа не було — всі тизери були «чисті».
Не спостерігалося також публікації тізерів заборонених тематик, що інколи зустрічається в деяких тізерних мережах, особливо молодих. Загалом, перед переходом до величини заробітку з Тизермедиа, зазначу, що все працює добре, легко налаштовується, а для початківців є вичерпний розділ FAQ і форум.

Скільки можна заробити з Тизермедиа

Проста настройка, швидкість роботи і зручність — це все здорово, але головне для вебмайстра — величина заробітку. Залежить вона в першу чергу від ціни за клік і відвідуваності сайту. Важливими чинниками є також наявність на сторінках сайту іншої реклами і місце розміщення тізерів. На момент мого співпраці з Teasermedia відвідуваність мого сайту була в районі 400 уніків на добу, блок з трьох тізерів 200х200 розміщувався в правому сайдбарі під блоком «Користувач» у першому екрані (видимість без прокрутки сторінки в браузері). Заробіток і кількість переходів представлені на скріншоті (кожна рядок — добу).

Статистика дана вам, параметри сайту теж — оцінюйте величину доходу (на момент написання статті 1 долар дорівнював 30 грн, зараз розцінки вище), аналізуйте, думайте, вирішуйте. Коментарі, думаю, не потрібні, але не варто забувати про можливість відсівати тизери, залишивши лише дорогі і впливаючи таким чином на величину прибутку.

Гроші виводяться на WebMoney, OkPay, PayPal, Epayments, Paxum. Мінімальна сума виводу — 50 рублів.

На перший погляд може здатися, що стаття замовна — усе надто гладко і добре. Таких оплачених статей в мережі багато, але це не той випадок — біржа дійсно працює чудово. Я місяці три крутив її тизери, але помітив, як мені здалося з-за цього падіння доходів в Google Adsense, що не дивно — блок тізерів перебивав всю рекламу на моєму сайті. З цієї причини реклама Тизермедиа була прибрана, але, як я вже говорив, враження про роботу з біржею залишилися хороші, єдиний мінус — відсутність в розділі фільтрації масового відбору тізерів за ціною — ця опція дуже б знадобилася.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!