Заробіток з rapidshare.com. Особливості роботи

259

Закритий файлообмінник.

  • Реєстрація: безкоштовна.
  • Оплата здійснюється в особливих одиницях — RapidPoints.
  • Термін зберігання файлів: 60 днів.
  • Платіжні системи: PayPal, WebMoney (за замовленням)

Файловий архів rapidshare.com мабуть, самий популярний з усіх файлообмінників. З повною впевненістю можна назвати патріархом своєї справи — заснований він був одним з перших. Відрізняється від інших принципово іншим підходом до оплати завантажень файлів — заробити на ньому вельми непросто.

Як заробити на Рапіді

Наскільки Рапід зручний для завантаження файлів користувачами, настільки ж він незручний для заробляння грошей. Як вже говорилося, система оплати на ньому відрізняється від інших подібних сайтів — в якості грошової одиниці на ньому прийняті пойнти, звані RapidPoints. Вони нараховуються за завантаження ваших файлів, і при цьому є умови: розмір файлу повинен бути більше 5 Мб і нараховується не більше 3 пойнтів в годину за один файл. Потім пойнти можна обміняти на Преміум аккаунт — потрібно набрати 8000 RapidPoints. Що робити потім з цим аккаунтом не знає ніхто. На безлічі сайтів пишеться, що його можна продати, але при запиті як це зробити всі відмовчуються. Так що в цьому плані Рапід в якості заробітку безперспективний. До недавнього часу була реферальная система, вона діяла протягом року, але її закрили і ввели в черговий раз нову одиницю — Premium RapidPoints. При цьому RapidPoints можна обміняти на Premium RapidPoints за визначеним курсом. Навіщо все це робиться, незрозуміло.

Як вивести гроші з Рапіди

Виведення грошей c Рапіда відбувається через Paypal, при цьому потрібно надсилати запит до служби підтримки сайту. Після перевірки ваших RapidPoints на відповідність з правилами сайту, відбувається перерахування коштів на рахунок PayPal. Процес перевірки може займати від декількох тижнів до двох місяців. Якщо ж ви хочете вивести на інші грошові системи, наприклад WebMoney, то для цього доведеться знову звертатися в службу підтримки сайту з відповідним проханням.

Отже, ви отримали певні відомості про Рапидшаре. Розумію, все дуже незручно і заплутано. Схоже, керівництво компанії шукає нові способи залучення користувачів і проводить з нами експерименти. Але навіщо з нею мати, у такому разі справа? Є маленький нюанс, який треба враховувати. Багато сайтів, на яких ви будете розміщувати посилання на розташовані на інших файлообмінниках файли, потребують дублювання посилань (дзеркал) саме на Рапидшару. А мати справу з цим файлообмінником чи ні, вирішувати вам.

Як зареєструватися в rapidshare

Реєстрація на Рапидшаре проста, але шлях звивистий. Йдемо на сайт rapidshare.com.

Для того, щоб потрапити на форму реєстрації доведеться завантажити файл. Натискаємо «Огляд», вибираємо самий маленький за розміром файл, натиснувши кнопку «Upload», завантажуємо його. Після цього ми потрапимо на сторінку, де можна зареєструватися. На сайті реєстрація називається створенням «collector’s Zone» — тобто облікового запису.

Знаходимо напис «Сreate collector’s Zone», клацаємо на ній і в відкрилася вкладці з’являється форма реєстрації.

Заповнюємо її латинськими символами: вводимо логін, поштову адресу, пароль і повторюємо пароль. Натискаємо «Сreate collector’s Zone» і стаємо власниками облікового запису. Після цього можна ввійти через верхнє меню на першій сторінці сайту «Free zone -> collector’s Zone Login».

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!