Заробіток з gigapeta.com

293
  • Реєстрація: безкоштовна.
  • Оплата: 0,7 російського рубля за 1Гб.
  • Враховуються країни: більше 20.
  • Мінімальна сума до виплати: 300 російських рублів
  • Максимальний розмір завантажуваного файлу: для власників аккаунта — 250Мб
  • Термін зберігання файлу: 30 днів.
  • Платіжна системи: Webmoney

Розвиваючий файлообмінник, якщо можна так сказати, 2-го дивізіону. Стандартні умови для завантаження файлів. А ось оплата залежить не від кількості закачувань, а від обсягу завантажених файлів. І це вже цікаво…

Як і скільки можна заробити з Gigapeta

Робота з Gigapeta не відрізняється від принципу роботи інших файлообмінниках. Насамперед необхідно завантажити на сервер свої файли, які можуть представляти інтерес для потенційних завантажувачів. Чим більше файлів, тим більше кількість завантажень і, відповідно, зароблених грошей. Після закачування кожен файл отримує посилання. Розміщуємо ці посилання де тільки можливо — на форумах, варезных порталах, тематичних каталогах і чекаємо, коли набереться мінімальна сума для виведення грошей. Періодично потрібно перевіряти наявність своїх файлів і контролювати, щоб не скінчився термін дії. Особливо це важливо на початковому етапі, коли файли ще не розкручені.

На сайті присутній форум, де можна отримати на багато питань.

Як вже говорилося, підрахунок на Gigapeta відрізняється від інших файлообмінників — він ведеться по трафіку. Оплата нараховується за кожен повністю завантажений файл будь-якого розміру за тарифом «1Gb=0.7 російського рубля». Наприклад, якщо ви розмістили на Gigapeta файлу розміром 100 мегабайт, і його завантажили 10 користувачів, то на ваш рахунок буде нараховано 0.7 руб. Відповідно, щоб заробити ті ж гроші з 10Мб файлу, потрібно вже 100 завантажень. При цьому враховуються тільки унікальні завантаження.

Заробіток перераховується через систему WebMoney. Оплата нараховується за скачування з наступних країн: Вірменія, Австрія, Азербайджан, Білорусь, Бельгія, Канада, Англія, Естонія, Франція, Німеччина, Ізраїль, Італія, Казахстан, Киргизстан, Латвія, Литва, Нідерланди, Польща, Росія, Іспанія, Україна, США користувачами. Визначення користувача відбувається по GeoIP базі.

Реєстрація gigapeta.com

Реєстрація в Гигапете проста. Йдемо на сайт gigapeta.com. Заповнюємо латинськими символами реєстраційну форму. Вводимо логін, e-mail і пароль. Потім повторюємо пароль і натискаємо «Зареєструватися».

На цьому реєстрація завершена, можна заходити в аккаунт і починати працювати. Кожному новому користувачу автоматично нараховується на рахунок 25 рублів. Дрібниця, а приємно.

Завантаження файлів

Завантаження файлів в Гигапете відбувається декількома способами. Файли можна завантажити на сервер по ФТП, через веб-інтерфейс і користуючись віддаленої завантаженням.
У розділі «Корисні програми» є детальна інструкція по налаштуванню ФТП-програми закачування файлів по ФТП.

Крім усього іншого Гигапета надає зареєстрованим користувачам можливість завантажувати файли в акаунт через спеціальну програму — GigaPeta Uploader. Погодьтеся, це вже ознака файлообмінника явно не 2-го дивізіону, а цілком солідного файлового архіву.

Як бачите, цей файлообмінник в чому-то може і поступається своїм іменитим конкурентам, але система підрахунку явно заслуговує на увагу. Свідчення тому — в інтернеті не так вже мало файлів, розташованих на Гигапете.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!