Заробіток на конкурсах з відеофайлами на ProfitContest.com

217

Заробіток в мережі можна сміливо поділити на два види — з матеріальними вкладеннями і без оних. Робота з ProfitContest.com відноситься до останнього, причому величина заробітку для такого виду досить велика. Звичайно, замість грошей доведеться вкласти деяку кількість часу і праці, але без цих витрат і активності в мережі робити нічого. Давайте розглянемо основні моменти роботи і дізнаємося як і скільки можна заробити.

ProfitContest пропонує заробити на конкурсах, переможці яких і посіли призові місця отримують гроші — не бонуси, бали, якісь очки і інша нісенітниця, яку використовують багато сервіси, а саме реальні гроші. Принцип заробітку не носить ознак лохотронів, не вимагає особливих професійних навичок, знань, вікових обмежень і, що найважливіше, грошових вкладень для старту.

На момент написання статті конкурси пов’язані з публікацією відеоматеріалів (в перспективі керівництво ProfitContest планує запуск конкурсів з фотоматеріалами). Тематики конкурсів різні, але підходять практично всім користувачам інтернету. Принцип заробітку простий — щотижня ProfitContest оголошує новий конкурс на офіційному каналі YouTube і учасники мають 5 днів на те, щоб взяти в ньому участь і завантажити своє відео. Після перевірки матеріал потрапляє в розділ голосування, і там звичайні користувачі можуть оцінювати його за допомогою соціальних мереж.
Через 7 днів оголошуються переможці і в цей же день оголошується наступне завдання.
Грошові призи переводяться на Z-гаманець WebMoney, номер якого зазначається при додаванні своєї роботи на сайт.

Важливим фактором участі є відсутність особливих вимог до якості відеоматеріалів: головне, щоб відео було цікавим. Серед інших, найбільш важливих вимог: тривалість відео не повинна перевищувати 60 секунд; в ньому мають бути відсутніми еротика і нецензурна лексика.

Наступний важливий момент — кількість призових місць. Їх не три, як можна подумати, а більше (інколи доходить до десяти). Заробіток перших трьох місць досить великий і часом досягає до 30 баксів, що чимало, погодьтеся.

Що можна сказати на закінчення… новий Сервіс та робить перші кроки. Його ідея досить цікава і має право на існування. Якщо справа піде, то, як я зрозумів, планується запуск різних завдань з оплатою за їх виконання. Одним із питань, яке потребує відповіді — джерело винагороди. Гроші не беруться з повітря (а якщо беруться, то це явний лохотрон), а дуже солідні призи переможцям потрібно чимось окупати і отримувати до того ж свій прибуток. Ймовірно, творці сервісу будуть отримувати свій профіт у вигляді публікації реклами або досягнення своїх цілей в соціальних мережах. Політика нашого сайту про заробіток не дозволяє розміщувати матеріали про проекти з ознаками лохотронів, яких, повторюся, знайдено не було.

P. S. Зрозуміло, що постійно перемагати в конкурсах неможливо. І як джерело стабільного доходу ProfitContest.com розглядати не варто. Але стабільний заробіток в інтернеті (нехай і невеликий) можна забезпечити, працюючи з безліччю сервісів — сьогодні «стрельне» і принесе прибуток конкурс, завтра, наприклад, банери, післязавтра — ще. Так що спробувати варіант з ProfitContest варто. Тим більше, що гроші для старту вам не знадобляться — це якраз один з небагатьох варіантів заробітку без вкладень.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!