Заробіток на dfiles.ru. Опис Депозитфайл. Інструкція по роботі

303
 • Реєстрація: безкоштовна.
 • Оплата: від 5$ і вище за 1000 унікальних завантажень файлів.
 • Оплата реферальних: 20% від залучених вами користувачів (не від їх прибутку).
 • Оплачувані країни: Росія, США, Німеччина, Іспанія, Великобританія, Франція, Італія, Португалія, Нідерланди, Бельгія.
 • Мінімальна сума до виплати: 15$.
 • Час зберігання файлів: 60 днів з моменту останнього завантаження.
 • Платіжна системи: Webmoney, PayPal

Файлообмінник dfiles.ru (колишній depositfiles.com) — один з найстаріших файлових серверів з відмінною, перевіреної часом репутацією і гарантованими виплатами. Оплата відбувається за завантаження ваших файлів — кількість їх не обмежена. Розмір кожного файлу обмежений 2Гб. На сайті постійно проводяться різні акції і бонус-програми, спрямовані на збільшення активності, а разом з нею і заробітку учасників.

Загальний опис Депозитфайл

Опис Депозитфайл (надалі будемо називати Депозит) не займе багато часу: основні моменти, розцінки, час зберігання файлів і країни ми дізналися, тепер торкнемося загальних моментів. Як вже говорилося, Депозитфайл — стабільний файлообмінник, з якими справді варто мати справу. Недоліків при роботі з ним немає, крім одного: у порівнянні з багатьма іншими файлообмінниками користувачам завантажувати файли з Депозиту не дуже зручно. Мається на увазі обмеження по часу між завантаженнями. При завантаженні одного файлу проблем у користувача не виникне, але якщо ви вирішили розбити великий файл на безліч архівів, то є шанс перетворити їх завантаження на муки для користувача. Врахуйте цей момент, не перестарайтеся з кількістю архівів і кількість ваших завантажень зросте.

Що ж стосується інших файлообмінників, то, як кажуть, де вони, а де Депозит! Скільки їх було і пішло небуття! Якщо ж порівнювати з існуючими, то основний конкурент — Рапидшара — не платить за свої завантаження, вводячи то пойнти, то ще якісь збочення. Letitbit нав’язливо встановлює користувачам свою програму Skymonk, яка викликає ще більше роздратування, ніж інтервал між завантаженнями. Саме з цієї причини описуваний файлообмінник є лідером інтернету у своїй галузі, пропонуючи найцікавіші файли, і заробіток з Dfiles цілком можливий, якщо, повторюся, знати міру і не відлякувати користувачів багатотомними архівами, в надії отримати більше завантажень.

Як зареєструватися в Депозит

Реєстрація на dfiles.ru проста — все російською мовою. Крім того, ви отримаєте 5 баксів на свій рахунок! Погодьтеся, непогано. Йдемо на сайт dfiles.ru. Заповнюємо латинськими символами форму.

З першою частиною форми все зрозуміло. Зазначу лише, що «Логін» і «Коротке ім’я» на цьому сайті різні речі, але якщо хочете — зробіть їх однаковими. Пташку про отримання пошти ставте на свій розсуд. У другій частині у полі «Платіжні реквізити» потрібно ввести номер свого Z-гаманця Webmoney або e-mail системи PayPal для отримання зароблених грошей. У полі «Реферал» має бути newregistrant. Ось і вся реєстрація.

Як заробити з dfiles.ru

Заходимо в акаунт, завантажуємо свої файли, які можуть представляти інтерес для потенційних завантажувачів. Чим більше файлів, тим більше зароблених грошей. Після закачування кожен файл отримує посилання. Розміщуємо ці посилання де тільки можливо — на форумах, варезных порталах, тематичних каталогах (музичних, наприклад) і чекаємо. Чекаємо, поки набіжить мінімальна сума для виведення грошей і періодично перевіряємо наявність своїх файлів. В розділі «Утиліти» знаходяться багато корисні речі і, зокрема, перевірка існування файлу. Крім того, потрібно контролювати, щоб не скінчився строк дії завантажених файлів. Особливо це важливо на початковому етапі, коли файли ще не розкручені. Для цієї дії в меню сайту є спеціальна посилання «Продовжити всі мої файли».
Після реєстрації обов’язково потрібно зайти в розділ «Бонус-програма (Мій заробіток)» і прочитати правила використання сервісу dfiles.ru. Поки ви не прочитаєте, вам не будуть нараховуватися гроші (про це повідомляє напис у цьому розділі, яка після прочитання зникає). Тепер розберемося з завантаженням файлів.

Як завантажити файли dfiles.ru

Депозит пропонує кілька способів завантаження файлів на свій сервер.

 • Через web-інтерфейс сайту.
 • Завантаження через FTP.
 • Віддалене завантаження.
 • Flash uploader.
 • DepositFiles Uploader — спеціальна програма для завантаження файлів.

Як завантажити файли на dfiles.ru через web-інтерфейс

Через web-інтерфейс добре завантажувати файли, якщо їх небагато, або, що важливіше, вони невеликого розміру. Заходимо в акаунт, потім Мої файли -> Керування файлами і опиняємося на вкладці керування файлами.

Чотири жовті іконки: «Створити», «Посилання», «Ім’я» і «Видалити» відносяться до папок. Все зрозуміло з назв, за винятком іконки «Посилання» — вона показує посилання на папку.
Праворуч знаходяться схожі сірі іконки для роботи з файлами. Коли ми відзначимо один або декілька файлів кахлі стануть кольоровими і активуються. Перед роботою має сенс побродити по інтерфейсу сайту, натискати кнопки і зрозуміти що до чого. Можна закачати для перевірки кілька пробних легких файлів.
Для завантаження файла на сервер натискаємо посилання «Виберіть файли» в нижній частині вікна. У вікні вибираємо один або кілька файлів і завантажуємо їх. Після закінчення завантаження з’явиться зелена смужка і напис «ОК». Навівши курсор мишки на цей напис ви отримаєте посилання, яку можна виділити і скопіювати.

Як завантажити файли на Депозит через FTP

Цей метод закачування файлів найзручніший. У меню натискаємо «FTP-завантаження» (доступ до цим посиланням можна отримати з різних місць сайту). Відкривається вкладка ФТП, на якій є ім’я користувача, пароль і найменування серверів.

Копіюємо по черзі імена серверів ім’я користувача і пароль в пам’ять, потім вставляємо їх у відповідні поля ФТП-програми, за допомогою якої буде проводитися завантаження файлів:

 • Ім’я сервера — вставляється в полі «Хост» (варіанти назв у різних програмах ФТП: «Host», «Сервер», «Ім’я сервера»).
 • Ім’я користувача — вставляється в полі «Користувач» (варіанти назв: «Логін», «Login», «Ім’я користувача»).
 • Пароль — вставляється в «Пароль». Тут без варіантів, це поле називається однаково у всіх програмах.

Ще слід приділити увагу режиму передачі. У нас вибрано безпечний режим (позначений пташкою на малюнку), тому і в програмі потрібно відзначити пташкою відповідний пункт.
Після цього можна з’єднатися і завантажувати файли. Пам’ятайте, що папки в ФТП не можна створювати, завантажувати файли потрібно тільки в кореневий каталог! Файли через деякий час зникнуть з ФТП і з’являться в обліковому записі. Часом це буває різним — від декількох хвилин до кількох годин.
Якщо ви не вмієте користуватися ФТП, то в розділі нашого сайту «Корисні програми» є опис Filezilla та інструкція по налаштуванню цієї ФТП-програми і закачування файлів на файлообмінник. Йдемо далі.

Як завантажити файли на Депозит через Flash uploader

За допомогою Flash-завантажувача можна завантажувати файли в свій акаунт з будь-якого сайту. Потрібно лише вставити на цей сайт код завантажувача.
Заходимо в «Утиліти->Flash Uploader». Вибираємо потрібний варіант, беремо його код і вставляємо в сайт.

Є два види завантажувача. Shared uploader буде завантажувати файли безпосередньо в ваш аккаунт і вони будуть з’являтися в папці «Filebox». Guest uploader буде завантажувати файли на Депозит, але не ваш аккаунт, а в загальне сховище сервера. Сам завантажувач буде реферального посиланням. Зрозуміло, нам потрібен перший варіант.

Як завантажити файли на Депозит, використовуючи FileManager

На мій погляд, один з кращих способів завантаження. Заходимо в «Утиліти->DepositFiles FileManager ». Завантажуємо програму, запускаємо і починаємо установку. Ніяких питань не виникає, зверну лише увагу на дві деталі. На початку установки буде запит на встановлення надбудови браузери — я не ставив ні однієї й познімав всі виділення. На етапі «Виберіть додаткові завдання» зніміть галочку «Авто запуск програми на страті Windows». Навіщо нам, щоб програма весь час висіла в пам’яті. Зате в цьому ж вікні варто відзначити галочкою «Створити значок на робочому столі».
Після установки запускаємо програму «Програми->Depositfiles Filemanager». В меню «Користувач» натискаємо «Увійти», вводимо логін і пароль (ті, які вводимо при вході на сайт) і єднаємося. Інтерфейс настільки простий, що немає потреби повністю описувати його. Натискаємо кнопку «Завантаження», потім кнопку-плюсик і вибираємо файли. Відзначаємо ті, які хочемо завантажити, натискаємо кнопку у вигляді зеленого трикутника і чекаємо закінчення завантаження. Через деякий час файли з’являться в обліковому записі.

Майте на увазі, що при завантаженні на сервер російські символи в іменах файлів будуть автоматично замінені на латинські.

Віддалене завантаження файлів на dfiles.ru

Цей спосіб застосовується, коли потрібно завантажити файли з іншого сервера. Заходимо в «Керування файлами», потім в «Віддалене завантаження». З’явиться вікно, в яке потрібно ввести посилання на файл групу файлів). При необхідності потрібно ввести пароль користувача, щоб отримати доступ до своїх файлів.

Вибрати найбільш відповідний варіант, займає найменшу кількість часу і нервів, і починайте заробляти гроші. Удачі!

Зареєструватися dfiles.ru

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!