Заробіток на анкетах. Як заробити на заповненні анкет

659

Заповнення анкет у багатьох описах позиціонується як досить стабільний і прибутковий заробіток в мережі інтернет. Чи це Так? У цій статті ми ознайомимося з цією роботою, дізнаємося всілякі нюанси і спробуємо прояснити, наскільки ж все-таки прибуткова робота з анкетами.

Суть роботи і заробітку

Безлічі компаній потрібна незалежна думка різних людей про свої послуги, товар, деколи потрібно вивчити передбачуваний попит на продукцію або отримати інші статистичні дані. Найбільш зручне місце для отримання таких даних — це інтернет: кількість його користувачів не піддається підрахунку, широкі рамки вікових категорій та соціального складу, різні ступені добробуту — вибір більш ніж широкий. При наявності попиту, як відомо, тут же з’являється пропозиція — в нашому випадку такою пропозицією є сайти із заповнення анкет (сайти опитувань), які виступають посередниками між замовниками, які проводять свої дослідження і користувачами, що надають дані для цих досліджень, відповідаючи на запитання анкет. Користувачі — це ми з вами.

Заробіток на заповненні анкет відноситься до одного з найбільш простих видів робіт в інтернеті — простіше може бути хіба що заробіток на кліках та перегляд іншої реклами. Загальні принципи і стадії роботи такі: реєстрація на сайті заповнення анкет (опитувальнику) і отримання свого облікового запису, отримання поштою посилань на анкети, заповнення анкет за допомогою відповідей на питання або відміток потрібних пунктів. За кожну заповнену анкету нараховується плата, накопичується у вашому акаунті. Коли загальна сума досягне певної величини (порогу виводу), ви зможете вивести зароблені гроші на платіжну систему, а після цього перевести їх у готівку, перевести на картку і т. д. Часто замість грошей за роботу нараховують очки (пойнти, бали) які в записі конвертуються в грошові знаки, а вже потім проводиться їх висновок — суть заробітку від цього не змінюється.

Запрошення на заповнення анкети
з сайту Opinion

Як бачимо, особливих труднощів у заповненні анкет немає, виняток може викликати хіба що реєстрація — на її етапах доведеться викласти про себе безліч даних, деколи потрібно заповнити досить велику кількість анкет з десятками граф та пунктів, іноді проводяться різні тести і т. д. Все це забирає час, але робиться неспроста — замовнику деколи потрібна інформація від певної групи населення з урахуванням статі, віку, рівня доходів, заняття і т. д. Відповідаючи на безліч питань під час реєстрації, ви автоматично зараховуєте себе до таких груп.

Що необхідно для старту

Для заробітку на заповненні анкет потрібен надійний поштовий сервіс з правильним налаштуванням та акаунт у платіжній системі для отримання зароблених грошей. Іноді деякі сайти анкет надають виведення грошей на мобілку, але всерйоз розглядати цю можливість не варто — такі випадки вкрай рідкісні.

Особливого вибору платіжної системи WebMoney давно завоювала рунет і альтернативу цього платіжного сервісу ви навряд чи знайдете: велика частина сайтів анкет робить висновок саме на нього.
А ось з поштою не все так просто.

Для роботи з анкетами краще всього користуватися поштою Google Mail — сервіс «поважають» як західні сайти заробітку, так і рунету. А ось використовувати mail.ru — не найкраща ідея: пошту з західних платіжних систем і сайтів ви просто можете не отримувати, відповідно, буде втрачена частина роботи і прибутку.
Найчастіше заповнення анкети замовник обмежує в часі, -перевіряти пошту бажано часто, і ось тут велике значення починають набувати настройки отримання пошти — перевірка вхідних повідомлень на програмі комп’ютера або поштовому сервісі кожні 20 хвилин «дістане» кого завгодно.

У разі використання налаштування поштової програми простий — достатньо лише виставити необхідний період автоматичної перевірки вхідної пошти і не закривати програму протягом робочого дня. Якщо використовується онлайн-сервіс, то справа дещо ускладнюється — налаштувати поштову програму на отримання з нього листів можна, але під силу не всім, та й не всі поштові сервіси дають таку можливість. Набагато простіше використовувати оповіщення сервісу про отримання нового листа (Google Mail є ця опція). Таку можливість однозначно потрібно активувати — перейшовши за посиланням, ви зможете самостійно включити в Google Mail сповіщення про надходження нової пошти. Повірте, кілька хвилин, витрачені на включення варті того: кожна заповнена анкета — це прибуток, пропущена анкета — втрачений заробіток.

Повідомлення Google Mail на робочому столі
про прихід нового листа

Якщо ви після включення оповіщення додасте в автозавантаження вашого комп’ютера браузер, а в браузері зробите Google Mail домашньою сторінкою, то у вас вийде повна автоматизація — включається комп’ютер запускається браузер, в ньому відкривається Google Mail, що повідомляє про прихід листи через кілька десятків секунд після його отримання. Головне — не закривати браузер!
Тонкощі такого роду дозволять певною мірою збільшити величину заробітку на анкетах, не відволікаючи при цьому увагу від основної діяльності, що важливо — другорядна робота не повинна напружувати».

Скільки можна заробити на анкетах

Величина прибутку — питання питань в будь-якому виді заробітку, на який не завжди можна дати відповідь. Простота заповнення анкет не передбачає великого заробітку. Крім цієї особливості є ще один чинник, про який багато замовчують — це кількість анкет. Проблема в тому, що роботи з читання анкет мало — навіть на великих сайтах анкет запрошення не сипляться, як з рогу достатку. Відповідно, навіть при високій платі за виконання завдання, швидко заробити і вивести гроші у вас не вийде

Підвищити розмір заробітку на анкетах можливо шляхом залучення рефералів і роботі на декількох сайтах анкет.

Довідка. Рефералами називають користувачів, яких особисто ви залучили або призвели на якийсь певний сайт, в нашому випадку сайт анкет. Всі ці залучені люди стануть вашими рефералами і за їх роботу вам буде нараховуватися певна сума. Саме за рахунок цієї суми можна збільшити величину заробітку.

У мережі є безліч спеціалізованих сайтів про заробіток шляхом заповнення анкет. На таких сайтах, порталах, форумах знаходяться описи сайтів анкет, підтвердження виплат у вигляді скріншотів і посилання. Пройшовши по посиланнях, ви гарантовано станете рефералами — вашим власником буде адмін сайту або просто людина, що розмістив опис і посилання на конкретний сайт анкет. Як нам вже відомо, заробіток на безпосередньому заповненні анкет не можна назвати швидким справою, а запрошення нових користувачів може дати власникові посилань додатковий профіт. Власне, в тому, що ви станете рефералом, страшного нічого немає, але ви повинні чітко розуміти, з якою метою на подібних сайтах робота з анкетами підноситься як прибутковий і швидкий вид робіт — велика кількість рефералів можуть зробити його таким, але ж у вас їх не буде. У перший час принаймні.

Ситуацію з розміром заробітку на анкетах досить точно передає скріншот, зроблений зі сторінки форуму, члени якого обмінюються роздумами та досвідом роботи. Заслуговує уваги останній запис — в ній знаходяться дві реферальні посилання, публікація яких і є основною метою створення повідомлення.

Відгуки про розмір заробітку на читанні анкет

Точний розмір заробітку вам не озвучить ніхто з однієї простої і очевидної причини — кількість роботи непостійно, на його величину не повлияете ні ви, ні власники опитувальників — вони лише посередники. Наведені скріншоти з зазначенням розміру прибутку ні про що не говорять, оскільки в них не відображені кількість рефералів і час, за який ці гроші були зароблені. Дуже велике значення мають особисті дані, введені при реєстрації — вік, стать, освіта, достаток і інші пункти. Тому одним групам користувачів запити на роботу можуть приходити частіше, іншим рідше. Може мати значення і місце вашого проживання — прийнято вважати, що жителі великих міст отримують роботу частіше (добре б дізнатися, де взята така статистика?). Зрозуміло, що прибуток у всіх випадках буде однаковою, і з цієї причини розміру заробітку не подається точному підрахунку.

Невизначеність існує і в розцінках на роботу — якщо їх величина відома (зазвичай вони вказані і починаються приблизно від $0,5), то про час, який буде потрібно на заповнення анкети, цього не скажеш — адже ми не знаємо кількість пунктів анкети. Повна невизначеність.

Висновок напрошується сам собою — на заповнення анкет не варто покладати особливі надії. Вважати її періодичним додатковим приробітком можна, основним заробітком — точно ні. Якщо, звичайно, вам не прийде в голову зробити свій портал про опитуваннях і почати залучати рефералів 🙂

В інтернеті, як уже говорилося, часто трапляються описи та всілякі інструкції, в яких заповнення анкет позиціонується як заняття з високим доходом — називаються суми в десятки, а часом і сотні баксів в місяць. Оскаржувати правдивість цих цифр ми не будемо — нехай вони залишаться на совісті їх авторів. Викликає інтерес ось що: після гучних заяв, як ви вже здогадалися, слідують реферальні посилання. Так ось, якщо у вас виникла ідея зробити те ж саме, то така методика може викликати протилежний ефект — користувачі інтернету, адже не повні ідіоти. На тій же сторінці форуму я знайшов цікаве повідомлення, і настільки ж цікавий був відповідь на нього, проясняющий суть вищенаведеного абзацу.

Явно рекламний текст, близький до спаму
і досить передбачувана реакція на кількість реферальних посилань.

Обман і шахрайство при заробіток на анкетах

Заробіток в інтернеті пов’язаний з безліччю різноманітних факторів, серед яких своє місце знайшов і обман. Ймовірність бути «нагрітих» присутній у будь-якій діяльності, і заробіток на анкетах не є винятком.

  • Найчастішим обдурюванням є неможливість виведення зароблених грошей. Роботу з анкетами, як вже згадувалося, важко назвати прибутковою справою, але і на ці гроші намагаються «нагріти», банально їх не виплачуючи. Способи різні — можуть, наприклад, заявити, що анкета була заповнена з порушеннями правил. Привід може бути обраний інший, головне, що аккаунт буде заблокований і вивести гроші вам не дадуть. На форумах періодично з’являються повідомлення про це, і зазвичай такі дії проводяться перед найбільшим досягненням порогу виводу.
    Окрема історія — нові сайти щодо заповнення анкет, які можуть не витримати конкуренції і просто зникнути. Гроші, зрозуміло, зникнуть разом з ними.
  • Тепер про списках платять сайтів анкет. Одного разу блукаючи по мережі, я натрапив на обман, пов’язаний із заробітком на анкетах. На одному сайті робота з ними розписувалася як вельми прибутковий вид діяльності, яка у довершенні до всього позиціонувалася як стабільна. Стабільність як раз і гарантував список, що містить безліч «жирних» сайтів анкет, що платять багато і, найголовніше, анкети на них йдуть одна за однією — втомишся заповнювати. Зрозуміло, чудовий список не був безкоштовний — просили за нього десятку «зелених». Відправивши заявку на покупку списку, я отримав відповідь, обчислив в інтернеті за поштовою адресою автора і дізнався, в чому суть «розлучення» — список дійсно висилається, але нічого секретного і особливого він у собі не містить, тільки звичайний перелік сайтів анкет, яких повно в інтернеті.
  • Ще одна відома методика «розлучення» — активація облікового запису за допомогою відсилання СМС повідомлення з отриманим раніше кодом. Невідомо, активується чи аккаунт, набагато більше шансів підписатися таким чином на одержання якої-небудь платній хрін, за яку буде регулярно зніматися плата. Відписатися від таких «послуг» деколи дуже складно.
  • Західні анкетні сервіси також не є мірилом чесності і можуть «надути». Наприклад, у процесі заповнення анкети може бути запропоновано перехід на інший сайт, де потрібно зробити певні дії (завантажити програму, зареєструватися і т. д.). На свою адресу після такої реєстрації може хлинути потік спаму, а закачування «програми» закінчиться зараженням свого комп’ютера вірусом або шпигунською програмою.

Плануючи початок діяльності на анкетному терені, ніколи не забувайте про можливість шахрайства — кількість всіляких «розводів» навряд чи обмежено вищезазначеними методиками. Але на відомих і великих опитувальниках обману, як правило, немає — слід побоюватися маловідомих і нових анкетних сайтів. Перед роботою з такими сайтами обов’язково потрібно спробувати знайти відгуки про їх роботу та докази виплат.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!