Заробіток і збільшення відвідуваності з тизерної мережею Tizerbest. Опис Тизербест

234

Тизерна мережа закрита.

Tizerbest — рекламна тізерна система, створена наприкінці 2010 року. Зрозуміло, що сервіс молодий, робить перші кроки і говорити про нього, як про конкурента існуючим тизерным мереж ще рано. Але спробувати попрацювати можна. У цьому огляді ми зробимо це і дізнаємося про основні моменти роботи з Тизербест.

Опис TizerBest

Незважаючи на гучну назву (TizerBest — кращі тизери) за зовнішнім виглядом сайту цього не скажеш: дизайн явно не на висоті. Ймовірно керівництво вирішило не вкладатися по повній, а подивитися, як піде справа. Втім, дизайн для сервісу такого роду не головне — куди більше значення мають вартість кліка, стабільність роботи і виплат. Це ми і спробуємо з’ясувати.
У Тизербест приймаються тільки сайти російською мовою з пошуковим трафіком (відсоток якої не зазначений), відвідуваністю від 100 уніків на добу і відкритим доступом до лічильників. Крім цього, сайт повинен відповідати наступним вимогам:

  • Сайт повинен бути в кодуванні windows-1251 або utf-8.
  • Сайт повинен бути в індексі Яндекса і (або) Google.
  • Сайт не повинен містити спливаючі вікна і велика кількість реклами.
  • Сайт не повинен містити шкідливий код.
  • В систему не приймаються сайти по заробітку в мережі і халяви.

Вимоги нормальні, націлені на співпрацю з більш-менш якісними майданчиками. Забігаючи наперед, скажу, що мій сайт, незважаючи на заборонену тематику (заробіток в мережі) прийняли без проблем. Таким чином, можна зробити висновок, що головна умова при прийомі — якісність сайту.
В Tizerbest.com також приймаються сайти, розміщені на безкоштовних хостингах, але вони повинні мати високу відвідуваність і цікаві відвідувачам. При цьому керівництво залишає за собою право блокувати майданчики з ефективним трафіком. З веб-майстрами разорались, йдемо до рекламодавцям.

Користувачі, які вирішили розмістити рекламу в Тизербест, повинні знати, що в ній заборонена:

  • Порнуха з дітьми і тваринами;
  • Пропаганда насильства, наркотиків, продаж зброї, дипломів і подібних речей;
  • Мат і нецензурні вирази;
  • Використання великої кількості знаків оклику та інших символів;

Теж нічого незвичайного, все як у більшості подібних сервісів. Нічого, до речі, не сказано про звичайних матеріалах для дорослих, так що для власників таких сайтів дорога в Тизербест відкрита.

Інтерфейс сервісу простий (так і хочеться сказати, як хлопець репа) і немає необхідності описувати очевидне. Але одна цікава особливість є — завжди відображається ціна кліка на поточну добу. Зручно.
Початок співпраці з Tizerbest починається з реєстрації — 4 заповнюємо поля і можна заходити в аккаунт. Веб-майстрам потрібно додати свій сайт в якості рекламної площадки, рекламодавцям — створити компанію.

Модерація доданої майданчика проходить дуже швидко: мій сайт взяли через 3 хвилини(!) без всяких паролів до статистики. Отримання коду складає всього один крок — налаштування зовнішнього вигляду тізерів. Процес цей нескладний, швидкий і зручний. Єдиний мінус — відсутність можливості вибору кольору при настройка тізерів. Доводиться лізти в редактор, підбирати колір, а потім його код вставляти в потрібні поля.
Після завершення установки і отримання коду є можливість за допомогою фільтрів вибрати категорії реклами, які ви не хочете показувати на своєму сайті.
Виплати проводяться щочетверга через WebMoney. Мінімальна сума виводу — 150 рублів.

Для рекламодавців робота починається з додавання тизера (посилання «Тизери»). Після цього слід налаштування — введення опису, вибір рекламних категорій та встановлення ціни за клік. Є можливість вказати денний бюджет і максимальна кількість кліків на добу. Після поповнення балансу рекламна компанія почне свою роботу. Мінімальна сума поповнення — 15 рублів.

Більше, мабуть, сказати нічого. Сервіс молодий, ніяких відгуків в інтернеті мені знайти не вдалося — ні позитивних, ні негативних. Так що спробувати його на зуб доведеться самим.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!