Заходимо в акаунт за допомогою Webmoney Keeper Light

261

У цьому невеликому описі ми дізнаємося, як увійти в свій аккаунт при використанні Keeper Light і персонального сертифіката.

Як увійти в свій обліковий запис, використовуючи WM Keeper Light

Щоб зайти в аккаунт потрібно мати в браузері встановлений персональний сертифікат. Саме він є ключем для входу. Як імпортувати його в браузер ми знаємо, що він у нас є, тому починаємо логінитися.

Йдемо на сайт webmoney.ru і натискаємо в правій частині сайту велику кнопку «Вхід в систему». На наступній сторінці в нижній її частині нам пропонують
на вибір кілька видів входу в Webmoney. Нам потрібен Keeper Light, тому натискаємо посилання біля мурашки з відповідним написом. Наступна сторінка — вибір методу авторизації. Залишаємо як є: «Сертифікат X. 509».

Натискаємо «Логін». Якщо при імпорті сертифіката в браузер був обраний середній рівень безпеки, ви відразу потрапите в аккаунт. Якщо ж при імпорті був обраний високий рівень, то буде запитано дозвіл на використання даного сертифіката і вимога ввести пароль, після введення якого буде проведена авторизація. Як бачите, все просто.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!