Як визначити PTC-спонсора шахрая (SCAM)

274

Не секрет, що серед клікових спонсорів трапляються шахраї. По-англійськи їх називають SCAM. На жаль, таких сайтів останнім часом трапляється все більше і більше. За деякими непрямими ознаками ми спробуємо визначити їх і зробити для себе відповідні висновки.

За якими ознаками визначити кликовый SCAM-сайт

 • Насамперед пробіжитеся по інтернету, ввівши доменне ім’я — якщо є негативні відгуки, ознайомтеся з ними. До речі, якщо немає і позитивних відгуків — це теж не зовсім добре.
 • Зверніть увагу на дизайн PTC-сайту. Всі сайти буксів трохи схожі один на одного, майже всі зроблені на стандартному скрипті. Але якщо видно неозброєним поглядом, що сайт створений «на швидку руку», то це вже привід замислитися.
 • Велика мінімальна сума виплати — дуже серйозний ознака SCAM-сайту. Якщо вона більше 10$ — обов’язково перевірте цей сайт, пробігшись по інтернету або форумах. Таку суму досить довго набирати і шахраї можуть цим користуватися і обманювати вас весь цей час.
 • Також ознакою SCAM-сайту вважається нерозмірна ціна за клік. Якщо вона більше 1.5 цента — не майте справи з цим спонсором.
 • Якщо на сайті спонсора форуму, чату або інших засобів контакту з учасниками проекту — це явно свідчить про те, що зайвий розголос шахраєві не потрібна і це теж погана ознака.
 • Якщо відсутній зв’язок з адміністратором спонсора в будь-якому вигляді (ICQ, e-mail, skype і т. п.) — задумайтеся, це теж одна з ознак шахраїв. Якщо адмін весь час недоступний, або відмовляється обговорювати питання роботи сайту або виплат — це вже явно SCAM-сайт, не майте з ним справу.
 • Більшість клікових спонсорів не мають більше трьох платіжних систем. Якщо способів введення/виведення коштів дуже багато — це теж ознака SCAM-сайту. Їх може бути багато лише для того, щоб ви вклали гроші будь-яким способом. Хоча, потрібно зазначити, що бувають і винятки
 • Якщо на сайті відбуваються часті зміни правил (TOS) і затримки виплат — це свідчить про жалюгідний стан спонсора. Особливо має насторожити збільшення мінімальної суми виплати та збільшення ціни кліка. Такий сайт явно наближається до свого закриття. Робіть висновки.
 • Якщо ви замовили виплату, а вам ставлять умову — зробити апгрейд рахунку, то тут теж все ясно. З вас намагаються «зрубати» гроші допомогою апгрейда.
 • Серед всіх інших відомих ознак з’являються нові. Багато з нових клікових спонсорів не платять за кліки рефералів. Робиться це оригінальним способом. Ви працюєте і отримуєте в день заявлена кількість посилань, наприклад чотири. Як тільки з’являться реферали, кількість посилань в день зменшується до трьох. А напис на сторінці з посиланнями свідчить, що реферальні поклики будуть зараховані, якщо зробите не менше чотирьох посилань в день. Ясно, що ви їх не зробите — вам їх просто не дадуть. І для того, щоб вам почали зараховувати посилання потрібно зробити? Правильно, потрібно зробити апгрейд — придбати преміум-аккаунт. Тобто попрацювати ще пару місяців на спонсора. Питання: якщо він надходить з вами таким чином, де гарантія, що цього не повториться в преміум-акаунті.

  Що ж робити, якщо спонсор перетворюється в SCAM? Практично нічого. Відчуйте цей момент і припиняйте роботу з ним. Якщо є сайт, можна спробувати «відбити» гроші, замовивши покази свого сайту. Звертайте уваги на вищевказані ознаки. Зрозуміло, що бувають винятки, і сайти з непоказним дизайном теж платять. Але якщо в сукупності всіх ознак вимальовується образ шахрая, не «ведіться» на обман і не майте з ним справи. Якщо у вас з’явилися сумніви в чесності спонсора, залишайте коментарі на сайтах, не дайте йому обманювати інших людей.

  Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!