Як вивести гроші з Payza. Переклад та обмін Payza на Webmoney

314

Питання переведення грошей з Payza в Webmoney актуальне завжди — Payza не надає прямого одержання грошей на свою карту. Виведення коштів банківським переказом вимагає наявності банківського аккаунта, що недоступно громадянам країн СНД. Але вихід завжди знайдеться і пропонована інструкція докладно описує обмін грошей Payza на Webmoney.

При роботі з західними сервісами інтернету Payza є єдиною системою, з якою можна працювати без страху. У неї є надійність, відмінні можливості, немає нормального виведення зароблених грошей. В інтернеті є міняли з настільки сумнівними сайтами, що бажання зробити обмін зникає після першого погляду і прочитання умови обміну, багатого помилками. Все це якось насторожує — на нашому сайті є описи лохотронів – липових обмінників.

Обмін валют — справа вигідна і такий сектор не міг тривалий час залишатися вільним. Врешті-решт з’явився нормальний обмінник, з яким можна мати справу. Його адреса — alertpay-webmoney.com.

Обмінник тимчасово припинив обміни

Шкода, але проблема перекладу Payza на Webmoney знову стає відкритою. Справа в тому, що як тільки з’являється нормальний автоматичний обмінник, то через деякий час він закривається з-за потоку брудних грошей. З нами державами колишнього СНД, на висновок не працює жодна пристойна платіжна система заходу, де всі транзакції прозорі. Прикро, але факт. Доведеться знову шукати варіанти обміну…

Обмінник має високий BL (бізнес-рівень), я неодноразово мав з ним справу, коли Payza ще називалася Alertpay.
Навіть неуважний користувач, зайшовши на обмінник, помітить граматичні помилки. Зазвичай я намагаюся не працювати на таких сервісах інтернету, вважаючи, що якщо людина не може нормально написати текст, то що вже говорити про програмному коді? Але на той момент вибору не було, я ризикнув 20 баксами і благополучно отримав їх. На помилки перестав звертати увагу, приїлося. Але через деякий час я задав питання підтримки обмінника. Відповідь також ряснів помилками, характер яких навів мене на одну думку. Перевіривши реєстраційні дані домену, я переконався в її правильності — власники сайту просто погано володіють російською мовою, а сам домен зареєстрований в Австралії.
Погано це чи добре? Можна довго сперечатися, але особисто мене тішить думка про те, що обмінник не зможуть закрити за будь дебільною причини, яка прийде комусь нашому чиновнику в голову. Крім того, повторюся, було зроблено досить багато переказів без будь-яких затримок і проблем.

Обмін відбувається в напівавтоматичному режимі, за переклад на момент написання статті бралося 7%, потім комісія була знижена до 5%, що не могло не порадувати. Максимальна сума одного переказу на момент написання статті становить 40 доларів США. Недолік alertpay-webmoney.com — невеликий запас грошових знаків Webmoney, тому іноді, щоб зробити обмін, доводиться заходити на обмінник кілька разів в день.

Обмін в цілому не викликає труднощів, якщо ви робите його не в перший раз, маючи за плечима досвід роботи з платіжними системами. А ось для новачків інтернету часом самі прості кроки здаються незрозумілими і в такому випадку допоможе наведена нижче інструкція з обміну Payza на Webmoney.

Перед обміном йдемо на alertpay-webmoney.com реєструватися. Процес простий, ніякої верифікації пошти не потрібно. Після входу в аккаунт, пройшовши за посиланням «Перейти до обміну», можна почати переклад.

Вибираємо напрям перекладу. У нашому випадку це «Payza на Webmoney». Вводимо суму обміну, e-mail аккаунта Payza, завантажуємо скріншот сторінки з вашим балансом в записі Payza і Z-гаманець Webmoney. Скріншот робиться для забезпечення прозорості перекладу — власники обмінника явно не хочуть ризикувати своїм бізнесом, займаючись перекладом невідомо де зароблених грошей. Їх позиція, потрібно визнати, логічна і подібні скріншоти вимагають усі, хто займається обміном з напрямком Payza — Webmoney. Робиться вони легко — див. інструкцію як швидко зробити скріншот.

Відзначаємо чекбокс про знайомство з правилами і переходимо до оплати. У новому вікні з’являться реквізити переказу.

Подальші дії відбуваються в обліковому Payza. Після редиректа і входу в аккаунт потрібно скопіювати вищевказані реквізити у відповідні поля сторінки перекладу, на яку ми автоматично потрапимо.

Після продовження нам запропонують перевірити введені реквізити. Перевіряємо їх, відзначаємо «No shipping adress is required» — поштова адреса нам не потрібен.

Вводимо свій пін-код (Transaction PIN) і завершуємо переклад, При успішному завершенні операції з’явиться вікно з відповідним повідомленням та деталями транзакції.

Всі! Тепер у записі alertpay-webmoney потрібно пройти по посиланню «Відкриті заявки» і переконатися, що заявка прийнята в обробку. Через деякий час вона зникне, що буде означати переказ грошей в Webmoney.

Кілька слів на завершення. Звичайно, приємно здійснювати обмін в автоматичному режимі. Так було в цьому обміннику раніше, коли Payza називалася Alertpay. Але такий режим обміну, на жаль, заборонений системою Webmoney, тому доводиться задовольнятися чим є. На жаль інших надійних варіантів мені знайти не вдалося.

P. S. Переклади зазвичай проходять через кілька годин, збоїв і випадків обману не спостерігалося.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!