Як вивести гроші з Alertpay. Чеком, переказом або на пластикову картку?

211

Як вивести гроші з Alertpay — це питання виникає завжди. Завбачливі люди задають його ще до реєстрації в цій платіжній системі, в інших він виникає по мірі накопичення коштів на рахунку. Alertpay пропонує кілька способів виведення коштів і деякі з них будуть розглянуті в цій статті.

Висновок на пластикову карту

Цей варіант по праву вважається найбільш зручним. Причому гроші можна виводити навіть на віртуальну картку. З неї не можна отримати гроші в банкоматі, але зате робиться вона за кілька хвилин.
Незважаючи на зручність перекладу на кредитну карту у цього способу є один отруює життя недолік — вартість. За цю операцію знімається 5 баксів. Ясно, що знімати суми в 10-15 доларів через карту немає сенсу. Заявлений час проходження транзакції — від 2 до 4 робочих днів, хоча зазвичай все проходить швидше. При описі передбачається, що картка вже прив’язаний до аккаунту. Якщо ні, в розділі «AlertPay цього сайту є інструкція, як це зробити. Як же відбувається висновок?
Заходимо в акаунті в дбав «Withdraw», а в ньому — «Credit Cards». У випадаючому списку «To Credit Card» вибираємо потрібну карту, в полі «Amount» вводимо суму, яку хочемо отримати. Поле «Details» призначене для коментарів і не є обов’язковими до заповнення. Після натискування Next на наступній сторінці потрібно перевірити введені дані і завершити переклад. Як бачимо, все робиться буквально за хвилину. Потім залишається періодично заходити в свій розділ інтернет-банкінгу (якщо він є у вас), перевіряючи, чи не прийшли гроші.

Висновок за допомогою чека

Цей спосіб виведення проходить набагато повільніше попереднього — чек надсилається поштою з усіма витікаючими наслідками: йти він може і тиждень, і два, і три. Взагалі, заявлене на сайті час перекладу — 2 дні, але ми ж знаємо можливості нашої пошти…
Після отримання чека, його потрібно пред’явити в банк і отримати гроші. При цьому не завадило б ще до замовлення перекладу сходити в банк і дізнатися, переводить він чеки з Канади і Америки. За такий вивід грошей Alertpay бере 4 бакса. Мінімальна сума переказу — 20 доларів.
Висновок починається з вже знайомого нам «Withdraw». Потім заходимо в «Check» і заповнюємо поле «Amount» — вводимо суму переказу. Потім на наступному етапі перевіряємо всі дані і завершуємо операцію.

Висновок на рахунок в банку

Найдорожчий спосіб — коштує вона 15 доларів. Для цього до акаунта прив’язується банківський обліковий запис (My Account->Profile, а потім у розділі Financial натискаємо Bank Accounts). Виведення відбувається в «Withdraw->Bank Wire» і відбувається протягом кількох робочих днів. На жаль, не можу сказати більше, так як не користувався цим способом.

Безумовно, самий зручний спосіб — з використанням картки. При наявності інтернет-банкінгу надходження грошей легко відстежувати, періодично заходячи в свій банківський рахунок. Так і можливі проблеми вирішуються набагато швидше — у вікні чату з операторами банку.
На сайті alertpay є дуже корисна інформація про перекази, що знаходиться на сторінці «Fees». На ній наведено всі доступні варіанти виведення грошей із зазначенням розцінок.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!