Як вивести гроші Payza на карту. Переклад Payza в Приват-24 і на картки інших банків

267

Виведення грошових знаків Payza для багатьох користувачів цієї платіжної системи є досить серйозною проблемою — безпосереднього переведення на картку вже немає, заводити банківський акаунт багатьом не під силу, а часом і недоцільно з-за високої плати за транзакції. Але способи виведення завжди знаходилися — спочатку були напівпідпільні обмінники, потім з’явилася платіжна система EgoPay, через яку проводився висновок. Після припинення її діяльності ніша довго не пустувала — кілька легальних, перевірених часом обмінників почали проводити обмін в напрямку «Payza -> карта банку». Складного в таких обмінах нічого немає, але у новачків окремі моменти можуть викликати труднощі — пропонована покрокова інструкція по перекладу грошей з Payza на карту допоможе зробити все правильно.

Перед початком виведення хочеться зробити невеликий відступ.
Отже, потрібно вивести гроші з Payza. В мережі є певна кількість обмінників, які працюють в напрямку цієї платіжної системи. Знайти такий обмінник можна різними способами, як шляхом прямого пошуку через пошукову систему, так і за допомогою спеціальних сервісів, що видають список обмінників з курсом обміну в обраному напрямку. Пройшовши по посиланню, ви зможете ознайомитися з одним з них.

Якою б обмінник не був обраний, завжди є побоювання у надійності його роботи і чесності адміністрації. Тому завжди слід проводити перевірку — хоча б почитати в інтернеті відгуки про його роботу. Після цього кроку доцільно провести в обміннику транзакцію на невелику суму, і, переконавшись в його коректній роботі, переходити до повноцінного співробітництва. Всі ці кроки вже давно були виконані з двома обмінними пунктами — magneticexchange.com і x-obmen.ru. Обидва обмінника існують давно, їх робота не викликала нарікань — якщо ви не хочете витрачати час на пошуки надійного варіанту виведення грошей з Payza та інших систем, то можете скористатися одним з них. У пропонованому описі висновок буде проводитися в ПриватБанк на прикладі magneticexchange.com але ніщо не заважає використовувати посібник при роботі за будь-яким обмінним сервісом — ви вільні у своєму виборі, а всі кроки виведення приблизно однакові у всіх обмінниках.

Незалежно від вибору обмінника має сенс зареєструватися в ньому — всі сервіси такого роду відразу після реєстрації дають знижку на проведення транзакцій — прив’язують клієнтів до себе. Та й накопичувальні знижки теж є майже у всіх пунктів — чим більше міняєте-тим менше плата. Так чому ж не заощадити пару зайвих баксів?

Дуже важливо, на яку карту виводити гроші. Якщо вести мову про абстрактну карті, то будь-обмінник за переклад візьме такі відсотки, що мало не здасться (на момент написання статті близько 10%). А от якщо робити висновок на карти банків, з якими працює конкретний обмінний пункт (ці банки відображаються при виборі напрямку обміну), то відсотки будуть цілком прийнятними. Цифри наводити немає сенсу — в кожному обміннику вони свої, але зазначимо, що раніше Payza за переклад на прив’язану до свого аккаунту карту знімала 5 баксів, що при невеликій сумі виводу було досить багато. Природно, вас напевно цікавлять банки, з якими працюють багато обмінники. В Україні це Приват-Банк, у Росії — Альфа-банк, ВТБ, Рос. Стандарт і Зв’язковий Банк (на момент написання статті). Якщо в обміннику немає прямого виводу Payza на карту потрібного банку, то має сенс прорахувати варіант з проміжним перекладом (можливо навіть в різних обмінниках), наприклад, «Payza->Яндекс Гроші->потрібний банк або Webmoney». Зміст вищесказаного простий — потрібно шукати варіант виведення з найменшими матеріальними втратами і використовувати саме його.

Перед виведенням слід приготувати номер своєї карти, ім’я, прізвище і поштову адресу на латиниці. Зрозуміло, що все це потрібно перевірити. Знадобиться також ваш пін-код транзакцій Payza.

І кілька слів про терміни. Висновки з Payza оперативними назвати ніяк не можна — всі транзакції перевіряються службою Payza. Це забирає час і в будь-якому обміннику заявлений термін виведення грошей з Пайза становить до семи днів. Насправді переклад відбувається за добу або кілька діб. Тепер перейдемо безпосередньо до опису виведення.

Опис виведення грошей з Payza

Йдемо на magneticexchange.com, реєструємося або заходимо в акаунт, якщо він вже існує. В обміннику є розділ «Підтвердження особи», і при виведенні на карту Visa вам доведеться вказувати свої особисті дані, а в деяких випадках і фото паспорта поруч з вашим обличчям. При виведенні на Приват-24 і Яндекс.Гроші цей розділ заповнювати не потрібно.

Вибираємо напрям обміну. Зверніть увагу на посилання внизу під написом «Також ви можете обміняти» — пройшовши з ним, ви зможете провести обмін в інших напрямках, придатних для проміжних висновків кілька ступенів.

Вводимо особисті дані — у верхній частині латиницею, в нижній російською мовою. В цілому, латинська форма не викликає складнощів (частина полів на малюнку відсутній), утруднення може лише викликати полі «Region» — просто введіть латиницею назва свого обласного центру.

У нижній частині вводимо номер картки, особисті дані і мобільний телефон.

Остання стадія — слід уважно все перевірити, якщо знайдені помилки, то виправити їх. Ставимо галочку, погоджуючись з правилами роботи обмінника.

Після створення заявки відбудеться автоматичний перехід на сайт Payza. Нам пропонують провести платіж або скасувати транзакцію (посилання «Cancel»).

У правій частині екрана відображаються реквізити транзакції. Вводимо логін з паролем, тиснемо «Continue» і йдемо далі.

На цьому етапі не потрібно нічого робити — спосіб перекладу «By Payza e-wallet» вибирається автоматично. Знову натискаємо «Continue», просуваючись до завершення виводу.

Останній крок, після якого скасувати висновок буде неможливо. Відзначаємо чекбокс, погоджуючись з умовами роботи і вводимо пін Payza. Тиснемо «Make payment».

Після натискання кнопки буде проведена транзакція — гроші з Payza надійдуть в обмінник і з вашого облікового запису буде знята запитувана сума. Нічого робити не потрібно, після завершення відліку ви будете переадресовані назад в обмінник.

Якщо все пройшло нормально, то обмінник видасть повідомлення про це і направить вас на сторінку зі статусом заявки.

Знаходиться на сторінці заявки і чекати зміни статусу не має сенсу — про терміни проведення транзакцій Пайза ми пам’ятаємо. Контролювати стан заявки можна, періодично заходячи на її сторінку за посиланням «Мої заявки» у записі обмінника.
Після закінчення певного часу статус заявки зміниться на «Виконана», що буде свідчити про завершення виведення — гроші з обмінника перерахуються на вказану вами карту.

От і все. Повторимося, що всі дії інструкції можна відтворити в будь-якому обміннику, де курс вам здасться більш вигідним — кроки обміну будуть аналогічні описаним вище. Саме головне — не гнатися шкоди надійності за нереально низькою платою за переклад — фальшиві і нестабільно працюючі обмінники все ще існують.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!