Як перевести гроші з Payza в EgoPay. Покрокова інструкція

293

Переказ грошей з Payza в EgoPay є першим кроком у процесі виведення коштів з Payza. Нічого складного в цьому немає, якщо вже здійснені десятки обмінних операцій, перекладів і т. д. Для початківців користувачів платіжних систем часом навіть очевидні кроки не завжди очевидні і зрозумілі. Запропонована інструкція щодо проведення переказу з Payza в EgoPay допоможе вам зробити всі кроки правильно, уникнувши помилок.

Для проведення транзакції нам знадобляться паролів і пін-коди EgoPay і Payza. Більше нічого не потрібно, можна починати.

Заходимо в свій аккаунт EgoPay. Переклади з Payza називаються депозитами, тому йдемо по посиланню «Deposit». На сторінці, що відкрилася нам пропонується вибрати платіжну систему, з якої буде здійснюватися переклад. Поряд з її назвою відображається плата за проведення переказу і терміни. Користувачам, у яких немає аккаунта в Payza, пропонується його створення (посилання «Create Payza Account»).

Вибираємо систему — тиснемо посилання «Payza», потрапляємо на сторінку Payza Deposit. Переклад складається з трьох кроків, першим з яких є введення платіжних даних (Payment details). Вводимо їх: вибираємо зі списку «Your wallet» свій e-mail, вводимо суму, вказуємо валюту, тиснемо кнопку «Next».

Наступний крок — перевірка введених даних (Confirmation).

Перевіряємо реквізити для переказу, якщо все вірно, тиснемо кнопку «Confirm» (підтвердити). Відкриється тимчасове вікно, в якому ми через деякий час будемо переадресовані на Payza. Чекаємо.

Вводимо свій e-mail та пароль, входимо в Payza.

Після входу відкриється вікно з подробицями операції. Нічого робити не потрібно, просто йдемо далі.

Наступне вікно останнє, нам потрібно лише підтвердити транзакцію — відзначаємо чекбокс «I accept the terms and conditions», погоджуючись з правилами перекладу, вводимо пін Payza (не EgoPay!) і тиснемо Make Payment (провести платіж).

З’явиться сторінка з повідомленням про проведення транзакції. Нічого робити не потрібно, тільки чекати — через 20 секунд відбудеться перенаправлення назад в акаунт EgoPay. Залишився до переходу час відображається на лічильнику.

У записі EgoPay ми побачимо вже знайомі нам атрибути транзакції і її статус — Pending (на розгляді).

Пройшовши знову по посиланню «Deposit» можна побачити список і короткі описи проведених перекладів, в тому числі і статус — коли гроші будуть переведені, він зміниться на «Completed» (завершений). Втім, прихід коштів буде видно і по балансу облікового запису. Якщо буде потрібно знову побачити докладні відомості, то слід натиснути на піктограму з плюсом кінці кожного рядка.

Як бачимо, в перекладі з Payza на EgoPay немає нічого складного. Хотілося б, звичайно, більш низький відсоток за проведення транзакцій, але вибирати не доводиться — конкурентів у EgoPay немає. Заявлені строки виконання переказу — до двох робочих днів, але на практиці все відбувається швидше — за 5-6 годин. Наступний логічний крок — виведення грошей з EgoPay на обмінник, опис цього процесу також є на нашому сайті.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!