Як перевести гроші з Alertpay на Webmoney. Покрокова інструкція

305

Як перевести гроші з Alertpay на Webmoney — це питання виникало у багатьох користувачів. Прямого обміну немає, користуватися послугами міняйлів-посередників не хотілося. А виведення грошей через картку Alertpay тимчасово припинив. У цій статті ми дізнаємося, що де і як зробити переказ грошей з Алертпэй в Вэбмани за прийнятними відсотками і гарантією.

До недавнього часу в інтернеті обмін був можливий через напівлегальних міняв, які на своїх сайтах пропонували таку послугу. При цьому одного погляду на такі сайти, вистачало, щоб відбити бажання мати з ними справу. Але така ніша не могла довго залишатися незаповненою і ось, нарешті, з’явився легальний обмінник, пропонує обмін між Alertpay, Liqpay та Webmoney. Оскільки у мене на Алерті накопичилося деяка сума, висновок якої був неможливий, було вирішено спробувати перевести частину грошей через цей обмінник, адреса якого alertpay-webmoney.com.

Незважаючи на відмінні відгуки та високий BL (бізнес-рівень), ризикувати всіма грошима не хотілося і я вирішив перевести 20 баксів. Через годину гроші були на моєму рахунку Webmoney, що, як говориться і було потрібно довести. Наступний переклад також пройшов швидко і без найменшого натяку на проблеми. Комісія склала 5%, що при роботі з Алертпей цілком допустимо — вони взагалі знімали 5 баксів за переклад будь-якої суми на картку. В цілому, переклад нескладний, але для новачків я все ж написав інструкцію по обміну з Alretpey на Webmoney.

Перед обміном, зрозуміло, необхідно зареєструватися. Реєстрація проста, йдемо на alertpay-webmoney.com, заповнюємо поля і можна приступати до перекладу, пройшовши за посиланням «Перейти до обміну».

Вибираємо «Alertpay на Webmoney». На наступній сторінці вводимо: суму переказу, e-mail аккаунта Alertpay, скріншот першої сторінки вашого аккаунта Alertpay і Z-гаманець Webmoney. Ввівши суму переказу, ми відразу дізнаємося, що вийде на виході після вирахування комісії. Зручно. Зробити знімок екрану новачкам допоможе інструкція «Як швидко зробити скріншот».

Знайомимося з правилами, відзначаємо чекбокс і тиснемо «Перейти до оплати». З’явиться віконце, читаємо напис про 10 секундах, беремо отриману інформацію на замітку і тиснемо кнопку продовження.

Ми потрапимо на сайт Алертпей, де нам потрібно увійти в свій обліковий запис і підтвердити транзакцію.

Ми увійшли і знаходимося на сторінці підтвердження. Відзначаємо чекбокси «Use my AlertPay Balance» (баланс облікового запису) і «No shipping address required» (адреса не потрібен), вводимо свій пін-код і завершуємо переклад.

Після перекладу чекаємо 10 секунд
поки не відбудеться автоматичний перехід назад на alertpay-webmoney.com!

Після автоматичної переадресації ми знову потрапимо на alertpay-webmoney.com де з’явиться повідомлення, що переклад успішно завершено, а ще через кілька секунд ви переміститеся на сторінку «Відкриті заявки», де буде ваш запит на обмін. Коли гроші будуть перераховані на ваш гаманець WebMoney, заявка зникне з цієї сторінки і з’явиться в історії обмінів. У мене переклад здійснювався практично миттєво.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!