Як отримати надійний e-mail для роботи і реєстрацій. Створення облікового запису Gmail

263

У просунутих користувачів комп’ютера заголовок статті викличе хіба що іронічну посмішку. Між тим, багато початківці, не знають, де і як завести поштову скриньку. І, взявши перший-ліпший, потім мучаться з реєстрацією в різних сервісах, чекаючи листів для підтвердження, що все не приходять і не приходять…

Від поштової скриньки і адреси залежить багато чого. Хоча, правильніше сказати не від них, а від використовуваного поштового сервісу. Яких в наш час, як відомо, повним-повно — вибирай будь-який. Найвідоміший і популярний серед початківців — mail.ru. І якщо для звичайної листування годяться всі або майже всі, то для бізнесу ситуація не така райдужна. На багато з таких скриньок листи просто не дійдуть. У кращому випадку опиняться в папці СПАМ або подібної. Так який же ящик вибрати для роботи, наприклад, з кликовыми спонсорами або файлообмінниками?

Найкращий варіант — використання доменного імені другого рівня «название@сервис.сом». Так звані «комовские» (закінчення .com) адреси гарантують якісну роботу і їх «поважають» платіжні системи. Але всі вони платні і цей варіант нам не підходить.

Що ж робити? Серед усіх таких платних сервісів є одне приємне виключення. Ймовірно, ви здогадалися, що мова йде про безкоштовному поштовому сервісі Gmail (google mail). Це дуже якісний і стабільний поштовий ресурс, і саме ним ми почнемо роботу — заведемо собі поштову адресу.

Поїхали! Йдемо на mail.google.com і натискаємо кнопку «Створити акаунт». На наступній сторінці нам належить заповнити нечисленні поля реєстраційної форми. У перші два вводимо ім’я і прізвище. Потім у полі «Ім’я для входу (логін)» потрібно вибрати і ввести поштову адресу. Це не проста справа, оскільки всі можливі і неможливі милозвучні і осмислені імена вже зайняті. Можете не сподіватися отримати поштову адресу зі своїм ім’ям, наприклад [email protected] Зазвичай багато додають до імені роки народження, телефони і т. п. В загальному, включайте фантазію, запасайтеся терпінням і перевіряйте унікальність варіантів натисканням кнопки «Перевірити, не зайняте ім’я».

Кількість перевірок обмежено і після закінчення цього ліміту кожну з них доведеться підтверджувати введенням символів з капчі. На жаль, навіть при правильно введених символів вони не завжди правильно розпізнається. У таких випадках краще закрити вікно і на новій сторінці почати заново — швидше буде.

Далі все просто. Вводимо пароль, повторюємо його. Всі чекбокси можна залишити за замовчуванням відміченими. Втім, якщо ви не хочете робити google стартовою сторінкою, відповідний чекбокс можете очистити.

Йдемо далі. Вибираємо секретне питання і відповідь, вводимо символи з капчі і натискаємо кнопку згоди з правилами Gmail.
Все, у нас є відмінний поштова адреса і місткий поштову скриньку (7505 Мб.). Можна зайти в свій аккаунт. Для цього на сторінці тиснемо кнопку «Зайти в пошту» і, ввівши свій логін і пароль потрапимо в нім, де нас чекають привітальні листи від керівництва сервісу.

Останнім часом введено підтвердження адреси по мобільному телефону ви вводите номер телефону (код оператора та номер. Приклад введення: 063 333 33 33), отримуєте СМС з кодом і вводите його.

Я не буду описувати інтерфейс поштового аккаунта Google — він досить зрозумілий навіть початкуючому користувачеві. Але зазначу, що деякі листи Gmail після отримання розміщує в папці «Спам», яку знайдеш не відразу. Для її відображення потрібно натиснути посилання «Ще». У випадаючому меню і буде шукане. Але це не вихід з положення — кожен раз натискати цю посилання незручно. Тому, натиснувши її, ми в випадаючому меню натискаємо «Управління ярликами». У віконці навпроти папки «Спам» натискаємо посилання «Показати». Всі! Тепер вона завжди буде видно. При бажанні ви можете таким же чином налаштувати видимість інших папок.

Звичайно, Gmail не єдиний якісний поштовий сервіс. Існує yandex-пошта, про яку непогані відгуки. Існують і інші, невідомі мені сервіси. Але Gmail за роки свого існування став лідером у своїй ніші, ним користуються мільйони людей. І якщо вам не потрібні проблеми з поштою, використовуйте саме його.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!