Як обміняти Webmoney на Liqpay. Переказ грошей з Webmoney в Liqpay

267

Проблема перекладу грошей з Webmoney в Liqpay стоїть досить гостро: платіжна система Webmoney забороняє автоматичний обмін, тому обмінники не беруться його виробляти. Серед причин такої заборони фігурує неможливість відстежити транзакції в Liqpay. Але вихід завжди знайдеться і в цій статті ми дізнаємося як легально перевести гроші з Webmoney в Liqpay.

Якщо немає обмінників, то знайдуться люди, готові обміняти Webmoney на Liqpay. Але різні посередники — теж не вихід: насторожує ланцюг пропонованих ними дій. Та й перевірити їх сумлінність і чесність неможливо, хіба що з відгуків на різних форумах. Ласий шматочок у вигляді такої незаповненою ніші існував досить довго, поки нарешті не з’явився легальний обмінник, що займається перекладом грошей у зазначених напрямках. Адреса обмінника — www.expay.org.

Обмінник закрився

Шкода, обмінник чітко працював, не викликаючи нарікань. Причина закриття — отмытие брудних грошей через Payza і блокування облікових записів. На жаль, історія повторюється: жодна солідна західна платіжна система не хоче мати справи з державами пострадянського простору. Тепер доведеться знову шукати надійний варіант, втрачаючи час і ризикуючи грошима.

Домен обмінника зареєстрований в Австралії. Сервіс має тих же власників, що і обмінник валют alertpay-webmoney.com, на якому я тривалий час переводив гроші з Payza Webmoney, і робота якого жодного разу не викликала нарікань. Ймовірно, бізнес у хлопців з Австралії пішов і вони створили expay.org з збільшеною кількістю напрямків обміну, що не може не радувати.

Іноземне походження обмінника пояснює деякий наявність помилок у текстах сервісу і гарантує певну впевненість в його стабільній роботі. Судіть самі: закрити будь-обмінник з примхи будь-якого чиновника будь-якої держави СНД не складе труднощів, а ось до Австралії руки не дотягнуться.

Незважаючи на тривалу роботу на попередньому обміннику і масу позитивних відгуків про новий я, як людина обережна, вирішив перевірити роботу expay.org, перевівши невелику суму розміром у 5 баксів з Webmoney в Liqpay. Операції з грошима завжди вимагають перевірки, чи не так? Гроші на Liqpay прийшли через 4 хвилини! Погодьтеся, дуже непогано!

Переклад в цілому не викликає складнощів, але деякі незрозумілі моменти є, тому інструкція по обміну Webmoney на Liqpay розписана по кроках.

Як вивести гроші з Webmoney в Liqpay

Йдемо на www.expay.org і реєструємося. Реєстрація триваліша, ніж на інших обмінниках — крім верифікації пошти є верифікація мобілки, на яку прийде перевірочний код.

Після закінчення реєстрації йдемо по посиланню «обліковий Запис» і вибираємо напрям обміну. У нашому випадку це Webmoney в лівій частині і Liqpay у правій.

Наступний крок — введення суми та реквізитів обох платіжних систем. Калькуляція моментальна — ввівши суму переказу ви відразу побачите одержувані гроші.

На наступній сторінці нам запропонують все ретельно перевірити, що дійсно варто зробити. Якщо все вірно, тиснемо жовту стрілку і йдемо до завершення.

Попередні кроки були прості і зрозумілі, але наступний може незрозумілий для окремих користувачів — все залежить від вашого способу з’єднання з базою Webmoney. На новій сторінці буде повідомлення, що виписаний рахунок і його потрібно оплатити.

Якщо ви використовуєте Keeper Classic, то він відкриється і ви зможете оплатити виписаний рахунок. У разі використання Keeper Light виникне помилка з’єднання, оскільки браузер не підтримує протокол кіперів WMK.

У цьому випадку потрібно зайти в свій аккаунт Webmoney і вручну оплатити рахунок. Через деякий час можна зайти в аккаунт Liqpay, де повинні з’явитися ваші гроші.

От і все! Термін переказу за заявою адміністрації не повинен перевищувати 12 годин, але на практиці він займає кілька хвилин, у крайньому випадку кілька десятків хвилин. Шкода, що довгі роки не було такого сервісу: згадувати, якими способами та з якими часовими витратами доводилося робити подібні обміни просто не хочеться.

P. S. Починаючи роботу, наслідуйте мене приклад, переведіть для початку невелику суму і подивіться, як все працює.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!