Як обміняти EgoPay на Приват-24. Виведення грошей з Egopay на карту Приватбанку

242

Якщо вести мову про платіжному сервісі України, що зайняв домінуюче становище в сфері проведення інтернет-платежів та передачі електронних грошей, то на момент написання статті це, звичайно ж, Приватбанк з його сервісом онлайн банкінгу ” Приват-24 і платіжною системою LiqPay. Завести карту Привата і перевести на неї гроші через Приват-24 — найпростіший спосіб отримати готівку гроші в Україні і в цій статті ми займемося цим розглянемо виведення грошей з EgoPay в Приват-24.

Оскільки прямого виводу EgoPay в Приватбанк немає, то є два способи обміну — через міняв, яких можна знайти на форумах про заробіток, або через легальний обмінний пункт. Мені доводилося робити обміни обома способами, у кожного є свої переваги: у першому — трохи більш низька плата за переклад, у другому — гарантія здійснення угоди, що видається більш важливим.

У мережі є безліч обмінників, що пропонують потрібний напрямок обміну. Про вибір обмінника є стаття «Де виводити гроші з EgoPay», тому зупинятися на цьому питанні не будемо — є два перевірених обмінника з високим бізнес-рівнем і тривалим часом існування — параметри, які безпосередньо впливають на ступінь довіри. Це Magneticexchange.com і X-obmen.com. Гроші будемо виводити на прикладі X-obmen за простою і корисливою причини — на момент проведення транзакції в ньому були більш вигідні умови обміну. Так навіщо ж платити більше?

Забігаючи наперед, зазначу, що в обміннику доцільно зареєструватися — в будь-якому подібному сервісі діють накопичувальні знижки, так і відразу після реєстрації оплата за виведення відбувається на кілька відсотків дешевше — у випадку з X-obmen реєстраційна знижка становитиме 10%. При реєстрації вводите справжні ім’я та прізвище — інкогніто не вийде, все одно ваші дані дізнаються по номеру картки.
Що ж, почнемо.

Заходимо в свій аккаунт X-obmen, вибираємо напрям обміну.

Вводимо суму, яку передбачається обміняти, і тут же отримуємо результат виведення з урахуванням 10-відсоткової знижки, отриманої при реєстрації. Вводимо e-mail аккаунта Egopay і номер картки Приват-24. Нас попереджають про можливе тривалому часу перекладу — таке попередження з’являється у всіх обмінників при роботі з EgoPay. Тижневий термін, зрозуміло, не радує, але до цього не доходило ні разу. У переважній більшості випадків переклад вкладається в 24 години.

В нижній частині вікна вводимо особисті дані, якщо вони не підхопилися з даних, введених при реєстрації — ім’я, прізвище, по батькові.

Наступний крок — перевірка. Перевіряємо, відзначаємо чекбокс з умовами обмінника, вводимо код з капчі, йдемо далі.

Завершальна фаза — оплата. Ще раз перевіряємо, тиснемо кнопку «Оплатити».

Після натискання ми потрапимо на сторінку перенаправлення на сайт EgoPay. Нічого не робимо, чекаємо кілька секунд.

У записі EgoPay доведеться повторити дії, вчинені раніше в обміннику. Перевіряємо реквізити угоди, тиснемо «Next».

Підтверджуємо вчинення перекладу. Після цього дії скасування вже не буде, слід уважно перевірити.

Після підтвердження висновку ми потрапимо на сторінку, яка автоматично перенаправляє нас в акаунт обмінника. Чекаємо.

Угода здійснена, залишилося чекати. Коли статус заявки зміниться з «Відкладена» на «Проведено», гроші будуть переведені на картку Приватбанку.

Всі дії, описані в цій інструкції, можна здійснити у будь-якому обміннику — кроки будуть приблизно однакові. Два наведених обмінника також проводять обмін на картку будь-якого банку — гроші можна вивести і таким способом, але відсоток буде значно вище, так що використовувати його варто тільки у разі відсутності запису Приват-24. А ось варіант EgoPay —> обмінник —> LiqPay —> Приват-24 може бути цікавий. Начебто з’являється зайва ланка у вигляді LiqPay, але плата за переказ в цьому напрямку на момент написання статті нижче, ніж безпосередньо на рахунок Приват-24, А враховуючи той факт, що LiqPay належить Приватбанку і багато за переклад Приват-24 не бере, то такий варіант може бути більш вигідний. Але тут потрібно вважати і якщо сума невелика, то возитися навряд чи варто.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!