Як дізнатися про отримання нового листа Gmail. Налаштування відображення нових листів Gmail на компютері

276

Існують види заробітку, при яких важливо оперативно реагувати на листи. А для швидкого реагування їх потрібно швидко отримувати, бажано в автоматичному режимі. На поштових онлайн сервісах зробити це можна різними способами, один з яких буде описано в цій інструкції.

Пошту можна отримувати двома способами — за допомогою поштових програм, встановлених на комп’ютері, і на онлайн сервісах. Автоматичне отримання пошти в поштових програмах, найпоширенішими з яких є The Bat і Thunderbird, налаштовується легко — потрібно лише виставити інтервал часу доступу до сервера пошти: програма сама буде перевіряти ящик і сповістить про прихід нових листів.

Налаштування часового інтервалу в програмі Thunderbird.

Але при роботі з поштовими онлайн-сервісами така можливість не завжди є, а ходіння або перемикання кожні 5-10 хвилин на поштову сайт «дістане» кого завгодно. На щастя, великі поштові сервіси дозволяють вирішити цю проблему.

Одним з рішень є з’єднання поштового онлайн-сервісу з поштовою програмою комп’ютера. Google Mail і пошта Яндекса надає налаштування, використовуючи які, підготовлена людина зможе налаштувати свою програму на одержання пошти з цих сервісів.
Така зв’язка — це найкраще рішення, але не всі володіють здібностями системщиків, так і поштові програми не встановлені на кожному комп’ютері: багато користуються онлайн сервісами і «заморочка» з встановленням та налаштуванням програм їм не потрібна.

Наступний спосіб, запропонований Google Mail, дуже простий і зручний — повідомлення про новому листі з’явиться в треї (верхній частині робочого столу біля іконки з годинником). Якщо ви використовуєте цей поштовий сервіс, то має сенс зробити кілька клацань мишею, щоб зробити потрібні налаштування.

Як дізнаватися про нові листи з GMail

Заходимо в акаунт Google Mail. Натискаємо посилання включення оповіщення на робочому столі, відображається у верхній частині екрана.

Якщо посилання не відображається, її можна знайти в налаштуваннях облікового запису — тиснемо на кнопку з шестірнею, потім на посилання «Налаштування»).

Потрапивши в розділ налаштувань, знаходимо посилання включення оповіщення і тиснемо її.

Після натискання посилання з’явиться спливаюче вікно, в якому потрібно підтвердити запитувану олцию.

Тиснемо «Завжди отримувати повідомлення», після чого повинне з’явитися відповідне повідомлення.

Всі! Налаштування завершено. Можете відправити лист самому собі і перевірити роботу оповіщення. Повідомлення про новому листі через десяток секунд має з’явитися у вигляді невеликого віконця.

Як бачимо, дії прості, а ефективність їх переоцінити важко — жодного листа ви не пропустите, що особливо актуально при заробіток на опитуваннях, де дійсно важливо оперативне реагування при отриманні запрошення. Та й в інших випадках така опція не завадить. Головне — зайти в акаунт GMail і тримати завжди відкритим вікно браузера. При цьому можна перемикатися на інші вікна, програми виконувати різні дії. Шкода, що на момент написання матеріалу такої можливості немає індикації на пошті і Яндекса Mail.ru.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!