Webmoney: обман з гаманцями. Лохотрон-піраміда через Webmoney

275

Схоже, вік пірамід не закінчиться ніколи. Називаються вони по-різному, шлях входження в них пропонується різний, різна пропонується і прибуток. А ось суть залишається одна: обман завжди залишиться обманом. Але якщо про звичайний обман в Webmoney чули багато, то піраміди з елементами лохотрону — це щось новеньке.

Пошуком роботи зайняті багато людей — хтось шукає основну роботу, хтось підробіток. А оскільки підписка на порталах про роботу дуже зручна, то саме нею і користуються багато обманщики. У такий підписці я і виявив вакансію, пропонує заробити Webmoney. Вимоги до кандидата були дуже демократичні — вік претендента повинен бути від 18 років. І все! Ніяких навичок не потрібно, що і викликало підозру: в голові тут же пронеслися «старі добрі» лохотрони в Webmoney і я побіг на портал дочитувати оголошення повністю.

Чуття не підвело — опису роботи не було, а пропонувалося завантажити файл з депозиту, що я і зробив. Відкривши лист з файлу, я зрозумів, що світ не такий жорстокий, як здається на перший погляд — є, є ще добрі люди, охочі допомогти ближнім своїм. Тобто нам з вами. А якщо ми не хочемо? Тоді обов’язково, (чуєте обов’язково!) потрібно прочитати інструкцію до кінця. І тоді ми прозреем і спуститься благодать Божа, відкриються очі і т. д. — можете додумати самі що-небудь. Гаразд, жарти в сторону, переходимо до суті.

У файлі розповідається, як заробити гроші в Webmoney за допомогою піраміди. Автор переконливо просить дочитати лист до кінця. У першій частині він розповідає, як багато обману в мережі інтернет і батожить багато лохотрони, викликаючи довіру. Потім наводиться схема «роботи» підрахунок прибутку і, звичайно ж, (як же без цього!) своя історія. Як він почав працювати за схемою, потім думав, що це лохотрон, але в один прекрасний день він отримав величезну прибуток і цією радістю вирішив поділитися з усім світом.

Пропонована «радість» починається з створення власного гаманця і переведення грошей на зазначені у листі 7 гаманців. Скільки розлучень починалося з цього! Причина перекладу настільки дебильна, що викликає сміх — інакше мережними модераторами webmoney не включать вас в систему. Потім ви берете лист, підставляєте замість одного гаманця свій і розміщуєте на форумах і порталах про роботу лист зі старим змістом, але вже зі своїм гаманцем.

Ось, в принципі, і все — більше сказати нічого. Наводити всю схему до кінця я не буду — її фінал відомий, як відомий фінал будь піраміди: більша частина учасників «схеми» залишиться ні з чим, якщо не рахувати сумного досвіду. Лист з інструкцією рясніє граматичними помилками і заявами викликають посмішку. Чого тільки варта фраза, що це робиться заради розвитку платіжної системи Webmoney, яку ви можете побачити на скріншоті.

Без усякого сумніву, частина людей переведе гроші — подібні вакансії розташовуються на солідних інтернет-ресурсах про роботу. Але на багатьох з них робота по відлову подібних «вакансій» поставлена досить чітко і у відкритому вигляді їх стає все менше і менше. Саме з цієї причини інструкція була викладена на файлообмінник. Просто скачавши її, багато хто вже принесуть прибуток власнику файлу. Так ось…

P. S. Тільки що помітив: інструкція починається з привітання, де автор чоловік, а в її середині автор вже жінка, якщо судити по фразі на скріншоті «я змогла заробити». Ось кіно, ну!

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!