Виведення грошей з LiqPay. Способи обналічки

295

Після реєстрації в LiqPay наступним питанням зазвичай стає питання про виведення грошей. Як вивести гроші з LiqPay? Які взагалі є способи виведення коштів з цієї платіжної системи? Давайте розберемося з цими питаннями — в Ликпей введення/виведення грошей не займає багато часу і робиться дуже просто.

Як перевести в готівку гроші у LiqPay

Переведення в готівку грошей в Ликпей відбувається через пластикову карту. При цьому зовсім не обов’язково, щоб ця карта була прив’язана до акаунта Ликпей. Кажучи іншими словами, можна перевести гроші на будь-яку пластикову карту і потім зняти з неї гроші в банкоматі. І, нарешті, можна безпосередньо отримувати гроші з Ликпей з банкомату. Поки, правда, тільки в банкоматах «Приватбанку».

У попередній статті цього розділу ми розглядали реєстрацію в Ликпей. Вона абсолютно не відрізняється від простого в систему Ликпей, тому не будемо повторюватися і процес входу розглянемо коротко.

Заходимо в свій аккаунт. Для цього горизонтальному меню вибираємо «Вхід/Мій баланс->Вхід/Мій баланс», на наступній сторінці вводимо номер свого мобільного телефону. Після цього отримуємо пароль у вигляді СМС-повідомлення. Вводимо його і потрапляємо в аккаунт.

Як вивести гроші в LiqPay на пластикову карту

Тепер можна приступити до висновку грошей на пластикову карту. Заходимо в меню «Отримати гроші->Вивести на карту». Заповнюємо поля. В полі «Одержувач» вводимо номер картки одержувача. В полі «Сума» вводимо суму переказу і вибираємо валюту. В полі «Коментар» можна ввести примітка до перекладу, але воно не обов’язково до заповнення

Продовжуємо. На наступній сторінці потрібно лише перевірити правильність заповнення попередньої сторінки.

При необхідності можна повернутися і виправити помилку. Йдемо далі і потрапляємо на завершальну сторінку, де повідомляється, що операція переказу грошей успішно завершена.

Підтвердження відправки прийде також у вигляді СМС повідомлення на ваш телефон. Тепер після закінчення деякого часу можна перевіряти прихід грошей на свою картку. Незважаючи на зазначений на сайті LiqPay миттєвий переказ коштів на картки «Приватбанку», це, звичайно, не так. Насправді гроші зазвичай з’являються на карті через півгодини.

Як бачимо, виведення грошей в LiqPay гранично простий і забирає дуже небагато часу.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!