Виведення грошей з Alertpay на карту. Покрокова інструкція

309

Вивести гроші з Alertpay можна різними способами. Найбільш популярний — висновок на свою дебетову картку. Картка повинна бути «прив’язана» до акаунта Алертпэй, опис цього процесу є на нашому сайті. Якщо з нею у вас все в порядку, то ця інструкція допоможе вам зробити висновок, уникнувши можливих помилок.
Виведення грошей на картку тимчасово припинений, тому в даний час оптимальний варіант отримання грошей — їх переклад на Webmoney. Процес детально описано у статті «Як перевести гроші з Alertpay на Webmoney».

Виведення коштів з будь-якої платіжної системи — платна послуга і за переказ на карту Alertpay знімає 5 баксів. Багато це чи мало? Все залежить від суми — запитувати на висновок менше 50 доларів не вигідно. Але якщо взяти, приміром 100 баксів, то 5 доларів — це 5% від суми переказу. А 5% — цілком прийнятна комісія. При більш великих сумах відсоток буде зменшуватися.
Обробка запиту в AlertPay відбувається протягом 2-4 робочих днів. До цього часу варто додати такий же термін на обробку запиту вашим банком. У підсумку виходить 5-6 днів, через які ви зможете отримати свої гроші.

Ну, почнемо. Логинимся і заходимо в акаунт. Йдемо в розділ «Withdraw», призначений для запитів висновків, в ньому переходимо в сектор кредитних карт — тиснемо «Credit Cards».

Наступні кроки — заповнення полів. «Frоm balance» — вибір балансу, з якого ви плануєте вивести гроші; «To credit card» — вибір карти для отримання; «Amount» — сума виводу; «Details» — необов’язкове поле для приміток.

При введенні суми врахуйте, що з неї будуть відняті 5 доларів за переклад.

Завершальна стадія — перевірка введених даних і введення пін-коду. Якщо ви забули свій пін-код, то посилання «Forgot your PIN?» допоможе вам його відновити.
Натискання кнопки «Withdraw» завершить запит транзакції, про що вас сповістить наступна сторінка.

Все, запит зроблено, залишається чекати. Кнопка «Cancel Transaction» служить для скасування платежу.
Як ми бачимо з скріншоту, наш запит придбав статус «Pending», тобто знаходиться в обробці. Періодично заходячи в «History», ми можемо контролювати запит і коли статус зміниться на «Completed», то це буде означати що гроші переведені на вашу карту. Але, як говорилося вище, відразу вони не з’являться.

Самим зручним способом контролю за своєю карткою є інтернет-банкінг. Якщо ви його маєте, то ви без праці зможете дізнатися коли гроші з’явилися на карті. При цьому слід враховувати такий момент: у виписці рахунків транзакція не може бути присутнім. Чомусь не всі банки відображають історію отримання грошей від Alertpay, Paypal, тому моніторити отримання потрібно безпосередньо по балансу карти.

От і все. Як бачимо, прості кроки, і не викликають труднощів. У всякому разі з боку Alertpay їх точно не буде. На завершення побажаю вам робити їх як можна частіше. І з великими сумами.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!