Вхідні двері

328

Вхідні двері — початок вашого будинку. З цим сперечатися не буде ніхто. Вхідні двері — початок системи безпеки будь-якого житла. Саме від них залежить збереження майна. Що ж таке якісні вхідні двері?

Багато звикли називати вхідні двері броньованими. Назва настільки увійшло в наш побут, що багато хто не замислюються — а , дійсно двері броньовані. Звичайно ж, ні! Вхідні двері робляться зі звичайного металу, в більшості випадків з цієї бронею не має нічого спільного. Але багато хто за звичкою називають вхідні двері броньованими — сила людських звичок сильніше нас самих.

Що ж таке хороші вхідні двері?

По-перше, хороші вхідні двері повинні бути зроблені їх хорошого металу. Вхідні двері, обшиті металом товщиною в 1 мм відкриють навіть консервним ножем.

По-друге, вхідні двері повинні мати жорстку конструкцію — двері, зварені їх тонких куточків або профілю, під вагою загальної ваги може просто «повісті». Конструкція вхідних дверей може просто деформуватися, і вона перестане відкриватися і закриватися.

Хороша вхідні двері повинна мати відповідну фурнітуру.

І, нарешті, готову вхідні двері потрібно надійно встановити. Кому потрібна вхідні двері, готова впасти на голову?

На ринку України багато гідних, фірм роблять якісні вхідні двері. Одна з них — «Clavis», що займається виробництвом вхідних дверей не один десяток років.
Вхідні двері цієї фірми зроблені з филенчатое металу холодної прокатки. Такий метал має підвищену міцність, непорівнянної з цієї бронею, але перевершує звичайний метал. Вхідні двері Clavis» мають одну особливість — замок в них заведений за профіль, зменшуючи таким чином зазор між дверною коробкою і дверним полотном.
Вхідні двері Clavis» мають спеціальні елементи конструкції, що підвищують загальну міцність двері — на ній можна кататися і вона не деформується ні на міліметр. Цьому також сприяють три петлі, замість звичайних двох, які встановлюються на більшості вхідних дверей інших виробників.
Особливе значення приділяється збереженню тепла — хороші вхідні двері повинні зберігати тепло домашнього вогнища. Та вхідні двері «Clavis» в повній мірі задовольняють цій вимозі — вони відмінно тримають тепло. При цьому утеплені не тільки вхідні двері, але і коробка.
Вхідні двері Clavis» мають спеціальні штирі-антизрізи, що служать додатковим захистом не дозволяють виламати її — зняти двері не вдасться, навіть якщо будуть зрізати петлі.
Вхідні двері Clavis» робляться на замовлення, тому вони можуть мати будь-які форми, конфігурацію і дизайн. Вони можуть бути обшиті як панелями МДФ, так і цінними породами дерева. При цьому дизайн вхідних дверей ви можете придумати самі і свою фантазію можна не обмежувати. Вхідні двері можуть бути арочними двох – і тристулковими з фрамугами і без них.
Вхідні двері Clavis» оснащені фірмовою фурнітурою, що пройшла сертифікацію. Адже вхідні двері без якісного замку — це відчинені двері.

Замовити вхідні двері ви зможете на сайті компанії «Clavis». Фірма має безліч філій у різних містах, а в разі відсутності може доставити готову вхідні двері в будь-яке місто України. І останній момент — на вхідні двері та комплектуючі дається гарантія.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!