Валідація карти в Payza. Перевірка і верифікація картки в Пайза

319

Якщо прив’язка карти до акаунта Payza не викликає складнощів, то з її валідацією справа йде дещо складніше. Сам процес досить простий, але для його проходження бажано знання всіх кроків наперед і наявність інтернет-банкінгу. При нескладності всіх етапів валідації, трапляються проблеми і картка вперто «не хоче перевірятися». Пропонована покрокова інструкція з валідації карти в Payza допоможе вам уникнути можливих неприємностей при верифікації.

Перед валідацією бажано переконатися в правильності реквізитів карти, яка буде перевірятися — її номера, CVV-коду і дати закінчення дії. Оскільки при додаванні картки в акаунт Payza перевірки введених реквізитів не відбувається, ці кроки будуть не зайвими. Також необхідно приготувати мобільний телефон, номер якого прив’язаний до аккаунту інтернет-банкінгу або вашій карті — на нього прийде потрібний код.

Той же номер телефону повинен бути вказаний в записі Payza — зайдіть в особисті дані (My Profile -> Personal Infomation) і переконайтеся, що поле Mobile Phone заповнено вірно.

І ще один важливий момент — на карті обов’язково повинні бути гроші, не менше 3 баксів. Вони є? Тоді почнемо!

Верифікація картки в Payza

Заходимо в акаунт Payza, потім в розділ карт (My Payza Account -> My Credit Cards). Навпроти потрібної карти йдемо по посиланню Validate credit card. На наступній сторінці, на якій буде обрана карта, тиснемо Validate card

Наступний крок — вибір методу верифікації. Нам буде запропоновано 2 варіанти валідації — методом зняття з карти невеликий грошової суми (Validate By Charge) і шляхом відсилання сканів карт (Validate By Autorization Form). Вибираємо перший варіант і йдемо далі.

На сторінці виводяться реквізити карти і нам повідомляють, що з неї буде знята сума, розмір якої менше двох доларів. Знята сума після валідації буде повернена на вашу карту. Така операція є стандартною при верифікації карти у всіх платіжних системах.

Готуємо телефон, відзначаємо чекбокс «By checking this box…», погоджуючись зі зняттям грошей. Якщо виникла необхідність повернутися до попереднього кроку, то для цієї мети біля кнопки є посилання «Previous».

Наступні кроки лімітовані по часу, тому я опишу майбутні дії.

Після натискання кнопки «Next» на сторінці з’явиться простір, у верхній частині якого піде відлік часу. У просторі через деякий час з’явиться набір символів з’єднання, а потім завантажиться форма. Не оновлюйте сторінку і не натискайте кнопку назад! У завантажиться формі буде поле «Password», в яке потрібно ввести код, який прийде на ваш мобільник. Поле одне, тому ви не заплутаєтеся. На все дається три хвилини, чого, повірте, більш ніж достатньо для виконання потрібних дій. Для розуміння процесу можете подивитися нижченаведені скріншоти перед продовженням. Готові? Тиснемо «Next».

Починається завантаження форми…

Всі завантажилося, чекаємо появи SMS-повідомлення, отриманий код вводимо в поле «Password (N)», і тиснемо кнопку «Submit».

Наступний крок станеться без нашої дії — Payza почне з’єднуватися з вашим банком для зняття грошей, свідченням цього процесу буде напис «Processing».

Якщо зняття відбулося успішно, то нас автоматично перенаправляють на завершальну сторінку валідації, на якій потрібно ввести код валідації. Код валідації являє дробову частину знятої з карти суми.

Приклад: з картки знято $1,54, значить, наш код буде «54». Саме це і потрібно ввести в поле. Відповідно, для отримання інформації про знятої суми потрібно увійти в свій обліковий запис інтернет-банкінгу і подивитися виписки транзакцій по картці.

Якщо онлайн-банкінгу немає, то доведеться дзвонити в банк і дізнатися суму по телефону. Перед дзвінком потрібно запастися паспортними даними, адресою, згадати відповідь на контрольне питання — все цю інформацію будуть питати для вашої ідентифікації.

Отже, останній крок валідації карти в Payza — вводимо код у поле «Enter credit card charge». Напис над полем повідомляє, що гроші на вашу карту повернуться протягом 2-3 робочих днів. Якщо цього не відбудеться, то слід зв’язатися зі службою підтримки Payza. Крім цього вас попереджають, що дається 4 спроби введення коду. Якщо ви вичерпаєте, то і в цьому випадку доведеться зв’язуватися з персоналом Payza.

Після введення коду і його правильності біля карти з’являється зелений значок, що сигналізує про її успішної верифікації і збільшення ліміту аккаунта Payza до 1000 баксів.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!