В якому магазині найбільше статей. Де купувати статті для сайту

284

Як відомо, просування статтями з посиланнями передбачає наявність самих статей. Їх можна написати самому, можна купити або замовити написання. Одним з місць, де можна купити готову статтю, є магазини контенту. Погодьтеся, цікаво дізнатися, в якому магазині найбільше статей.

При просуванні сайту статтю, в принципі, можна замовити на будь-якій біржі статейного просування безпосередньо у вебмастера. Але мій особистий досвід підказує, що такий варіант не самий оптимальний — буде добре, якщо вебмастер співпрацює з професійним копірайтером. Але часто власники сайтів пишуть статті самі, намагаючись урвати зайву копійку, і в більшості випадків пишуть бог знає що. Хрень, в загальному.

В магазинах чи на біржах, що спеціалізуються тільки на текстах, цього апріорі немає. Ви можете отримати зразок купується статті у вигляді декількох абзаців, дізнатися її основні характеристики — нудоту слів, відсоток води і унікальності, і т. д. На додачу до цього, на біржах завжди є новачки, ціни яких дуже привабливі. Під новачками маються на увазі новачки бірж, а не копірайтингу (хоча часом це співпадає) — їм потрібно набрати рейтинг, звідси і привабливі ціни. Врешті-решт, у серйозних магазинах є арбітражні суди, і якщо стаття виявилася з помилками, то купівлю можна оскаржити. Такі неприємні ситуації трапляються вкрай рідко, але іноді все ж відбуваються у вигляді невірної розстановки знаків пунктуації.

Показником популярності магазину є кількість продаваних копірайтерами статей. До нас це має саме пряме відношення — чим більше статей, тим за логікою нижче повинні бути і ціни, хоча багато що залежить від тематики матеріалу.

Список магазинів з кількістю продаваних у них статей

Пропоновані цифри, зрозуміло, відносяться до часу публікації статті. Але справа в тому, що всі гравці на полі продажу статей давно зайняли свої місця. Тому, якщо щось і зміниться з часом, то кардинальних змін ймовірно не буде. Ні, в чисельному відношенні, вони, безумовно, будуть, але ось пропорції навряд чи зміняться. Дивимося.

Магазин Кількість статей
1 textsale.ru 232480
2 etxt.ru 191545
3 copylancer.ru 60884
4 texttrader.ru 35360
5 advego.ru 28983
6 neotext.ru 22750
7 textovik.su 820
8 wmzona.com 800
9 2polyglot.com 90
10 text.ru закритий

Цифри перед вами, вирішуйте, де купувати статті для сайту. Хочу лише звернути увагу на чотирьох останніх членів списку. Якщо textovik.su можна назвати повноцінним магазином — у нього відмінний дизайн та функціональність, але просто мало статей, то wmzona.com як-то не викликає бажання працювати. Про 2polyglot.com я взагалі мовчу — така кількість статей магазину мати недозволено. Хоча існуюче положення справ зрозуміло — обійти або хоча б просто потіснити монстрів першої частини списку неможливо.

Що ж стосується text.ru, то цього шанованого сервісу був досить непоганий магазинчик. Ймовірно, керівництво зрозуміло неспроможність конкуренції і вирішила його закрити. Решта статті в ньому ще продаються, але рано чи пізно вони зникнуть.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!