Тізерна партнерка Visitweb — заробіток на сайтах високовідвідуваний

278

Серед інших сервісів, що працюють з тизерами, Visitweb виділяється своїми вимогами до сайтів. Планка відвідуваності піднята досить високо — сайт повинен мати не менше 500 хостів (відвідувачів) на добу. Погодьтеся, така відвідуваність є не у всіх. Але позиція керівництва Visitweb зрозуміла: навіщо «заморочуватися» з початківцями веб-майстрами, адже куди краще мати справу з розкрученими проектами, нехай навіть їх буде і менше.

У своїх оглядах я проходжу всі кроки як рекламодавця, так і веб-майстра, Але не в цей раз: мій сайт просто не візьмуть через відвідуваності. На момент написання статті я маю близько 300 унікальних відвідувачів в день і поки що мені робити в Visitweb нічого. Так що обмежимося загальним оглядом.

У Visitweb приймаються сайти з будь-якою тематикою (в тому числі і для дорослих). Ніяких обмежень немає і, як бачимо, вимоги до сайтів дуже лояльні — співпрацювати з ВизитВеб можуть навіть власники сайтів, розташованих на безкоштовних хостингах. Головний критерій — відвідуваність, яку не можна створювати штучно: сайтам які беруть участь у САР, почтовиках, буксах, клік-клубах доступ закритий. Крім усього іншого сайт повинен мати статистику на liveinternet.ru або іншому подібному сервісі.

Серед явних заборон для веб-майстрів: спам, в будь-якому вигляді, створення більше одного облікового запису, використання накрутки, емуляторів переглядів, примус відвідувачів до переходах по рекламі (наприклад, у вигляді прохання допомогти сайту). Заборони стандартні, нічого нового в них немає.

Перейдемо до фінансових питань. Visitweb працює тільки з Webmoney. Мінімальної суми для виводу немає, виплати здійснюються за запитом кожен день. Є можливість переказу коштів на свій рахунок рекламодавця.

Для рекламодавців мінімальна сума введення становить 150 рублів. І її потрібно ввести до початку рекламної кампанії, що просто незрозуміло. А якщо рекламодавець не знайшов майданчиків по тематиці? Або розцінки не влаштували. Що, виводити гроші назад, втрачаючи на комісії?

В цілому Visitweb справляє подвійне враження. Інтерфейс простий і цілком дружелюбний, але інформації про роботу сервісу явно мало. І форуму немає, що теж можна віднести до мінусів — не повірю, що у користувачів сервісу не буває проблем. А в FAQ їх рішень немає. Фактично воно зводиться до вимог до сайтів і послідовності дій. Це потрібна інформація, але було цікаво дізнатися комісію при введенні і виведенні коштів, є ручна модерація сайтів та реклами, можна вивести залишок коштів — відповіді на ці звичайні питання на інших сервісах знаходяться на самих видних місцях.

Більше про Visitweb сказати нічого, та приймати рішення про доцільність роботи з ним вам належить. Якщо надумаєте, то ось реферальне посилання для реєстрації.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!