Тізерна біржа Ladycash — заробіток на сайтах для жінок. Опис, реєстрація

305

Відомо, скільки часу жінки проводять в розмовах 🙂 Зараз цей процес приймає віртуальні форми у вигляді спілкування на всіляких сайтах та форумах з жіночою тематикою. І якщо ви власник такого сайту або збираєтеся робити, так чому б не заробити на ньому? У цій статті ми ознайомимося з тизерної біржею Ladycash, співпрацюючи з якої ви зможете зробити це.

Огляд Ladycash

Ladycash запущена на початку 2010 року. За цей час проект встиг завоювати популярність серед власників сайтів з-за непоганий вартості переходів з тизери.

В біржу приймаються сайти, призначені для жіночої аудиторії і відвідуваністю не менше 50 хостів (унікальних відвідувачів в день при трафік з пошукових систем. Для сайтів, розташованих на безкоштовному хостингу, унікальних відвідувань в день має бути не менше 300. При цьому сайт повинен бути зареєстрований в одній з публічних систем статистики Liveinternet, Top.Mail.ru або подібних. Можливий також варіант статистики, не призначений для публічного перегляду, але в цьому випадку доведеться надати доступ до даних про відвідуваність.

І останнє — сайт повинен бути орієнтований на Росію: кількість російського трафіку має становити не менше 60%.

Інтерфейс сервісу дуже простий. Його ніяк не можна віднести до «навороченним», в яких після реєстрації досить довго доводиться шукати, що і де знаходиться. Розібратися у своєму акаунті можна буквально за кілька хвилин, але зазначимо, що часом його функціональність принесена в жертву зайвої простоті.

Початок роботи з Ladycash

Робота починається, зрозуміло, з реєстрації — йдемо на сайт Ladycash.ru. Заповнюємо кілька полів реєстраційної форми — і вперед, можна заходити в аккаунт, ніякого підтвердження поштою не потрібно. Але приділимо увагу одному момент — незважаючи на те, що поле з номером R-гаманця вважається необов’язковим для заповнення, краще це зробити на етапі реєстрації. Інакше потім доведеться зв’язуватися з адміністрацією, писати листи. Як мовиться, це вам потрібно?

Після читання правил сервісу йдемо додавати свій сайт по посиланню «Майданчики». Після введення інформації про сайт — url, найменування і статистики сайт оговтається на модерацію, після закінчення якої ви зможете отримати код тізера, налаштувати його і поставити їх на свій сайт. При цьому кількість тізерних блоків не обмежена — можна ставити скільки завгодно. А ось ставити один блок на різні сайти заборонено. За це можуть і забанити.

Фінансові питання

Всі розцінки і розрахунки в Ladycash.ru виробляються в рублях. Зароблені гроші можна отримувати через Webmoney, при цьому все відбувається в автоматичному режимі кожен четвер. Мінімальна сума для виплати — 15 рублів. На момент написання статті 1 долар коштував 30 рублів, а вартість кліка по тизера в Ladycash становила 1 рубль. Таким чином для набору мінімальної суми потрібно всього лише 15 переходів.

Все, на цьому огляд можна вважати закінченим. Зареєструвавшись в Ladycash ви зрозумієте чому — писати більше просто нема про що. Так і отриманих відомостей вам вистачить з головою. У всякому разі, для початку роботи точно…

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!