Список сайтів пошуку роботи Росії. Російські сайти по працевлаштуванню з оформленням передплати

349

На нашому сайті вже є перелік українських сайтів пошуку роботи, тепер черга за російськими. В мережі інтернет є такі списки, де перераховуються абсолютно всі сайти, які пропонують роботу. Складаючи свій список, ми керувалися наступним критерієм: на сайті обов’язково повинна бути можливість створення підписки, оформивши яку, і вказавши параметри відбору вакансій, ви зможете отримувати листи тільки з тими пропозиціями, які вас цікавлять, що, погодьтеся, зручно.

Мета створення списку російських сайтів пошуку роботи очевидна — допомогти початківцям фрілансерам знайти роботу. Початківцям, тому що відомі і розкручені фрілансери «пасуться» на біржах фріланса або мають власні сайти. Зазначимо також, що досить велика кількість роботодавців не мають уявлення про існування бірж фріланса і дають оголошення на звичайних сайтах пошуку роботи, які знайомі всім без винятку. Сайтів подібного роду досить велика кількість і переглядати всі в пошуках потрібної вакансії — невдячна справа: тимчасові витрати можуть бути дуже значні. Інша справа, отримувати щоранку листи по заданим параметрам, в якості яких в більшості випадків є ключові слова, за якими відбувається пошук. Саме за такими критеріями, як уже говорилося і відбувався відбір сайтів.

Пропонований список також допоможе людям, які не вважають себе фриласерами, але, по суті, є такими, і в силу своєї професії не мають шансів знайти роботу на біржах фріланса, де, як відомо, в переважній більшості випадків пропонуються вакансії для комп’ютерних фахівців.

І останнє. Важливим чинником при оформленні підписки є таргетинг — можливість отримати віддалену роботу саме у своєму місті, це, погодьтеся, аргумент, з яким варто вважатися і який відсутній на настільки часто згадуваних усіма біржах фріланса.

Список сайтів пошуку роботи в Росії

З-за відсутності можливості оформлення підписки на отримання вакансій в списку немає деяких відомих російських сайтів, включаючи сайт федеральної служби зайнятості trudvsem.ruпортал пошуку роботи в Москві mostrud.ru та інші ресурси інтернету. Якщо ви вважаєте, що незаслужено пропущений важливий сайт, повідомте нам його адресу через форму зв’язку нашого сайту.


job.ru

Один з найбільших сайтів пошуку роботи в Росії. Крім Російської федерації охоплюються також країни СНД. Підписка доступна після нескладної реєстрації, яку потрібно підтвердити поштою, інакше через тиждень аккаунт буде видалений.
Можливості підписки дуже широкі, володіють високою гнучкістю і безліччю налаштувань. Сайт має високу відвідуваність, тому його з повним правом можна назвати ресурсом, пропускати який не рекомендується.


rabota.ru

Один з найбільших сайтів для пошуку роботи в Російській федерації. Сайт орієнтований на Росію, вакансій інших держав на ньому ви не знайдете.
Підписка на отримання вакансій оформляється після реєстрації, причому обидва кроку не складні, але, швидше, неявны. Реєстрація на момент написання статті складається з шести кроків, наступних один за іншим. Однак сама реєстрація завершується після першого кроку і слідувати далі, заповнюючи безліч полів, вже не потрібно — можна зайдіть в пошту та підтвердити реєстрацію. У записі потім потрібно зайти в свій профіль і на що відкрилася сторінці ви знайдете посилання на створення підписки.

Можливості підписки досить гнучкі і в сукупності з високою відвідуваністю порталу вона може дати потрібний результат в найкоротші терміни.


superjob.ru

Відомий сайт пошуку роботи в Росії. Портал має українську версію superjob.ua і база обох ресурсів, схоже, однакова — а якому з них можна знайти роботу як в російських містах, так і українських.
Підписка доступна після простої реєстрації. Можливості її налаштування, ймовірно, найбільш гнучкі серед подібних порталів, що дає можливість отримувати саме ті вакансії, які вам цікаві. Крім ключових слів можна вказати своє місто, розмір зарплати, вид роботи — тимчасова або постійна і багато інших параметрів.

Сайт має найвищу відвідуваність серед усіх ресурсів подібного роду (на момент написання статті) і нехтувати таким фактором явно не варто.


rabota.yandex.ru

Яндекс-робота не є сайтом пошуку вакансій в повному сенсі цього слова. Він збирає вакансії з інших сайтів пошуку роботи і видає їх в залежності від введеного запиту — подібні сервіси називають агрегаторами. Якщо ви вважаєте такий спосіб отримання інформації найзручнішим, то можете оформити передплату і на Яндексі. Але слід розуміти, що результати пошуку беруться не з бази кожного конкретного сайту з вакансіями, а з власної бази Яндекса. А в цій базі є далеко не всі — багато сторінок і навіть сайти можуть в неї не потрапити.


gorodrabot.ru

Ще один великий російський агрегатор — в його базі на момент складання списку понад мільйона вакансій, що стягуються з 180 профільних сайтів.
Передплату можна оформити після реєстрації. Не можна назвати її можливості якимись особливими- лише тільки основні параметри, але цього достатньо для отримання потрібних результатів.


hh.ru

Російська версія HeadHunter є дзеркалом відомого однойменного українського сайту пошуку роботи і, пройшовши по посиланню, ви опинитеся на hh.ua. HeadHunter охоплює всі СНД, завдяки чому відвідуваність його дуже висока. Однією з особливостей порталу є наявність англомовної версії, що може зацікавити людей, що шукають контактів з закордонними роботодавцями.

Підписка доступна після реєстрації, її параметри мають потрібної гнучкістю.


zarplata.ru

Великий сайт пошуку роботи, орієнтований тільки на Росію. Розсилка доступна після реєстрації, в ході якої потрібно ввести свій телефон. Якщо не хочете цього робити, то можна ввести будь-яку комбінацію цифр, а в разі необхідності їх завжди можна поміняти в профілі.

Підписка створюється в особистому кабінеті, її можливості досить широкі, щоб отримувати саме ті вакансії, які потрібні.


rosrabota.ru

Досить відвідуваний портал пошуку роботи в Росії. Підписка доступна після реєстрації. Якщо у перерахованих ресурсах її можна без зволікань оформити відразу після реєстрації, то на Росработе доведеться скласти резюме, на підставі якого і буде створюватися підписка, що здається дещо незручним, враховуючи особливості створення оного.

Щоб створити резюме доведеться потрудитися і витратити час, бо доведеться вводити велику кількість особистих даних на декількох сторінках — таке враження, що відбувається набір на роботу в КДБ. Робиться це для роботодавців, які під час перегляду вакансій отримають максимальну кількість інформації про працівника. Рішення про те, варто чи варто заповнювати неймовірну кількість полів для оформлення простий підписки залишається за вами.


jobsmarket.ru

Сайт пошуку роботи у регіонах Росії, поєднаний з агрегатором вакансій рунета, що збирає пропозиції роботодавців з більш ніж 200 профільних сайтів (результати цього пошуку у підписку не включаються).

Підписка доступна після реєстрації і, як і в попередньому випадку, складання резюме. Але резюме складається простіше і питань про кількість дітей і наявності транспорту не буде — все по суті. Підписка оформляється за посиланням «Підписку на вакансії», а не «Підписка на статті», не сплутайте.


career.ru

Сайт пошуку роботи в Росії, належить група компаній «HeadHunter» і націлений на молодих фахівців. Хоча, зазначимо, велика кількість пропонованих вакансій явно вимагають професіоналів, якими молоді спеціалісти часто не є, так що робота знайдеться всім.

Підписка доступна після реєстрації, і якщо остання проста, то підписку знайти нелегко. Для її створення потрібно задати пошук вакансії по потрібним критеріям, які досить гнучкі, і після отримання результатів натиснути кнопку «Слідкувати за новими вакансіями по цьому запиту». Створені таким чином підписки знаходяться в розділі «Автопошук», де від них можна лише відписатися — критерії відбору вакансій задаються при складанні пошуку, тому на цьому етапі потрібно бути уважним.


trud.com

Великий портал пошуку роботи в Росії і Україні з регіональною спрямованістю.

Підписка можлива тільки після реєстрації. Створити її дуже просто — задається пошук вакансії по заданим параметрам, а після видачі результатів тулиться кнопка «Підписатися». Коли підписка створена, змінити в ній практично нічого не можна — краще поставити новий пошук і заново зберегти результати.


trudbox.com

Проект заморожений з комерційних причин, але можливо і запрацює знову. Сайт пошуку роботи в Росії. Представлено досить велику кількість регіонів з обласними та районними центрами, кількість вакансій також переконливо.

Підписка доступна як з реєстрацією, так і без неї. Реєстрація проста, а для створення підписки ніякого резюме не потрібно: налаштував параметри — і отримуй вакансії поштою.

Підписка розділена на категорії, досить гнучкі налаштування пошуку — можна вказати пошукову фразу і місто, частоту розсилки, заробітну плату, досвід роботи, тип зайнятості, категорії професії і навіть окрему компанію. Є можливість створення декількох підписок.


job-mo.ru

Сайт пошуку роботи в Московській області і розділом, де можна знайти роботу в самій Москві. Підписка на отримання вакансій доступна після довгої реєстрації.

Сайт має досить велику кількість щоденних відвідувань, порівнянне з деякими вищепереліченими сервісами. Відповідно, якщо вам потрібно знайти роботу в Москві або області, то цей сайт може виявитися найкращим варіантом.


job.ws

Невеликий портал пошуку роботи в Росії. Відвідуваність його невелика, але в базі є багато регіонів і міст, а передплата, доступна після реєстрації, досить вибіркова і цілком забезпечить необхідну фільтрацію.


vakant.ru

Сайт позиціонує себе як загальноросійський банк вакансій і резюме. Якщо ж судити по відвідуваності ресурсу, то це ще один звичайний портал середнього рівня. Підписка доступна після швидкої реєстрації та складання запиту для пошуку вакансії, на підставі результатів якого і створюється розсилка.


jobinmoscow.ru

Якщо судити з назви, то сайт пропонує можливість пошуку пропозицій про роботу в Москві, але насправді він охоплює безліч інших міст Росії. Підписка доступна після реєстрації.


careerist.ru

Сайт пошуку роботи в Москві та інших містах Російської федерації. Для порталів, якщо можна так сказати, другого дивізіону його відвідуваність досить велика. Підписка доступна після реєстрації.


adzuna.ru

Сайт є агрегатором робочих вакансій по країнам СНД, але основний акцент зроблений на Росію. Можливість оформлення підписки є, без реєстрації, але гнучкості, на жаль, немає — тільки місто і спеціальність. Тим не менш агрегатори такого роду заслуговують уваги — вони збирають новини з безлічі сайтів пошуку роботи, тому результатів в пошуковому запиті видається більше.
Adzuna.ua є філією відомого англійського сервісу adzuna.co.uk і крім пошуку дозволяє попросити друзів і знайомих у соціальних мережах про допомогу у працевлаштуванні.


jobijoba.ru

Джобі-Джоба — ще один агрегатор, що заслуговує уваги. Націлений на пошук вакансій в Росії, підписка можлива тільки після реєстрації. Особливості сайту — відсів вакансій-двійників і велику кількість пропозицій.
Для створення підписки необхідно зробити пошук по професії або місту, а його результати додати в «Отримувати нові вакансії поштою». Редагувати підписки можна в «Мої оповіщення». Серед критеріїв відбору — професія, місце та зайнятість..

Всі. Список сайтів, без сумніву, можна було б продовжити, але відвідуваність багатьох порталів настільки низька, або вони так перевантажені сторонньої рекламою, що звертати на них явно не варто уваги. Втім, всім сайтам властиво розвиватися і, повторимося, що вам варто лише надіслати нам на пошту адресу такого сайту, після чого він буде доданий до переліку.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!