Список бірж копірайтингу. Перелік сайтів для заробітку написанням статей

296

Біржі є одним з місць, де можна заробити за допомогою написання текстових матеріалів. У цих сервісів є свої недоліки, але альтернативи їм часто немає — де ще можна швидко знайти роботу копірайтеру? У цьому матеріалі ми розглянемо коротко деякі аспекти роботи з біржами, а також ознайомимося з найбільш відомими з них.

В інтернеті існує певна кількість бірж копірайтингу, але дійсно відомих і приносять дохід не так вже й багато. Популярність бірж відіграє ключову роль — можна скільки завгодно довго говорити про умови роботи, складній системі рейтингу і штрафні санкції для копірайтерів, але замовникам текстів все це не дуже цікаво. У більшості випадків вони орієнтуються саме на популярність, яка є запорукою стабільності будь-якого проекту інтернету. А від стабільності біржі в повній мірі залежить і стабільність заробітку копірайтера. Ви можете подумати, що до вас це не має стосунку, і опинитеся неправі. Для збільшення розміру заробітку виконанням десятків і сотень завдань набирається рейтинг, проходяться різні тести і раптом раптово зникає разом із зникненням проекту. Так, можна почати на іншій біржі, але доведеться починати з нуля. Все це говориться для того, щоб ви розуміли різницю між існує давно і добре розкрученої біржею і маловідомим проектом, які роблять перші кроки. Скільки було таких проектів, від яких залишилися тільки імена у пам’яті…

У всіх бірж є дві особливості, які безпосередньо впливають на величину заробітку. По-перше, ціни на написання статей на біржах практично завжди нижче розцінок фріланса. По-друге, будь-яка біржа є посередником, забирають частину оборотних засобів собі. Оборотні кошти — це платежі замовників і заробіток копірайтерів. Тобто вас. Натомість, як вже говорилося, біржі пропонують швидке отримання роботи, а також певну захист від неадекватних замовників — якщо текст написаний у відповідності з технічним завданням замовника, то ви гарантовано отримаєте гроші за свою роботу.

Перед переходом до списку скажу кілька слів про поріг входження. У кожній з бірж є поріг для початку роботи. Він може бути низьким — робота стає доступна відразу після реєстрації, але є обмеження на виконання дорогих заявок і продаж своїх статей. Обмеження знімаються після проходження тесту на грамотність або підняття рейтингу. Поріг може бути і високим — для початку будь-якої роботи треба спочатку пройти тест, часом не найпростіший. Провал тесту призведе до тривалого очікування повторного проходження.

Список бірж копірайтингу

Пропонований список жодною мірою не претендує на рейтинг, але біржі ранжуються за приблизною популярності. В залежності від свого рівня грамотності, ви самі вирішуйте, який з них більше вам підходить.

І ще один момент. Не секрет, що таких списків у мережі досить багато, в них кожна біржа або магазин представлені як милий і пухнастий сервіс, а робота на них стимулюється подбадривающими словами — гра варта свічок і т. д. Причина сладкословия криється в реферальних посилань, за допомогою яких автори статей підробляють у партнерських програмах перерахованих сервісів. Всі цього тут немає. Це дозволить робити опису максимально об’єктивними — як кажуть, що є, то є.

З деякими з бірж я щільно співпрацюю, на інших спеціально зареєструвався, щоб переглянути умови і принципи роботи. Думається, це має заощадити ваш час.

copylancer.ru

Найвідоміша біржа, що існує з 2007 року. Вважається проектом з найбільш високими розцінками.

Copylancer дуже відомий, але пропонує досить високий поріг входження. Для початку будь-якої роботи треба пройти тест з 15 питань на різні аспекти правопису, побудови речень і т. д. На відповіді дається 10 хвилин, при провалі тесту повторне пригоду можливо лише через три тижні.

Не можу сказати, яка кількість питань потрібно відповісти для проходження тесту. Але їжу для роздумів дам — у перший раз я поставився до нього занадто легковажно і тест не пройшов, відповівши правильно лише на 8 питань і витративши менше 5 хвилин. Вдруге я відповів правильно на 14 питань. Схоже, вірних відповідей повинно бути не менше 10, але це лише припущення.

Останнім часом в інтернеті з’явилися відомості про те, що тест скасовано. Це здалося неймовірним, бо Copylancer славиться у замовників високою якістю виконання замовлень, і за допомогою високого порогу входження відсіває не відповідають рівню біржі виконавців. Я зареєструвався під іншим ім’ям і перевірив — на момент публікації цього списку тест нікуди не подівся, якщо надумаєте працювати з цією біржею, то вам доведеться його здавати.

Після проходження тесту вам стануть доступні лише самі низькооплачувані завдання. Виконуючи їх, ви піднімете свій рейтинг і відкриєте шлях до дорогих замовлень і магазину, де зможете продавати свої статті.

Copylancer містить досить хороший розділ допомоги, є форум і арбітражний відділ, який розглядає спірні ситуації. Пройшовши по посиланню, ви зможете подивитися докладний огляд та інструкцію по роботі на Копилансере.

etxt.ru

Ще одна відома біржа, заснована у 2008 році. Один з проектів із низьким порогом входження.

Популярності Etxt в чималому ступені сприяли програма перевірки унікальності ETXT Антиплагіат, а також загальнодоступна можливість зробити те ж саме онлайн. Загалом, у стабільності проекту сумніватися не доводиться.

Поріг входження як такого на Etxt немає, але після реєстрації будуть доступні найдешевші завдання. Для збільшення заробітку потрібно підняти свій рейтинг, або пройти тест з 10 питань за 7 хвилин. Для проходження потрібно дати не менше 7 правильних відповідей. Тест легше, ніж на Копилансере, але при його завалі чекати наступної можливості доведеться довго — два тижні.

Після проходження тесту ви отримаєте доступ до всіх робіт, включаючи продаж статей в магазині біржі.

Etxt містить відмінний розділ допомоги зі скріншотами, де розписано буквально все, і арбітражний відділ, який розглядає спірні ситуації. Форуму немає, але при такому вичерпному розділі допомоги він і не потрібен. Огляд та інструкція по роботі на ETXT доступні за посиланням.

advego.ru

Advego веде свою історію з 2008 року. Проект позиціонує себе як біржу контенту №1, і підстави для цього є.

Як і у випадку Etxt, розкручування і популярності Advego сприяли програма перевірки унікальності Advego Plagiatus, можливість перевірки тексту в онлайн-режимі і інші можливості роботи з текстом. Проект стабільний, дуже відомий свої магазином статей та особливого представлення не потребує.

Поріг входження в Advego немає, всі види робіт доступні відразу після реєстрації. Але в цьому випадку великого значення набуває система рейтингу — оскільки доступ до завдань відкритий усім, якимось чином замовникам потрібно вибирати виконавців. За неунікальні тести слідують блокування аккаунта на кілька днів. За тексти, багаті граматичними помилками, теж дотримуються блокування. При повторних помилки такого роду, слідують більш тривалі покарання і зниження рейтингу. Система покарань в Адвего одна з найбільш жорстких, але до неї треба поставитися з розумінням. Якщо ви досвідчений копірайтер, то боятися вам взагалі нічого, якщо досвіду малувато, то вам в більшій або меншій мірі буде важко на будь-якій біржі.

Advego містить розділ допомоги, де описані кроки новачка. Розділ допомоги в цілому непоганий, його доповненням служить форум. Вирішення спірних питань здійснюється арбітражним відділом.

textsale.ru

Один найстаріших магазинів статей з легким порогом входження.

Поріг входження в Текстсейл немає. А ось особливості є — після реєстрації ви отримуєте доступ до магазину, де зможете виставляти свої статті на продаж. Доступ до завдань обмежений — вам потрібно набрати рейтинг, отримавши як мінімум одну зірку, або придбати доступ. У порівнянні з Адвего особливих покарань не передбачено, так що все в ваших руках. Зазначу, що якщо ви новачок, то набрати рейтинг буде непросто — завдання досить мало. Власне, дивуватися нічому — біржі зроблений акцент саме на магазин, в якому на момент публікації списку понад 230 000 статей. Тому якщо ви шукаєте можливість продавати свої матеріали без всяких тестів, то Текстсейл може бути непоганим варіантом. А ось для виконання завдань можливо варто пошукати іншу біржу.

Текстсейл містить розділ допомоги, але він явно залишає бажати кращого. Форуму немає. Вирішення спірних питань здійснюється арбітражним відділом.

textbroker.ru

Бюро копірайтингу. Засноване в 2007 році. Поріг входу високий.

Текстброкер — серйозний проект, що передбачає особливу реєстрацію. Вам доведеться заповнити заявку, описати свої переваги і навички, а також докласти зразки робіт. На підставі цього невеликого резюме модератор прийме рішення про доцільність співпраці з вами. При підтримуючому відповіді вам належить в обов’язковому порядку заповнити свій профіль і вибрати групи, в яких ви збираєтеся працювати.

Як і на інших проектах такого роду, дорогі замовлення вам будуть недоступні. Для отримання доступу доведеться піднімати свій рівень (всього їх 5), виконуючи завдання. Для початкових рівнів потрібно виконувати не менше 10 завдань у місяць, для середніх — не менше 5, п’ятий рівень не має ліміту — працюйте як хочете. Якщо ліміт не буде виконаний, аккаунт можуть заблокувати ваш профіль буде виключений із загальної стрічки вибору копірайтерів, і буде обмежений доступ до виконання завдань. При несвоєчасному виконанні замовлень також слідують блокування. Загалом, все суворо — прохолоджуватися на біржі не доведеться. Зазначу, що магазину в бюро немає, акцент робиться тільки на виконання заявок.

Потрапити на Текстброкер нелегко, але судячи за статистикою бюро, справу може бути вартим — на момент публікації списку на сервісі зареєстровано 75551 авторів і всього 188 копірайтерів. А початковий рівень передбачає роботу з розцінками від 75 рублів ($1,15) за 1000 символів. Висновки про доцільність співпраці очевидні. Деякі називають Миратекст біржею елітних копірайтерів, але Текстброкер явно відповідає цьому визначення більшою мірою.

Текстброкер містить простенький розділ допомоги, в цілому, велика частина питань розкрита. Форуму немає. Вирішення спірних питань здійснюється адміністрацією бюро.

miratext.ru

Миратекст — це повноцінний магазин статей, що є дочірнім проектом біржі статейного просування miralinks.ru. Існує з 2010 року.

Оскільки при статейному просуванні потрібні статті, то керівництво Міралінкс вирішив відхопити шматочок пирога у своїх іменитих вже в той час конкурентів. Сама біржа дуже відома, багато хто в своїх описах позиціонують таким же чином і її магазин. Запевняю вас, це не так — достатньо зайти на нього і подивитися кількість проданих у магазині статей. Для порівняння — на момент написання цього матеріалу у Копилансера понад 65000 статей, на Миратексте близько 2500. Тим не менш магазин існує і на ньому пасеться» досить велика кількість копірайтерів.

Продавати свої статті або виконувати заявки замовників можна після виконання двох досить непростих тестових завдань. Одне складається з переліку питань, друге передбачає написання статті за заданим критерієм. Перевірка проводиться модераторами біржі на досить жорсткому рівні — Миратекст деколи називають біржею елітних копірайтерів.

Після проходження першого тесту ви отримаєте доступ до низькооплачуваних завдань, після другого присвоюється статус повноцінного копірайтера та доступ до всіх видів робіт.

Думається, що стабільність Миратекст завдяки батьківській підтримці знаходиться на високому рівні, але заявок менше, ніж на інших біржах — в Міралінкс будь-яку статтю можна замовити у вебмастера, багато оптимізаторів так і роблять. Залишається сподіватися тільки на відомість і розкрученість самого магазину, але вона поки явно нижче багатьох іменитих конкурентів.

Miratext пропонує хороший розділ допомоги зі скріншотами, форуму немає. Вирішення спірних питань здійснюється арбітражним відділом.

textovik.su

Одна з нових бірж копірайтингу. Заснована в 2015 році, поріг входу дуже низький.

Можливість продажу своїх статей та виконання завдань відкрита відразу після реєстрації. Ніяких тестів.

Текстовику належить ще багато чого доводити — його ніша заповнена щільно. Але магазин у нього дуже непоганий, багато статей. З завданнями гірше — їх практично немає. Оскільки на біржі діє система рейтингу, яка залежить від кількості виконаних завдань та активності на сайті, то підняти цей рейтинг буде вельми непросто. Це можна списати на молодість проекту, а поки реально заробити можна лише на продажі статей. При цьому доведеться періодично заходити на біржу, щоб система бачила вашу активність.

На Текстовике розвинена система рівнів, що дозволяє заробляти більше. Для отримання наступного після реєстрації рівня потрібно тест на знання російської мови — потрібно відповісти на 21 запитання за 30 хвилин. Для отримання максимального рівня потрібно надати скани паспорта. Загалом, все по-справжньому, як у банку. Ось тільки навіщо…

Розділ допомоги представлений однією сторінкою FAQ, де розкриті основні питання. Інтерфейс біржі дуже зрозумілий, може, більшого і не потрібно. Форуму немає. Є арбітражний відділ, який розглядає спірні ситуації

text.ru

Сервіс для роботи з текстом, поріг входження відсутня.

Text.ru існує тривалий час, але стосовно до цього сервісу часовий фактор особливого значення не має — проект виключно стабільний, його можна назвати чи не найбільш провідним сервісом серед усіх способів перевірки унікальності.

На text.ru є розділи рерайтингу і копірайтингу, що є по суті біржею контенту. Був невеликий магазин, але з 2018 року він закрився.

Завдань на text.ru досить багато, їх можна відразу після реєстрації без всяких тестів. Біржа пропонує систему рейтингу виконавців, підвищити рейтинг можна шляхом виконання замовлень, це відкриє можливість виконання замовлень. Другий варіант підвищення рейтингу — купівля PRO-аккаунта.

Розділ допомоги в text.ru хороший і ілюстровано, для новачків є відповіді практично на всі питання. Форуму немає. Вирішення спірних питань здійснюється арбітражною комісією.

smart-copywriting.com

Інтернет-сервіс в області копірайтингу. Заснований в 2011 році, відомий особливими умовами роботи.

Смарткопирайтинг стоїть окремо — для кожного виконавця автоматично створюється свій блог. І якщо в деяких біржах потрібна активність у вигляді виконання завдань, то Смарткопирайтинг вимагає щомісячну публікацію статті в свій блог. Так сказати, розвивається за рахунок безкоштовних матеріалів. Замість публікації статті можна зробити членський внесок у розмірі 2 баксів. І так кожен місяць.

Після реєстрації вам належить заповнити профіль і написати статтю для блогу. По завершенні цих справ ви отримаєте доступ до завданням і зможете подавати свої заявки. Магазину статей на Смарткопирайтинге немає, але завдань досить багато, вибрати є з чого.

Проект пропонує можливість неповного доступу, порівнянного з гостьовим. Ви можете зареєструватися, приймати участь в житті Смарткопирайтинг, спілкуватися з іншими копірайтерами і оглядітися. Якщо ви вирішите працювати, то просто переведіть свій аккаунт на повний. Тестів здавати для цього не потрібно.

Розділ допомоги є, він аскетичний, але досить повний. Форуму немає. Спірні питання розглядаються адміністрацією ресурсу.

contentmonster.ru

Біржа копірайтингу, заснована в 2010 році. Високий поріг входження.

Після реєстрації вам належить підтвердити телефон. Потім слід тест з 30 питань. Відповіді треба дати за 15 хвилин, тест не дуже складний, повірте. Але поставитися до проходження потрібно уважно, бо така можливість з’явиться тільки через місяць. Останній крок — написання твору. Тим пропонується дуже багато, з цим проблем немає. Після успішної оцінки вашого творіння модератором ви отримаєте доступ до виконання завдань, а твір можна використовувати в якості портфоліо.

Магазину статей на Контентмонстре немає, а кількість завдань не зрівняється з топовими біржами. Але вони є. Взагалі, якщо судити по лічильнику Ливинтернет, то відвідуваність Контентмонстра знаходиться на хорошому рівні.

Контентмонстр має розвинену систему рейтингу і рівнів майстерності. Обидва показника можна підвищити лише за рахунок виконання завдань. А ще практикується система нарахування штрафних балів за помилки в текстах — 5 балів, і ваш аккаунт блокується. П’ять успішно виконаних завдань знімають один штрафний бал. Все просто, зрозуміло і ефективно.

Розділ допомоги є, він дуже непоганий і досить докладний. Форуму немає. Спірні питання розглядаються адміністрацією ресурсу.

turbotext.ru

Турботекст — ще одна біржа контенту і магазин статей. Існує з 2009 року.

Цей проект пропонує один з найбільш високих порогів входу. Після реєстрації вам будуть доступні лише микрозадания, в більшості своїй не мають відношення до копірайтингу — залишення коментарів, відгуків і т. п. Але перед цим доведеться підтвердити свій телефон. Навіщо це потрібно, відомо лише одним богам копірайтингу. І то навряд чи…

Для отримання замовлень потрібно пройти тест на граматику — відповісти на 12 з 15 питань за 8 хвилин. Все б нічого, але ось подача питань залишає бажати кращого. Наприклад, дається певна кількість пропозицій, в яких потрібно знайти помилки або правильні побудови. В якості відповідей даються комбінації номерів пропозицій, які йдуть… в підбір (без абзаців) і без нумерації. В результаті їх доводиться гарячково вважати і запам’ятовувати потрібні номери пропозицій. Питання: яке це має відношення до граматики і чому здає тест повинен відволікатися на подібні речі? Але і це не все. Для отримання доступу до магазину статей потрібно набрати певний рівень, виконавши близько 33 замовлень.

Незважаючи на все вищесказане, статистика біржі вражає — 199645 виконавців на 19793 замовників (на момент написання матеріалу). З виконавців напевно хтось виконує лише микрозадания (теж шматочок хліба), але конкуренція досить висока. На Турботекст є система рейтингу, яка безпосередньо впливає на величину доходу — при високому рейтингу доступні найдорожчі завдання.

Розділ допомоги досить непоганий — скріншотів немає, але основні моменти позначені докладно. Є живий і активний форум.

neotext.ru

Неотекст — невелика біржа контенту і магазин статей. Існує з 2007 року.

Незважаючи на те, що Неотекст існує тривалий час, його не можна зарахувати до лідерів своєї ніші. Підтвердженням цьому служить кількість копірайтерів — на момент написання матеріалу їх всього 50 чоловік. Погано це або добре, вирішуйте самі. З одного боку це явно говорить про низьку конкуренції, з іншого — про невеликій кількості замовлень.

Вхідний в Неотекст поріг низький — продавати статті можна відразу після реєстрації, виконувати завдання дозволить заповнення профілю і написання невеликої статті. Стаття не модерується, по ній замовники зможуть оцінити рівень вашої майстерності.

Розділу допомоги як такого на Неотекст немає — одна сторінка FAQ з десятком питань на нього вже точно не потягне. Форуму, зрозуміло, теж немає.

Загалом, все. Вибирайте відповідний проект, реєструйтесь і заробляйте. Це в загальних рисах. А якщо детальніше, то жоден подібний список не дасть повної картини. Її можуть прояснити докладні описи, але в будь-якому випадку вам доведеться витратити свій час і пробувати самому біржі, або якусь їх частину. Іншого шляху немає.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!