Список бірж фріланса. Біржі віддаленої роботи широкого напряму

288

Для пошуку бірж фріланса потрібно затратити деякий час. Ми спробували зменшити ці тимчасові витрати, звівши найбільш відомі біржі в список. При складанні списку був зроблений акцент на біржі широкого напрямки, на яких можна знайти роботу фрілансерів різних спеціальностей.

Незважаючи на те, що фріланс не має кордонів, ми згрупували біржі по країнах. На багатьох біржах є вакансії на постійну роботу, а в цьому випадку територіальна прихильність може мати значення. Відзначимо, що в списку немає сайтів пошуку роботи — вони все-таки відрізняються від бірж, хоча загальні риси присутні.

Російські біржі віддаленої роботи широкого напряму


author24.ru

Автор24 — велика біржа для замовлення і виконання навчальних робіт усіх напрямків. Є система захисту платежів.


weblancer.net

Weblancer.net — найбільша і найвідоміша біржа для ІТ-фахівців різних напрямів. Біржа має сервіс безпечного проведення операцій та форум.


free-lance.ru

Найвідоміша біржа дійсно широкого напряму, а не тільки для програмістів і розробників сайтів. На біржі є спільноти, на яких можна отримати інформацію і поради, яких часом не вистачає новачкам.


freelance.ru

Велика біржа російського інтернету. Має систему «Fair play» для захисту угод, форум та інші речі, які полегшують життя фрілансеру.


freelancejob.ru

Досить відома біржа. Позиціонується як широкого профілю, але основний напрямок все ж інтернет: розробка сайтів, оптимізація, програмування, рерайт, хоча зустрічаються пропозиції і для інших напрямків, особливо для різного роду дизайнерів.


free-lancers.net

Біржа широкого напряму, на якому зустрічаються і вакансії на постійну роботу. Досить широкий перелік професій фриласнеров, які можуть знайти на цій біржі роботу.


freelancerbay.com

Біржа широкого профілю, на якій є навіть фрілансери, роблять сувеніри та інші предмети народного творчості — список професій досить широкий. Хоча основне місце займають все-таки ІТ-роботи. Форуму немає, але натомість є докладне FAQ, де разжевываются буквально всі питання.


revolance.ru

Дуже проста, аскетична біржа фріланса. При цьому простота йде в збиток зручності роботи з біржею — форуму немає (на момент написання цієї статті), немає і захисту угод.


webpersonal.ua (проект закритий)

Біржа зі зручним розподілом на професії. В каталозі спеціалізацій можна швидко знайти потрібну професію і дізнатися скільки є пропозицій. На біржі зустрічаються вакансії на постійній основі.


free-lance.su

Міні-біржа фріланса, на якій є і оголошення про постійну роботу.


dalance.ru

Ще одна невелика біржа віддаленої роботи. Зрідка трапляються вакансії на постійну роботу.


netlancer.ru

Невелика біржа. Є вакансії на постійну роботу. Основна спрямованість біржі — IT-спеціальності.


best-lance.ru

Біржа віддаленої роботи. Не найкраща, як повинно випливати з її назви, але й не найгірша. Є розділ допомоги, серед проектів є і пропозиції на постійну роботу.


top-lance.ru (проект закритий)

Невелика акуратна біржа віддаленої роботи. Пропозиції як на разову роботу, так і на постійну. Є розділ допомоги для фрілансерів-новачків.


4weblance.com (проект закритий)

Список продовжує невеликий сайт фрілансерів — невеликий, але досить активний, у всякому разі, на момент написання статті. Пропозицій багато, спрямованість їх широка — є замовлення на фото-, відео, анімацію, навчання, програмування, написання рефератів та курсових (студенти не залишаться без хліба) і багато чого іншого.


center-freelance.ru (проект закритий)

Невеликий сайт фріланса, є розбивка по регіонах Росії. Позиціонує себе як соціальну мережу фрілансерів. Спрямованість пропозицій досить широка, але на момент написання статті в заявках не вказана дата публікації, тому важко судити про активність біржі.

Українські біржі віддаленої роботи широкого напряму


freelance.com.ua

Велика українська біржа віддаленої роботи. Є проекти на разову роботу і вакансії на постійну, розміщені на форумах та згруповані по містах, що дуже зручно.


freelancehunt.com

Непогана біржа віддаленої роботи. Більша частина завдань — для комп’ютерників різних напрямків. Але є також завдання для перекладачів, дизайнерів та інших «некомп’ютерних» професій.


search.freelancer.ua

Це не біржа, а агрегатор, выдергивающий нові проекти з багатьох бірж інтернету. Відповідно, пропозиції з’являються дуже часто, чи не кожні 20 хвилин. Можливо, цей ресурс — відмінний спосіб моніторити нові проекти на всіх біржах не тільки України, але і Росії.

Біржі віддаленої роботи широкого напряму Білорусі


itfreelance.by

Велика біржа віддаленої роботи Білорусі з досить широким переліком спеціальностей. Є вакансії на постійну роботу.

Інтернет великий і постійно змінюється — з’являються нові біржі, старі (особливо невеликі) можуть зникнути, а, можливо, ми щось упустили. Але ми сподіваємося, що наш список допоміг вирішити поставлені завдання.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!