Скільки можна заробити на буксах (на кліках)

317

Скільки можна заробити з буксами? Немає, мабуть, більш животрепетного питання для людини, що вирішила почати заробляти в інтернеті. Адже саме з перегляду реклами на буксах або подібних сайтах планує розпочати свою роботу в мережі переважна кількість її користувачів.

Ледь прийнявши рішення про заробіток в інтернеті, багато хто стикається з нав’язливими і привабливими пропозиціями, пов’язаними з роботою на буксових спонсорів. Тому питання про те, скільки можна заробити на буксах, для початківців манимейкеров дуже актуальне. Природно, за відповідями всі біжать в той же інтернет, але пошукові системи видають полярні результати — на одних сайтах говорять про високий заробіток, інші стверджують, що букси — це лохотрон. Перших більше ніж друге. Пропонований матеріал допоможе вам зрозуміти, чому протилежні відповіді, скільки ви зможете заробляти на буксах і реальний взагалі такий вид заробітку.

Передбачається, що ви маєте уявлення про буксах, тому на докладному їх описі зупинятися не будемо, лише в двох словами ознайомимо необізнаних людей — ви реєструєтеся на сайті реклами (букс), кожен день букс пропонує вам певну кількість посилань, за переходи по яких вам будуть платити певну суму. Все просто.

Яка величина заробітку на буксах

Почнемо з самого головного — заробити на буксах дійсно можна. Ті, хто стверджують, що цей вид заробітку є лохотроном, явно відходять від істини. А ось відсоток обману дуже високий, але саме цей відсоток пов’язаний з величиною запропонованого заробітку. Для розуміння вищесказаного коротко зупинимося на типах букс.

Всі букси прийнято ділити на російськомовні і зарубіжні — так говориться практично на всіх сайтах про роботу в інтернеті. На росіян, мовляв, платять мало, на зарубіжних багато. Але саме в цьому поділі криється помилка, що приводить до даремно витраченого часу і обману. Букси слід ділити за величиною пропонованої прибутку — ціною за перехід (за клік, перегляд реклами тощо). Вона може бути низькою — $0,01 і менше, а може бути і високою — від $0,1 (якось навіть зустрілася ціна в $1). Принципи існування буксів безпосередньо залежать від вищевказаних розцінок.

Як зазвичай пояснюється робота буксів? Рекламодавці платять за переходи на їх сайти, які організовує букс. З цієї плати букс частину забирає собі, частина дає кликерам — людям, які рекламу і переходять на сайти рекламодавців — нам з вами. Для початківця манімейкера таке пояснення цілком логічно і не викликає запитань — реєструйся, дивись рекламу і клади бакси в кишеню. Лише з часом приходить розуміння, що розцінок вище 0,1 долара за перегляд реклами немає і бути не може апріорі: чи знайдете ви реального рекламодавця, готового платити просто за перегляд свого сайту такі гроші?
З високих розцінок за неспівмірний з платою дію можна зробити два важливих висновки — букс є лохотроном і довго не проживе. Мета власників таких букс — максимально швидко зірвати куш, закрити свій проект, щоб потім відкрити його під іншим ім’ям і дизайном. У вигляді куша виступають гроші, вкладені деякими кликерами за покупку рефералів, в ролі яких виступають боти (автоматичні програми, що імітують поведінку людини) і апгрейдів (модифікації акаунтів), а також плата за розміщення і перегляд реклами.

Букси з невисокими розцінками припускають тривале співробітництво і багато хто з них, наприклад wmmail.ru існують з незапам’ятних часів. Деякі з них буксами в чистому вигляді назвати не можна — на них присутні серфінг, виконання завдань за плату і т. д. Але для простоти ми звели все в єдине ціле і тепер, розставивши все по місцях, перейдемо до заповітного питання про величину заробітку на буксах.

Розмір заробітку на буксах-лохотрони

Так, так! Навіть на таких буксах можна заробити! Ми пам’ятаємо, що ці букси існують дуже короткий час (за деякими винятками, про які піде мова нижче). Якщо ви за цей час встигнете набрати потрібну для виведення грошей суму, то зможете заробити бакс-півтора в місяць. Здавалося б, зареєструйся на десятку-іншому букс і клади в кишеню десятки зелені кожен місяць. Але це теорія. На практиці ви не зможете заробити цих грошей — в кращому випадку отримаєте одну виплату. Поріг виведення і кількість щоденних посилань прораховано таким чином, щоб не дати вам вивести зароблені центи. Дрібниця? Начебто так, але на деяких буксах тисячі користувачів і центи складаються в долари, а долари в сотні і тисячі.

На кожному букс присутній реферальная програма — приведи людини (рефералу), він буде працювати, а привів його (реферер) буде отримувати відрахування від роботи. Висновок очевидний: з рефералами вивідна сума набереться швидше і з’являться додаткові можливості виведення грошей. На самих буксах початківці рідко купують рефералів — немає грошей. Залишається лише залучення справжніх людей. А як? Одним з варіантів є приблизно такі розрахунки, взяті на одному сайті:

Захмарні цифри, що не мають відношення до дійсності. Залучені реферали і справді дозволять провести один-інший додатковий висновок. Але це за умови, що їх кількість буде близько сотні або хоча б кілька десятків. Смію вас запевнити, що набрати таку кількість дуже нелегко — для новачка практично неможливо. Перше, що приходить в голову — це розписати всі переваги роботи з буксами на форумах, використовувати всілякі розсилки, нарешті створити свій сайт, опублікувати подібні вищенаведеним розрахунки, і направляти читачів на букс за своєю рефереальной посиланням, перетворюючи їх у рефералів. При цьому вільно або мимоволі обманюючи їх. Але навіть з добре розкрученим сайтом змусити рефералів працювати непросто. Та й саме заняття перетворюється вже не в спробу безтурботно підзаробити у вільний час, витрачаючи 10-15 хвилин в день, а в повноцінне занурення з головою в усі тонкощі роботи букс, їх моніторинг — треба ж знати скільки букс існує, коли він лопне і т. д. І бути готовим до того, що вас постійно будуть обманювати — левова частка зароблених грошей буде втрачатися.

Підбиваючи проміжний підсумок, можна сміливо заявити, що заробіток на буксах-лохотрони в кращому випадку буде

ДОРІВНЮВАТИ ОДНОМУ-ДВОМ ДОЛАРА В МІСЯЦЬ.

І це за умови, що букс взагалі виробляє виплати — багато лохотрони існують роками, не проводячи виплат! Найвідоміший з них — bux.to. А деякі ставлять вивідний поріг взагалі в кілька десятків баксів — набрати таку суму до краху букса нереально навіть з рефералами.

Розмір заробітку на чесних буксах

Перейдемо до нормальних буксує, чесно виплачують зароблені гроші. Приклади таких сайтів — вищезгаданий wmmail.ru зарубіжний jillsclickcorner.com. На першому з них останнім часом даються лише завдання, і плата за деякі з них досить висока — аж до 50 центів. Але й часу на їх виконання потрібно більше — за 5-10 секунд зробити його не вийде. Зазвичай це введення пошукового запиту, потім перехід по посиланню на вказаний сайт, блукання по ньому і виконання визначених дій. На доказ виконання роботи робляться скріншоти, які пред’являються замовнику. Але це виключення з правил, більшість завдань припускають все ж плату в межах 0,007-0,05 долара. Їх багато і певну суму заробити на них можна. На довершення до всього деякі реферери платять своїм рефералам всілякі бонуси, стимулюють їх роботу — за виконання певної кількості завдань, перегляду реклами і т. д. Теж якісь гроші…

Тепер про рефералах. З ними дійсно можна збільшувати прибуток, але знайти людей, які будуть працювати за таку плату, вкрай складно. Способи залучення ми вже описували, але навіть володіючи добре розкрученим сайтом, що забезпечує потік рефералів, утримати більшість з них не вдається — повірте на слово. Ситуація з величиною заробітку на буксах чудово розкрита на одному з форумів про роботу в інтернеті (на момент написання статті 800 руб ≈ $13):

Справедливості заради варто відзначити, що шанс заробити більше все ж є — серед рефералів трапляються організовані люди, що створюють свою мережу рефералів, що нагадує навіть не мережа, а якесь співдружність, що передбачає спілкування, активну участь у житті букса і т. д. — багатьом людям подобається це робити. Так ось, один такий реферал може приносити пару баксів в місяць. І знову ж, знайди десяток-другий таких рефералів — і отримуй пару десяток зелені щомісяця. Але, на жаль, такі реферали — рідкість. За сім років існування мого сайту таких було всього двоє. Та й створення сайту ніяк не можна віднести до спроби трохи підзаробити у вільний час — це повноцінний праця, що вимагає певний знань і навичок. Якщо сайт, звичайно, якісний.

Стаття не покликана вас в чомусь переконати — це всього лише спроба дати базові знання початківцям манімейкер, які вирішили спробувати щастя з буксами. Всі цифри і обставини роботи описані людиною, яка досить великий відрізок часу провів, працюючи з буксами. Якщо ви вважаєте, що я в чомусь помилився і цифри не відповідають дійсності, то вам нічого не варто перевірити їх самостійно 🙂

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!