Сайти пошуку роботи України. Список українських сайтів пошуку роботи та працевлаштування

321

Багато фрілансери шукають роботу на біржах фріланса, що природно. Природно для тих людей, які знають про існування таких місць. Але, незважаючи на загальну інтернет-грамотність та обізнаність про роботу мережі, багато роботодавців не мають поняття про існування бірж фріланса (деяким навіть термін «фріланс» не знайомий), та розміщують оголошення на звичайних порталах з пошуку роботи. А раз так, то є сенс моніторити такі портали, оформивши передплату з потрібними вакансіями — робота зайвою не буває. Якщо ви вважаєте, що така точка зору не позбавлена сенсу, то ми підготували для вас список найбільших порталів і сайтів пошуку роботи, на яких є опція фільтрації і підписки на отримання потрібних пропозицій.

Під словом «моніторити» багато хто подумає, що чекають щоденні заходи на сайти пошуку роботи з переглядом великої кількості оголошень — все-таки робота таких порталів відрізняється від функціонування бірж фріланса. Відповідно, будуть великі щоденні витрати, не адекватні кількості знайденої роботи.
Побоювання обгрунтовані, але затратити час у пропонованих нами варіантах доведеться лише один раз.
Справа в тому, що на багатьох порталах є опція підписки на оголошення, тематику яких ви задаєте самі. Таким чином, час витрачається тільки на реєстрацію і налаштування підписки. В результаті цих дій ви щоранку отримаєте список вакансій за вашим обраним критеріям. Велика їх частина пропонує постійну роботу, але зрідка трапляються і пропозиції про дистанційну. Чи потрібен такий варіант пошуку роботи — вирішувати вам, і якщо відповідь позитивний, то список порталів з працевлаштування чекає вас.

Сайти пошуку роботи України

Звернемо вашу увагу, що в переліку немає кількох досить відомих порталів про роботу, так як основним критерієм при їх відборі було саме наявність підписки — важко уявити скільки піде часу на пошук потрібної пропозиції при її відсутності.
Якщо ви вважаєте, що якийсь ресурс незаслужено пропущений, то ви можете відправити його адресу через форму зв’язку нашого сайту, після чого він буде доданий в нижченаведений список.


work.ua

Найвідоміший український портал пошуку роботи. Отримання вакансій і пропозицій доступно після реєстрації, створення підписки знаходиться в розділі «Створити пошукового агента».


superjob.ua

Відомий сайт пошуку роботи в Україні. Підписка оформляється після реєстрації, і більш гнучких налаштувань фільтрації вакансій, мабуть, не знайти ні на одному сайті. Вказати, крім ключових слів і професії, можна різні вимоги, вік, місце роботи (звичайна або віддалена), зарплату і т. д.


rabotaplus.ua

Ще один великий сайт пошуку роботи в Україні. Підписка доступна після реєстрації, оформляється вона у розділі «Пошукові агенти», де задаються критерії пошуку і після отримання результатів відзначається чекбокс про надсилання їх поштою.


rabota.ua

Великий український сайт з працевлаштування. Розсилку можна створити і без реєстрації, але краще все ж зареєструватися, щоб отримати можливість управляти підпискою і відписатися при необхідності.


trud.ua

Великий український сайт для працевлаштування та пошуку роботи. Як і в попередньому випадку, підписка доступна і без реєстрації, але краще зареєструватися з вищевказаних причин.


jobs.ua

Портал пошуку роботи в Україні. Розсилка цікавлять, параметри якої стандартні, доступна після реєстрації.


hh.ua

HeadHunter — досить відомий український сайт пошуку роботи. Підписка доступна після реєстрації. На сайті є англомовна версія і хто знає, можливо, добре складене резюме англійською мовою приверне закордонного роботодавця….


job.ukr.net (проект закритий)

Український сайт для пошуку роботи. Після реєстрації, у процесі якої на момент написання статті потрібний незрозуміло навіщо введіть номер мобільного, можна оформити підписку на потрібні вакансії. Номер телефону після входу можна змінити.


101.ua

Невеликий портал про роботу в Україні, передплата доступна після реєстрації. Оформлення передплати здійснюється в розділі «Автопошук».


jobcast.com.ua (проект закритий)

Сайт пошуку роботи в Україні. Розсилка вакансій за вибраними критеріями доступна після реєстрації. Кількість підписок на отримання вакансій обмежена п’ятьма, чого, втім, має вистачити принаймні на перший час.


rabota-ukraine.com.ua

Український сайт пошуку роботи, підписка доступна після реєстрації. Не можна сказати, що цікавлять мало і сайт поганий, але підписка оформляється вкрай незручно і в ній немає потрібної гнучкості, наприклад, вибірки за ключовими словами.


worknew.info

Молодий на момент написання статті український сайт пошуку роботи. Підписка доступна після реєстрації. В плані гнучкості її можливості не особливо великі, а кількість підписок обмежена п’ятьма.

Ми навели досить велика кількість сайтів з працевлаштування, але ніхто не змушує вас реєструватися стрімголов на всіх відразу. Спробуйте на декількох, якщо такий метод пошуку роботу здасться вам стоять, то можна зареєструватися та на інших порталах. У будь-якому випадку через певний час деякі з них відсіються і залишаться тільки потрібні підписки.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!