Реєструємося в Liberty Reserve. Покрокове опис

225

Реєстрація в Liberty Reserve дещо відрізняється від аналогічних дій в інших платіжних системах. Наголос робиться на безпеку і є кілька додаткових кроків, пов’язаних з цим. Але при всьому цьому часу на весь процес йде дуже небагато — позначається відсутність прив’язки до пластикової картки. Оскільки сайт Ліберті має англомовний інтерфейс, для вас всі кроки реєстрації описані російською мовою.

Підготовка до реєстрації

Щоб уникнути прикрих помилок в написанні особистих даних, паролів тощо, до створення облікового запису, потрібно підготуватися. Нам знадобляться особисті дані (ім’я, прізвище, адреса), набрані латинськими символами. Їх треба підготувати, уважно перевірити, а потім просто копіювати і вставляти у відповідні поля. Взагалі, для зберігання таких даних є спеціальні програми. Одна з них — KeePass — є в розділі «Корисні програми» цього сайту. Якщо ви ще не визначилися зі способом зберігання важливих даних, то використовуйте її або іншу програму, призначену для подібних цілей.

Створюємо аккаунт в Ліберті Резерв

Йдемо на сайт Ліберті, натискаємо «Create Account» (створити аккаунт). Починаємо заповнювати латиницею поля реєстраційної форми. Вводимо, ім’я, прізвище, e-mail і його повтор. Потім зі списку «Security Question» належить вибрати запитання. У полі «Answer» потрібно ввести відповідь на обране питання. У «Personal welcome message» вводимо вітальне повідомлення, яке кожен раз буде відображатися при заході в аккаунт — ще одна міра безпеки.

Після завершення цього кроку на наступній сторінці ми отримаємо всі атрибути майбутнього аккаунта: пароль, секретне питання і відповідь, логін-пінкод, номер ключа, секретне питання і відповідь. Все це треба зберегти в надійному місці. На поштову скриньку ці дані не надсилаються в цілях безпеки.

Наступний крок — вхід. Натискаємо «Please login to activate your account and complete the registration».
Перевіряємо пошту, на неї повинен прийти Account Number (номер акаунту). Вводимо його в однойменне поле і не забуваємо зберегти разом з іншими відомостями.

Можна відзначити галочкою «remember my account on this computer». Сайт запам’ятає вас, і не потрібно буде вводити логін і пароль кожного разу. Зручна штука, але не призначена для використання в публічних місцях.
Вводимо пароль за допомогою цифрової клавіатури (або вставляємо його з буфера обміну), символи з капчі, тиснемо кнопку «Next» і йдемо знову перевіряти пошту. В поштовій скриньці лист має бути з Verification PIN кодом підтвердження).

Вводимо його і йдемо далі — до підтвердження раніше введеного привітання.

Якщо фраза на сторінці збігається з ним, відзначаємо «I confirm that my custom welcome message is correct» (підтверджую, що вітальне повідомлення правильне) і кнопку продовження.
Нам буде запропоновано ввести логін пінкод. При цьому можливо 2 варіанти.

Перший — використання отриманого раніше Login PIN. Другий («OneTime Pin») — отримання одноразового логін-пінкод за допомогою генератора сайту або спеціальної програми. Цей варіант нам не потрібен, тому натискаємо «Login PIN» і вводимо його.

Після натискання кнопки Login нас чекає не вхід, а продовження реєстрації та вод особистих даних. Починаємо заповнення полів. Це останній крок, потерпіть.

  • Account Name: ім’я акаунту, яке буде показуватися іншим користувачам системи при проведенні транзакцій. (Не ваше ім’я буде показуватися, зверніть увагу — анонімність на висоті!)
  • Address: поштова адреса в форматі apt. (номер квартири), house (номер будинку), str. (вулиця). Приклад: apt. 23), house 137, str. Ivanova
  • City: місто
  • Country: вибираємо зі списку країну
  • State/Region: сюди вводимо область. Якщо ваше місто обласного центру, наприклад Odessa, пишемо Odessa region.
  • Zip/Postal Code поштовий індекс
  • Date of Birth з випадаючих списків складаємо свій день народження
  • Phone: телефонний номер. Вибираємо зі списку країну, в наступному полі автоматично з’явиться міжнародний код і в останньому залишиться лише ввести номер.

Після натискання кнопки продовження ми потрапимо в аккаунт. Реєстрація завершена.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!