Реєстрація в PayPal по кроках. Опис та поради

262

Отже, нам потрібно зареєструватися в електронній платіжній системі PayPal. Саме цьому питанню і буде присвячена ця стаття.
Для того щоб зареєструватися в PayPal потрібно мати наступне: e-mail адресу, бажано не на безкоштовному сервері і електронну пластикову картку. Якщо немає пластикової, можна скористатися віртуальною, яку без праці можна замовити в будь-якому банку. З неї ви не зможете знімати гроші з банкомату, а тільки накопичувати і платити в інтернеті. Все це є? Тоді поїхали!

Як зареєструватися в PayPal

Насамперед потрібно підготуватися до реєстрації. У вас під рукою повинні перебувати всі атрибути вашої пластикової картки, ПІБ, паспортні дані, рік народження, повна поштова адреса,
e-mail і т. п. Підготуйте все це в окремому файлі, уважно перевірте кожен пункт.
Потім будете спокійно копіювати дані в потрібні поля в повній впевненості, що все без помилок.
Можете в цьому файлі відразу надрукувати пароль латинськими літерами та цифрами, не менше 8 символів.

Безумовно, зберігати такі дані у відкритому вигляді на комп’ютері не випливає з міркувань безпеки, тому після реєстрації не забудьте стерти файл.
Якщо ж вам ці дані можуть знадобитися (а вони вам обов’язково знадобляться), тримайте їх у спеціальній програмі, що зберігає їх в зашифрованому вигляді — безкоштовною KeePass, наприклад.
Тепер можна приступити до реєстрації, що складається з трьох умовних частин: самої реєстрації, підтвердження поштової адреси та підтвердження кредитної картки. Після підтвердження ваша картка буде прив’язана до акаунта PayPal.

Кілька слів про картці. При реєстрації я використовував віртуальну інтернет-картку Visa Classic Internet. З неї можна зняти гроші в банкоматі (її взагалі як такої немає), але у неї є залізне перевага — вона гарантовано підтверджується, оскільки призначена для роботи в інтернеті. Якщо у вас є інша карта, реєструйтеся і пробуйте її підтвердити. Мета цього відступу — запобігти ситуацію, коли ви ЦІЛЕСПРЯМОВАНО замовите в банку картку для роботи з PayPal, а підтвердити не зможете. За відгуками на форумах, такі випадки в окремих банках бували. Тому, якщо у вас немає карти і ви збираєтеся замовити її в банку, зателефонуйте в банк і з’ясуйте, чи годиться вона для оплати послуг через інтернет і роботи з PayPal.
Важливо! На вашій картці повинно бути не менше 2$. В іншому разі вам не вдасться її підтвердити.

Реєстрація в PayPal

Йдемо на сайт PayPAl і натискаємо посилання «Зареєструватися».

Ми потрапляємо на сторінку, де потрібно вибрати країну і мову, а також визначитися з типом аккаунта.

Вибираємо зі списку потрібний варіант.
Тепер розберемося з типом аккаунта.

 • Особистий — аккаунт для фізичних осіб. Призначений для користувачів, які переважно здійснюють покупки і рідко приймають платежі. Прийняття платежів з кредитних карт, від покупців для даного типу аккаунта неможливо.
 • Premier — аккаунт для фізичних або юридичних осіб, які в рівній мірі часто, як відправляють, так і приймають платежі. Доступні більшість можливостей Bussiness — аккаунта, включаючи прийом платежів з кредитних карт.
 • Business — даний тип аккаунта пропонується як комплексний бізнес-рішення з прийому та відправлення платежів. Можлива реєстрація облікового запису на юридична особа, реалізований мультипользовательский доступ до аккаунту з розмежуванням прав користувачів і безліч інших корисних опцій.

На більшості сайтів рекомендують вибирати перший тип аккаунта, мотивуючи тим, що на сьогоднішній день для жителів СНД прийом платежів закритий.
Але час не стоїть на місці і рано чи пізно нам будуть доступні всі можливості PayPal. Щоб уникнути подальшої зміни типу аккаунта виберемо Premier. Натискаємо в цій секції «Відкрити рахунок» і потрапляємо на сторінку введення персональних даних.

Вводимо їх (тут наш файл пригодиться):

 • Адреса електронної пошти — ваш e-mail адресу, який буде логіном.
 • Виберіть пароль — вибираємо пароль. Довжина пароля — не менше 8 символів.
 • Повторіть пароль — повторюємо пароль.
 • Ім’я — вводимо ім’я.
 • По батькові — вводимо по батькові.
 • Прізвище — вводимо прізвище.
 • Дата народження — вводимо свою дату народження в числовому форматі (місяць/день/рік).
 • Країна або регіон — ще раз вибираємо країну проживання.
 • Рядок адреси 1 — домашня адреса.
 • Рядок адреси 2 — якщо адреса не помістився тут його можна продовжити.
 • Місто — місто проживання.
 • Штат / Провінція / Регіон — вводимо регіон. Для Росії — UA, для України — UA, для Казахстану — KZ, для Латвії — LT і т. д.
 • Поштовий індекс — вводимо поштовий індекс
 • Номер телефону — Контактний телефон. Я вводив в звичайному форматі навіть без коду країни та міста (333-22-11).
 • Прив’яжіть мою кредитну карту, щоб я міг виконати покупки прямо зараз (рекомендується) — вводимо номер, термін закінчення дії картки та код CSC. По іншому він називається CVV-код (вимовляється Сі-Ві-Ві). Це повинно бути тризначне число, яке повідомляється вам при отриманні картки. Якщо ви не знаєте його — телефонуйте в банк. Тут нам знадобляться всі наші записані дані, тому що все це будуть питати працівники банку, перш ніж скажуть вам код.

Якщо карти немає або вона порожня, то цей пункт краще не відзначати, а прив’язати карту потім.

Потім можете прочитати «Угоди з користувачем і Політикою конфіденційності» (цікаво, чи часто люди читають ці угоди).
Натисканням кнопки «Згоден і відкриваю рахунок» ми завершимо реєстрацію. Наступні кроки — підтвердження поштової адреси і картки.

Підтверджуємо поштова адреса

Перевіряємо пошту — там має бути лист з проханням підтвердити поштову адресу.

Натискаємо «Активувати мій рахунок», нас повертають на сайт PayPal, де потрібно ввести пароль. Після введення пароля поштова адреса буде підтверджений. Все, як бачите, просто. Тепер потрібно провести верифікацію кредитної картки.

Підтверджуємо кредитну карту

PayPal перевірить карту, знявши з неї гроші 1.95$ (для цього і потрібно, щоб карта не була порожньою) і надіславши код підтвердження. Вказавши код в записі, ми підтвердимо карту і PayPal поверне гроші назад. Таким чином буде підтверджено, що саме ви власник картки.
В цілому процес верифікації простий і зрозумілий.

В акаунті В меню «Повідомлення» натискаємо «Підтвердити мою дебетову або кредитую карту» і потрапляємо на сторінку підтвердження і прив’язки карти. Якщо ви ще не вводили реквізити кредитної карти, відкриється вікно, де потрібно ввести їх. Введіть ім’я та прізвище (повинні бути такими, якими ви вводили при отриманні своєї картки), номер, cvv-код і т. п.

Ми вже ввели дані на етапі реєстрації, тому натискаємо «Зберегти та продовжити». З рахунку знімаються гроші про що повідомляє наступне вікно.

Тепер потрібно дізнатися присланий код. Це можна зробити за допомогою онлайн банкінгу, якщо він у вас є. Потрібно подивитися останні виписки і в полі «Адреса термінал» має бути приблизно так «8399 PAYPAL — *EXPUSE». Перші 4 цифри і є кодом підтвердження. Якщо онлайн банкінгу немає, потрібно дзвонити в банк з проханням переглянути виписку і повідомити код (знову стане в нагоді наш файл з даними — питати будуть всі). Повертаємося до вікна, натискаємо посилання «Продовжити» і у вікні вводимо код. При цьому потрібно мати на увазі, що вам, можливо, доведеться перезалогиниться, особливо якщо довелося дзвонити в банк. PayPal викине вас з облікового запису, після закінчення деякого часу, а дзвінок в банк явно перевищить його. Вводимо номер і верифікуємо картку. Цим кроком ми повністю завершимо реєстрацію в PayPal і наш аккаунт отримає статус «Перевірений».

Якщо ви проживаєте в одній з країн СНД, то після завершення реєстрації на вашому балансі будуть нулі. Це нормально — не переживайте. Гроші будуть знімати з вашої кредитної картки по мірі необхідності, а при поверненні — повертати прямо на неї.

Але все може пройти не так гладко. Якщо виникли проблеми при підтвердженні поштової адреси або картки, то їх рішення розглядається тут.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!