Реєстрація в Egopay. Інструкція російською мовою. Як зареєструватися в Egopay.com

282

На момент написання статті Egopay не можна назвати платіжною системою з якимись незвичайними можливостями — є безліч платіжних сервісів, що пропонують більший спектр послуг. Але прийом грошових знаків з Payza забезпечив Egopay стабільний потік нових користувачів. Виведення грошей з Payza до утворення Egopay був утруднений: гроші доводилося виводити через посередників. Поява Egopay спростив цю процедуру і зробила її більш безпечною. Робота із системою починається з відкриття облікового запису і пропонована покрокова інструкція по реєстрації в Egopay полегшить вам цю задачу.

Що потрібно для початку реєстрації

До будь-якої реєстрації потрібно ставитися відповідально, завчасно підготувавши та перевіривши реєстраційні дані, які однакові в усіх платіжних системах — ім’я, адреса, запитання і відповідь на запитання, пароль, набраний в потрібному регістрі і мовою і т. д. Такі дані повинні набрані в латинській розкладці клавіатури і їх доцільно зберегти в окремому файлі, перевірити, а потім під час реєстрації просто копіювати потрібні пункти в поля реєстраційної форми, не боячись допустити помилку. Але у випадку з EgoPay ситуація дещо простіше — якщо у вас є акаунт в Payza, то має сенс зайти в нього і взяти потрібні дані з нього.

В процесі реєстрації EgoPay пошле вам лист для підтвердження створення запису, тому рівень довіри до поштового сервісу повинен бути вагомим. Це означає, що листи, які відсилаються практично всіма західними платіжними системами не доходять до адресатів, ящики яких розміщені на багатьох безкоштовних сервісах. Тому, якщо ви хочете провести реєстрацію без проблем, використовуйте перевірений ящик, або заведіть новий на Google Mail — безкоштовний, але гарантовано надійний. Інструкція зі створення облікового запису Google mail є в розділі «Допомога новачкам».

Реєстрація в Egopay

Йдемо на сайт EgoPay. Знаходимо кнопку Create EgoPay account, розташовану у верхній частині сайту. Кнопка може бути і в іншому місці — платіжні системи часто змінюють дизайн своїх сайтів. З цієї причини ілюстрації, які можуть часом відрізнятися від того, що ви побачите, але суть та хід реєстрації від цього не зміняться.

На новій сторінці належить вибрати тип облікового запису і ввести персональні дані. За промовчанням вибрано тип Personal (Особистий). Він відмінно підходить для більшості потреб, тому залишається лише акуратно скопіювати свої підготовлені дані в реєстраційну форму.

Аккаунт Business (ділової) відрізняється від особистого наявністю інструментів для проведення платежів з сайту. На сайті також зазначено, що у персональному типі більш низький відсоток за проведення транзакцій.

Вводимо дані:

 • Emailадресу електронної пошти.
 • Password — пароль
 • Confirm Password: — повтор паролю
 • PIN code — п’ятизначне число, яке належить вводити при транзакціях та входу
 • Confirm PIN code — повтор коду
 • Choose security color — вибір секретного кольору. Чесно кажучи, не можна сказати для чого він потрібен — наполегливі пошуки інформації на сайті Egopay про це вигляді захисту ні до чого не привели.
 • Please type the words shown — введення коду з капчі (картинки)

Відзначаємо чекбокс Yes, I have read and agree to the following, погоджуючись з правилами EgoPay, і в випадаючому списку Choose your country – вибираємо країну.

Тиснемо кнопку Sign Up і переходимо до підтвердження реєстрації та активації акаунту — на наступній сторінці, якщо всі дані введені правильно, паролів і пін-коди збігаються з повторами, з’явиться повідомлення про те, що обліковий запис успішно створений, і на введений e-mail відправлено лист, пройшовши по якій ми активуємо аккаунт. Збережіть реєстраційні дані — на пошту вони відправлені не будуть!

Поява червоної написи The two given tokens do not match буде говорити про те, що пароль або pin-код не збігаються з повторами — повторіть кроки, виробляючи введення даних більш уважно.

Перевіряємо пошту в своїй програмі, відкриваємо лист з посиланням, і переходимо по ній. Якщо вона відображається у вигляді тексту, копіюємо його і вставляємо в адресний рядок браузера.

Після переходу за посиланням залишиться ввести особисті дані. Входимо в аккаунт, ввівши на першій сторінці e-mail та пароль, на другий пін-код.


Останній крок реєстрації — введення секретних і особистих даних.

Секретні дані представлені першими двома полями форми — Security question (запитання) і Security answer (секретний відповідь). У перше з них слід ввести будь-яке слово, на яке ви зможете дати відповідь, який буде введено у друге поле. Приклад такої пари: Mother name — Natalia. Ці секретні дані також слід зберегти, бо вони будуть потрібні під час відновлення контролю над аккаунтом в разі його втрати.

Заповнюємо останню форму:

 • Security question — запитання.
 • Security answer — відповідь на секретне питання.
 • First Name — ім’я
 • Last Name — прізвище
 • Address — домашня адреса (вулиця та номер будинку).
 • Country — країна.
 • Центр — місто.
 • State — область (обов’язково до заповнення, можна пропустити).

Під полями реєстраційної форми знаходиться безліч чекбоксов, маніпулюючи якими можна встановити зручний для себе варіант отримання повідомлень про події, що відбуваються у вашому акаунті EgoPay. Якщо ви не хочете взагалі отримувати листи, зніміть виділення з усіх чекбоксов.

Після натискання кнопки реєстрація в EgoPay буде завершена. Ніяких карток до акаунта прив’язувати не потрібно, поповнення на момент написання статті можливе тільки з платіжних систем OkPay і Payza допомогою переказів.

Запропонована інструкція є однією з найдокладніших в мережі інтернет. Розміщуючи її на своєму сайті, майте повагу до чужої праці і вказуйте посилання на першоджерело.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!