Реєстрація в Alertpay. Покрокова інструкція як зареєструватися в Алертпэй.

292

Ви досягли такого рівня, коли виникла необхідність зареєструватися AlerPay? Немає проблем! Незважаючи на те, що реєстрація проходить на англомовному сайті, для вас готова інструкція російською мовою, в якій покроковий опис реєстрації в AlertPay. Вперед!

Реєстрація в Alertpay

Насамперед потрібно підготуватися до реєстрації. У вас під рукою повинні перебувати повну поштову адресу, ім’я, прізвище та e-mail (все потрібно написати латинськими символами). Підготуйте все це в окремому файлі, уважно перевірте кожен пункт. Таким чином ми уникнемо прикрих помилок, які, зрозуміло, небажані в такій справі, як реєстрація в Alertpay. Можете в цьому файлі відразу надрукувати пароль латинськими літерами та цифрами, не менше 6 символів.
Безумовно, зберігати такі дані у відкритому вигляді на комп’ютері не випливає з міркувань безпеки, тому після реєстрації не забудьте стерти файл. Якщо ж вам ці дані можуть знадобитися, зберігайте їх у спеціальній програмі, що зберігає їх в зашифрованому вигляді — безкоштовною KeePass, наприклад. Повірте, це дуже зручно. В ній же будете зберігати паролі, логіни, поштові адреси і т. п.

Кілька слів про e-mail. Слід уникати безкоштовних поштових скриньок, т. к. лист з кодом підтвердження може на деякі з них просто не прийти. Оптимальний варіант — имя.сом. Цілком підійде gmail.com незважаючи на те, що він безкоштовний.

Заходимо на сайт alertpay.com. У правому верхньому куті розташована кнопка початку реєстрації в Alertpay.

Натискаємо Sign Up Now, потрапляємо на сторінку вибору типу облікового запису.

У випадаючому меню вказуємо країну — обов’язково справжню, інакше можуть бути проблеми при перекладі грошей. Тепер вибираємо тип облікового запису.
Alertpay пропонує 3 типи рахунків.

1. Personal Starter (персональний). Це найкращий вибір для початківців, так і для більшості користувачів теж. Розмір комісії при перекладах фіксований і складає 1$, що при перекладі невеликих сум, наприклад, $10, якось не зовсім приємно. До цього типу аккаунта можна «прив’язати» не більше двох e-mail адрес. Ліміт поповнення рахунку — не більше 400$ в місяць, 2000$ в рік). Ще одне обмеження: неможливість отримання платежів на своєму сайті;

2. Personal Pro (преміум). Більш високий тип облікового запису. З ним вже не буде обмежень на поповнення рахунку і кількість адрес e-mail. Комісія в преміум записі складає 2,5% + 0,25$ за транзакцію незалежно від суми. Крім того, власникові облікового запису буде доступний набір інструментів отримання платежів на своїх сайтах з використанням веб-інтерфейсу Alertpay.
3. Business (бізнес). аккаунт для серйозного бізнесу, більш захищений. Комісія системи тут становить 3.9% + $0.59 за транзакцію.
Вибрати можна будь — реєстрація безкоштовна, так само як і перехід на більш просунутий тип аккаунта (але не навпаки!).
Вибираємо персональний і натискаємо Next.
Потрапляємо на сторінку введення контактних даних (Contact Information), де нам доведеться заповнити форму. Відкриваємо наш файл, копіюємо і переносимо наші дані у відповідні поля. Пам’ятаєте! Всі заповнюється латинськими символами.

 • First Name: — вводимо ім’я.
 • Last Name: — вводимо прізвище.
 • Address Line 1: — домашня адреса.
 • Address Line 2: — якщо адреса не помістився тут його можна продовжити.
 • City / Town: — місто проживання.
 • Region: — вводимо область. Якщо ви живете в обласному центрі (наприклад, London) пишемо London Region.
 • Postal Code: — вводимо поштовий індекс.
 • Country Of Citizenship: — вказуємо громадянство.
 • Home Phone: — вводимо домашній телефон БЕЗ ДЕФІСІВ ТА ПРОГАЛИН. Можна в звичайному форматі без коду країни та міста (3332211).
 • Work Phone: — вводимо робочий телефон (не обов’язково).
 • Mobile Phone: — І, нарешті, вводимо мобільний телефон (теж не обов’язково).
 • Occupation: — вказуємо рід діяльності (можна, в принципі, вибрати будь-який). Не знаєте що вибрати — ставте останній — Other.
 • Date Of Birth: — вибираємо дату народження (місяць/день/число).

Далі читаємо напис «Must be at least 18 years of age to register for an AlertPay account», яка попереджає, що регистрируемому особі повинно бути не менше 18 років.
Натискаємо Next.
Продовжуємо вводити дані — на цей раз вже для запису (Alert Account Login).

 • Email Address — ваш e-mail адресу, який буде логіном.
 • Re-enter Email Address — повторюємо e-mail адресу.
 • Password — вводимо пароль. Довжина пароля — не менше 6 символів.
 • Re-enter Password — повторіть ваш пароль.
 • Transaction PIN — PIN (пароль для транзакцій) від 4 до 8 цифр.
 • Re-enter Transaction PIN — повтор PIN.

Вводимо дані для відновлення пароля (Password Recovery).
Потрібно вибирати 2 секретних питання і свої відповіді на них.
Secure Question #1 (секретний питання 1):

 • Street name you росло up? — вулиця, на якій ви росли.
 • Mother’s maiden name? — дівоче прізвище матері.
 • Name of first car you owned? — назву вашої першої машини.
 • City of birth? — місто, в якому ви народилися.

Secure Question #2 (запитання 2):

 • What is your favorite city? — ваше улюблене місто.
 • What is your favorite animal? — ваше улюблене тварина.
 • What is your favorite song? — ваша улюблена пісня.
 • What is your favorite book? — ваша улюблена книга.

Далі слід питання: Will this account be used by any individual or organization other than yourself? (i.e. a Third Party”)? (Буде вашим рахунком користуватися ще хтось, крім вас?) Від відповіді залежить порядок відновлення контролю над рахунком при несанкціонованому доступі. Вибираємо «No».
Відзначаємо галочкою в пункт I agree to AlertPay’s terms and conditions (Я згоден з правилами та умовами Alertpay).
Потім вводимо контрольний набір символів з картинки і натискаємо Register. Якщо ж виникла необхідність повернутися назад — натисніть кнопку Previous.
Після цього ми потрапляємо на сторінку, на якій повідомляється, що на вашу поштову адресу відправлено листа з кодом підтвердження e-mail. Якщо лист не прийшов, натискаємо Click Here для повторної відправки.

Перевіряємо пошту, отримуємо лист, натискаємо на посилання (або копіюємо її в адресний рядок браузера та натисніть Enter).

Потрапляємо на сторінку Email Validation, де потрібно ввести пароль. Вводимо, натискаємо кнопку Log In і потрапляємо в свій аккаунт. Ура! Реєстрація в AlertPay завершена.

Партнерська програма в Alertpay

В Alertpay існує партнерська програма для залучення нових учасників (рефералів). Партнерство буває двох видів:
1. Залучення рефералів. Після реєстрації в AlertPay ви можете знайти в своєму екаунті (Earn Money/Referrals/Your referral URL is:***) свою реферальне посилання. Вона виглядає наступним чином http://www.alertpay.com/?ID. ID — ваш персональний номер. За кожну транзакцію вашого реферала ви будете отримувати 5$, а якщо ви маєте більше 10 рефералів — 10$.
2. Бонус за інтеграцію Alerpay як способу оплати на сайтах з продажу програмного забезпечення. За активну розкрутку системи Alertpay обіцяє винагороду продавцям від 10 до 500$.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!