Просування сайту на Miralinks. Опис Міралінкс

260

Якщо вести мову про найвідоміших сервіси для просування сайтів статтями з посиланнями, то Міралінкс може стати одним з кращих варіантів — проект існує тривалий час і стабільний. У майданчиків досить високий поріг входження, і при цьому їх дуже багато — вибрати є з чого. У цьому огляді будуть розглянуті основні кроки, необхідні для просування сайту в Miralinks.

Знайомимося з Miralinks

Міралінкс — це біржа просування сайтів статтями і тільки статтями — якщо вам потрібно просування постовими, то слід шукати інший сервіс — Ротапост, Блогун або подібний. Статті і посилання в статтях розміщуються назавжди.

Міралінкс можна з повною впевненістю назвати лідером своєї ніші, і планка для сайтів, які співпрацюють з цим сервісом в якості майданчиків, піднята досить високо. Всі сайти проходять ручну модерацію, всі статті також керовані вручну і перевіряються на унікальність. Нарешті, посилання також розміщуються в ручному режимі.

В біржі присутні, звичайно, «убиті» часом і безліччю вихідних посилань майданчики. Але Міралінкс пропонує оптимізаторам (тобто вам) потужні засоби фільтрації, серед яких цікавий і корисний відсів сайтів, що приймають участь в линкоброкерах та інших біржах.

Інтерфейс біржі стриманий і логічний — все поділено на розділи, заплутатися просто неможливо. Маючи справу з багатьма біржами, можу сказати, що працювати на Міралінкс дуже зручно, а інтерфейс можна назвати одним з кращих і швидких в плані логіки і завантаження.

Загалом, Світу можна назвати відмінним варіантом як для досвідчених оптимізаторів, так і для власників сайтів, які хочуть просунути сайт самостійно. Почнемо роботу.

Просування в Міралінкс

Для початку потрібно зареєструватися. Йдемо на сайт Міралінкс, вводимо логін, пароль, e-mail і можна логінитися — обліковий запис створено.

Для просування сайту наш шлях лежить в розділ «Реклама», де потрібно створити свій проект, аналог рекламної компанії на інших біржах. Їх декілька видів, серед яких по-своєму цікаві «Безтурботний» та «Новачок». Обидва вони мають загальні риси і призначені для людей, які в силу різних причин не хочуть «заморочуватися», але при цьому отримати результат. «Новачок» — це інструмент оцінки вартості статейного просування сайту за допомогою системи Міралінкс. Потрібно просто вказати адресу свого сайту і запити, по яких необхідно просувати. Працівники сервісу самі все прорахують і зв’яжуться з вами. Але при всьому цьому «Новачок» не є SEO-просування, система відповідає тільки за якість статей. «Безтурботний» більш просунутий — всі турботи по створенню і веденню рекламної кампанії повністю здійснюються співробітникам системи. І це, на відміну від «Новачка», буде вже повноцінна SEO-кампанія.

Жоден з цих способів не використовував, вважаючи за краще створювати проекти типу «Професіонал». Причини дві. Перша — це додаткові витрати, а грошей на просування завжди не вистачає. Друга причина полягає в тому, що краще самому контролювати хід просування у всіх дрібницях, не віддаючи його в інші руки. Навіть якщо це руки фахівців Міралінкс. Але не довіряти їм причин немає, і якщо ви не зважаєте з витратами і цінуєте свій час, то «Безтурботний» може в цьому випадку стати оптимальним варіантом. Загалом, щодо «Новачка» і «Безтурботного» сказати нічого не можу, а звичайну кампанію ми зараз створимо.

Створення проекту в Міралінкс

Йдемо в розділ рекламодавця, тиснемо кнопку створення проекту, вибираємо «Професіонал». Вводимо назву проекту, створюємо його.

Оскільки ми займаємося статейним просуванням, то у вас повинні бути готові статті, які будуть додаватися в проекти. Ви можете написати їх самі, можете замовити на Миратекст (підрозділ Міралінкс) або замовити (купити) готові на який-небудь спеціалізованої статейной біржі — Копилансере, наприклад. Мінімальний розмір прийнятої в Міралінкс статті — 2000 символів без обліку пробілів. В принципі, статті можна замовляти безпосередньо у власників майданчиків, але в більшості випадків якість статей виявляється незадовільним. Ця особливість характерна взагалі для всіх бірж статейного просування. Тому краще все ж написати статтю самому або замовити у професійного копірайтера.

Для замовлення статті в Миратекст потрібно зайти в свій розділ рекламодавця, пройти по посиланню «Контент», а потім додати завдання копірайтеру, вибравши тематику, кількість символів, термін виконання та інші атрибути статті.

Додавання статті

Отже, стаття є, додаємо її. Заходимо в проект, клацнувши на його назві.

Додаємо статтю, клацнувши на відповідній кнопці.

Кількість полів на сторінці може здатися великою, але заповнювати все немає необхідності. Вводимо назву статті, адреса на базі назви створиться автоматично. Якщо хочете, можете його змінити, але зазвичай цього не потрібно.

У секції «Мета-теги» титул (title) також створюється автоматично, ви також можете його міняти. Ключові слова (keywords) і метаописание (description) можна заповнити, можна і залишити порожніми — вебмастер в більшості випадків заповнює їх сам.

Тепер головне — сама стаття. Анонс залишаємо порожнім — за неписаними правилами вебмастера беруть в його якості перший абзац статті.

Статтю можна вставляти в двох форматах: текстовому або в html-коді (для цього тиснемо відповідний значок і вставляємо код).

Я завжди вставляю готовий html-код разом з посиланням, форматуємо його у візуальному редакторі одного з своїх сайтів (редактор Миралинкса в плані форматування біднуватий), або в ручному режимі. Використовуючи текстовий формат, вам потрібно вставити посилання самому, виділивши потрібний текст (він буде анкором) і натиснути іконку додавання посилання.

Останній крок — перевірка унікальності. Міралінкс не пропускає неунікальні тексти, тому матеріал, скопійований з іншого сайту не пройде. Зате спокійно пройде хороший рерайт — у мене не було проблем з додаванням статей, унікальність яких дорівнювала 80% text.ru.

Тиснемо кнопку, перевіряємо унікальність, відправляємо статтю на модерацію. Вона з’явиться у вашій компанії, її статус буде відображатися у спеціальній колонці.

Після перевірки статті модераторами, її статус зміниться на «Прийнята в систему». Якщо статтю не приймуть, буде вказана причина відхилення. Після виправлення матеріал треба відправити на повторне модерацію. При необхідності статтю можна зберегти в чернетці.

Тепер залишилося знайти майданчик для нашої статті.

Пошук майданчиків

Число майданчиків Міралінкс дуже велика, вони знаходяться в розділі «Каталог майданчиків».

Для відсіву потрібних майданчиків використовується фільтр, в якому можна вказати все — тИЦ, кількість статей, відвідуваність, цінову категорію і т. д. Окремої уваги заслуговує чекбокс, що забороняє висновок майданчиків з раніше розміщеними вами статтями. Фільтр без перебільшення дуже потужний, він може відображатися в звичайному і розгорнутому вигляді, а виставлені параметри пошуку можна зберігати.

Йдемо в каталог майданчиків, якщо потрібно, використовуємо фільтр. В отриманому списку майданчиків наведені всі їх дані, на основі яких належить зробити вибір. Саму таблицю можна налаштувати, прибравши зайві колонки, а порядок виводу можна змінити, клацнувши на назві потрібної колонки.

Біля адрес деяких майданчиків можна побачити особливі значки. Людина, що біжить означає швидке розміщення, корона — ексклюзивність сайту. Крім того, зайшовши в опис кожної площадки, можна залишити свій короткий опис. Це дуже зручна опція, майданчик з описом буде позначена значком у вигляді листа паперу. При наведенні курсору миші на іконку, з’явиться сам опис.

Як бачимо, один з майданчиків раніше я позначив словами «ротапост спам» — при перевірці вона виявилася «засвіченої» в біржі Ротапост, а xtool.ru виявив її заспамленность вихідними посиланнями. Відповідно, розміщувати на ній я нічого не став, а відмітка дозволила уникнути повторних перевірок. Завжди помічайте сайти, які дивилися — це заощадить ваш час.

Всі сайти будь-якій з бірж потребують додаткової перевірки на сторонніх сервісах або за допомогою спеціальних програм. Зазначу, що деякі майданчики Міралінкс, позначені як ексклюзивні (тобто не беруть участь в інших біржах і линкоброкерах), при перевірці часом виявлялися «засвіченими» в декількох линкоброкерах. Те ж саме можна сказати і щодо відвідуваності — іноді вона відображається невірно. Загалом, повторюся, будь-який майданчик, на якій ви збираєтеся розміщувати свою статтю, обов’язково слід перевіряти. Це актуально при роботі з будь біржею статейного просування.

Йдемо далі. Навівши курсор на назву майданчика, можна отримати короткі відомості про неї. Окремої уваги заслуговують майданчики з прихованим адресу — це означає, що власник намагається не «спалити» свій сайт участю в біржі. Якщо є можливість дізнатися адресу такого сайту (власники часто вказують його в текстовому вигляді або на скріншоті сайту), то такі майданчики безумовно заслуговують на увагу.

Клікнувши на назву сайту, можна перейти до його повного опису, де публікуються всі характеристики майданчика — умови написання або прийому статей, розцінки і т. д. Тут, як уже говорилося, можна залишити свою позначку про сайті, додати сайт в свій чорний або білий список, а також замовити або купити статтю.

Однією з важливих характеристик майданчиків, є MR (Miralinks Rating) — внутрибиржевый рейтинг. Він розраховується на базі характеристик сайту і його власника — швидкості розміщення статей, участі сайту в линкоброкерах, відсоток індексації розміщених статей та інших факторах. Максимальний рейтинг — 100, бажано шукати сайти, рейтинг яких наближається до цього показника.

Знайшовши підходящу площадку, можна замовити на ній статтю, або розмістити своє. Після натискання копки «Розмістити статтю на сайті» ви потрапите на сторінку зі списком своїх статей, серед яких слід відзначити потрібну, вже потім провести саме розміщення.

Останній крок — налаштування розміщення статті. Можна вибрати пошукову систему (які чомусь називаються каталогами), а також за додаткову оплату оформити страхування, якщо власник сайту відзначив цю опцію. Зазвичай просування проводиться в Яндексі та Гулі одночасно, а страхування може бути досить корисним, якщо використовується якісна стаття з анкором, розміщена на дорогий майданчику, то іноді доцільно застрахувати її від неиндексации, якщо така можливість є. Прикро адже, коли від хорошої статті на дорогому сайті не буде толку. Сума страховки становить 10% від вартості майданчика, термін дії — один рік. Цього терміну цілком вистачить для страхування від неиндексирования.

Після цього стаття буде заблокована (на інший майданчик поставити її ви вже не зможете), на балансі зарезервируется відповідна сума, а вебмайстру відправиться заявка, яку він приймає або відхиляє. Останній варіант розвитку подій можливий, але буває виключно рідко — в таких випадках потрібно шукати інший майданчик.

Статус статті буде відображатись в вашій панелі, виконані веб-майстрами завдання будуть розміщені в розділі «Потребують уваги», — він відзначений червоним кольором, не помітити його неможливо. Виконане завдання необхідно перевірити, після чого здійснити оплату, підтвердивши роботу. При виникненні проблем, з вебмайстром можна спілкуватися, використовуючи вбудовану систему обміну повідомленнями. А якщо вебмастер не поспішає виконувати взяте завдання, то йому можна ненав’язливо нагадати про себе за допомогою кнопки «Поквапити ВМ».

В Міралінкс є можливість зняття посилань з розміщених статей — така необхідність деколи виникає при надмірній оптимізації. Ця опція буває платною або безкоштовною, залежно від бажання вебмастера.

Розміщені статті будуть відображатися у вашому проекті, при заході в який проводиться автоматична перевірка розміщених посилань. У проекті можна отримати відомості про будь розміщеної статті, включаючи її індексацію.

Як бачимо, на скріншоті всі посилання на місці (колонка «Знайдена»), але одна із статей не потрапила в індекс (колонка «Індекс»). На жаль, і таке буває навіть при самій ретельній перевірці сайтів. Рішення тільки одне — страхуватися від подібних випадків.

Якщо посилання зникла (зазвичай це відбувається при зникненні самої площадки), то обов’язково звертайтеся у службу підтримки — вони самі рекомендують це робити. Вебмастер буде покараний, а якщо сайт припинив існування, то статтю з цього сайту можна буде розмістити на іншому майданчику — вона стане вільною. Зникнення майданчиків трапляються вкрай рідко, але все ж бувають незалежно від біржі.

Допомога початківцям

Я окреслив лише основні кроки, необхідні для початку просування в Міралінкс — висвітлити всі аспекти роботи в рамках одного матеріалу досить важко. Новачкам вирішити питання допоможе відмінний розділ допомоги, оснащений докладними описами і скріншотами. Не можу обійти стороною роботу техпідтримки сервісу — відповідають вони швидко і розумно. Нарешті, в Міралінкс є свій форум, на якому можна задати питання, або знайти відповідь — всі питання майже завжди ким-то вже задавалися.

Як поповнити баланс

На момент написання статті ввести гроші в Міралінкс можна через Webmoney, Qiwi, платіжну карту і банківський переказ. При використанні Webmoney система забере собі 12% комісійних. При необхідності гроші можна вивести назад будь-яким із зазначених способів.

Міралінкс — без жодного перебільшення корисний ресурс для рекламодавців — як досвідчених оптимізаторів, так і власників сайтів, які бажають заощадити на послугах оптимізаторів і зайнятися самостійним просуванням сайту. Звичайно, є інші сервіси — ніхто і не сперечається. Але Міралінкс працює відмінно, а до хорошого швидко звикаєш. Та й важко знайти в одному місці таку кількість тематичних якісних майданчиків з перевіркою статей і ручним розміщенням посилань. Але при всьому цьому на завершення нагадаю, що будь майданчик перед розміщенням на ній статті, потребує перевірки — ризик нарватися на неякісний сайт-донор є на будь-якій біржі.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!