Програма «Генератор Webmoney» — старий, але діючий лохотрон

322

Популярність Webmoney обумовлює велику кількість лохотронів, що паразитують на імені цієї платіжної системи. Ймовірно, перші з них з’явилися разом з появою самої Webmoney. Здавалося б, стільки часу пройшло, а ці старі (так і хочеться сказати «добрі») лохотрони все ще існують, залучаючи любителів легкої наживи. У цій статті ми ознайомимося з одним із них — так званим генератором грошей.

Якщо ви воскликнете, що таке неможливо, то будете цілком праві. Але раз подібні «генератори» існують досі, значить є люди, які з вами не згодні. Отже, в чому ж суть обману?
Спраглим товаришам пропонується ні багато ні мало — програма, що генерує гроші. Яка буде просто забивати грошовими знаками гаманці аккаунта в Webmoney. Ваша справа — вчасно їх спустошувати. Зрозуміло, що знаменитий ріг достатку просто «відпочиває» у порівнянні з такою програмою.
Також зрозуміло, що таке диво безкоштовно коштувати не може — її потрібно купити. І ось щасливий її володар, приготувавши сумки для грошей, трепетно запускає її…
Почнемо з нового рядка, бо можливі варіанти і всі вони нічого доброго не обіцяють.
Перший, найбільш сприятливий для власника — це програми-пустушка, яка просто нічого не робить. Чому найсприятливіший? Та тому, що власник програми «влетів» тільки на її вартість. Узагальнюючи увесь процес, можна сказати, що він за гроші купив собі певний розуму і досвіду.
Другий, більш нехороший варіант, коли всередині програми виявляється вірус. «Троян», наприклад. Таке можливо, коли програма була навіть не куплена, а взагалі безкоштовно скачати з варезного сайту. Така програма скидає дані вашого облікового запису своєму власникові. І в результаті, в один прекрасний день, коли користувач вже давно забув і про програму, та про спробу її використання з його аккаунту раптом зникнуть гроші.

Ось такі невеселі справи… Якщо ви скажете, що це все в минулому і в наш час таке неможливо, то будете неправі. І я з великою часткою ймовірності пророкую, що ви міський житель, давно знайомий з інтернетом. Але на периферії, багато хто взагалі не знають, що таке інтернет, і, вперше потрапивши в мережу, як діти вірять усьому, що бачать. Без сумніву, ситуація рано чи пізно зміниться, але коли це ще буде….

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!