Про сайт заробітку в інтернеті

268

Привіт, шановний відвідувач!

Мене звуть Сергій, я творець цього сайту. Його історія почалася в 2010 році після отримання листа, в якому пропонувався заробіток на кліках. Мене зацікавила ця пропозиція, я пройшов по реферального посиланням на знаменитий сайт-шахрай box.to і зареєструвався на ньому. У той час я не володів знаннями про шахрайство в мережі, а можливість додаткового заробітку, витрачаючи кілька хвилин в день, мене привабила.

Після деякого періоду, протягом якого я посилено виконував завдання, на рахунку аккаунта була нарахована певна сума. Здається, близько двох баксів. Для виведення грошей на свою карту потрібний поріг в кілька десятків доларів, тому я вирішив збільшити заробіток за допомогою рефералів, залучених за допомогою все тієї ж спам-розсилки. За основу було взято той же лист, що прийшов мені, в якому я змінив посилання на свою. Як не дивно, але трюк спрацював — з’явилися реферали, збільшилися відповідно і надходження на рахунок в обліковому записі.

Як відомо, апетит приходить під час їжі, і я почав роздумувати як заробити більше. Пройшов місяць, сума порогу виведення в bux.to ще не була досягнута, було потрібно більше рефералів. До того часу я вже за власною ініціативою зареєструвався ще на кількох клікових проектах, на яких також були потрібні реферали. Лазити по форумах, залишаючи реферальні посилання, мені не хотілося, використовувати спам-розсилки теж. В результаті роздумів я вирішив зробити сайт про клікових спонсорів, з якого піде потік рефералів. Потрібними знаннями я володів, в результаті чого і був створений цей сайт.

Через певний час, коли прийшло розуміння, що заробити на кліках адекватну суму просто неможливо (bux.to виявився шахраєм, як і переважна частина інших клікових сайтів) сайт був перепрофільований на інші види заробітку, а для боротьби з шахрайством у мережі був створений відповідний розділ. У цьому вигляді ви і бачите сайт зараз.

Що дасть вам цей сайт

На багатьох подібних ресурсах, початківцям практично завжди обіцяні золоті гори. Причина проста — власникам сайтів потрібні підживлення рефералами. Я давно відмовився від такого підходу і реферальних посилань на цьому сайті дуже мало. Тому ви не знайдете обіцянок швидкого збагачення. Не знайдете і «секретів» заробітку в інтернеті, «магічних» рецептів і порад подібного рада — замість цього я віддаю перевагу давати по можливості розгорнуті описи способів заробітку, не більше. Думається, що читачам, тобто вам, це принесе більше користі, а не розчарування, як у свій час мені.

Одні види діяльності виключно прості, інші вимагають певного роду знань. Перші, зрозуміло, приносять мінімальний прибуток, другі дозволяють заробляти більше. Але в будь-якому випадку потрібно бажання працювати і, що дуже важливо, не стояти на місці. Тільки таким чином можна щось заробити.

З чого почати

Почніть з читання матеріалів про шахрайство в мережі. Цей розділ містить досить велику кількість публікацій, їх більше, ніж на деяких сайтах, присвячених виключно обману в мережі. Багато з методик обману здадуться застарілими, але все нове — це добре забуте старе. Повірте, отримана інформація рано чи пізно послужить вам добру службу, дозволивши уникнути обману, втраченого часу і моральних сил. А вже після цього можете перейти до конкретного виду заробітку. Сподіваюся, сайт виправдає ваші очікування і у вас все вийде.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!