Привязуємо картку до акаунта Alertpay. Опис зі скріншотами

273

Наступний після реєстрації крок — прив’язка до облікового запису електронної пластикової карти. Як тільки карта буде прив’язана, аккаунт буде вважатися верифікованим. При цьому збільшиться ліміт проведення платежів, і з’явиться можливість оперувати засобами карти. У цій статті пропонується покрокова інструкція російською мовою, як додати карту до аккаунту AlertPay.

Відзначимо, що останнім часом Алертпей скасував прив’язку карт Visa і Mastercard. Відповідно і висновок на карту став неможливий. Але натомість знайдений відмінний, ще більш вигідний варіант отримання грошей: на нашому сайті є покрокова інструкція по перекладу грошей з Alertpay на Webmoney.

Верифікація аккаунта alertpay

Процес прив’язки складається з двох умовних кроків: додавання карти та її підтвердження. Потрапити на сторінку додавання карти можна кількома шляхами. Перший — через свій профіль (My Account->Profile->Credit Cards->Add Credit Card). Другий, більш короткий — посилання Add Credit Card в центральному вікні облікового запису. Натискаємо її.
Нам належить заповнити поля форми реквізитами картки. Всі дані вводимо латинськими символами.

  • First Name: ім’я (поле заповнюється автоматично).
  • Last Name: те ж саме з прізвищем.
  • Card Number: номер карти.
  • Expiration Date: закінчення строку дії картки. Формат введення: номер місяця/дві останні цифри року.
  • Verification Code: тризначний код картки (CVV-код). Він знаходиться на самій карті. Якщо його немає, потрібно дзвонити в свій банк і дізнатися його.
  • Billing Address: поштова адреса. Так само заповнюється автоматично. При необхідності його можна змінити

Натискаємо кнопку «Next». Перевіряємо введені дані, відзначаємо галочкою пункт про прочитання і згоду з правилами. Потім ми потрапимо на сторінку, на якій говориться, що додана карта і вона повинна пройти валідацію. Це повідомлення продублюється у електронному листі. Йдемо далі — нам потрібно підтвердити карту. Це можна зробити двома способами — використовуючи мобільний телефон, або за допомогою самої карти. У першому випадку прийде СМС-повідомлення з кодом підтвердження, у другому — на карту буде переведений 1 цент і код буде вказаний у реквізитах платника. Це стосується тільки карт Visa і MasterCard.

Якщо ви з якихось причин вирішили перервати процес, то його можна відновити зайшовши в «Profile», а потім в розділі «Personal» натиснувши посилання «Verification».
Забігаючи вперед скажу, що підтвердити свою картку допомогою мобілки не вийшло — повідомлення вперто не приходили. В інтернеті я знайшов людей, які змогли отримати код у вигляді СМС, і по всій видимості проблема була в моєму оператора мобільного зв’язку.
Другий спосіб перевірений — його використовують майже всі платіжні системи. Але і в ньому є вразливі місця — потрібно мати інтернет-банкінг, або доведеться дзвонити в банк і просити у його співробітників повідомити код. У мене є акаунт у своєму банку, але код я все одно не побачив — переклад в історії не відображався. Після кількох хвилин спілкування в чаті з оператором банку я впізнав його і проблема була вирішена. Справа це звичайне — при підтвердженні карт в PayPal все відбувається точно так само.

Отже, йдемо далі і тиснемо «Continue Verification Process».
Вибираємо метод валідації карти — ми вже знаємо в чому їх відмінності.

Валідація за допомогою мобільного телефону

При виборі цього способу верифікації нам буде запропоновано вибрати номер, на який буде висланий код. Зазвичай мобільний номер ніхто при реєстрації не вказує, тому на сторінці є посилання, по якому можна зайти в свій профіль і додати або змінити номер. Після цього з випадаючого списку вибираємо номер мобільного телефону і тиснемо кнопку відправки коду. Після його отримання у вигляді СМС вводимо його в потрібне поле. Код може прийти не відразу і вас може після закінчення часу сесії викинути із свого облікового запису. Після входу доступ до вводу коду буде такий: «Profile->Конфіденційність->Verification->Phone Validation».

Валідація за допомогою карти

Ті ж кроки, тільки з картою. Платіж буде здійснений протягом 2-3 банківських днів, так що доведеться почекати. Код являє собою 4 цифри, розміщених серед інших буквених символів. Доступ до введення коду : «Profile->Конфіденційність->Verification->Credit Card Confirmation».
Після його введення аккаунт і карта будуть верифіковані.

На закінчення скажу, що прив’язувати можна не тільки кредитні і дебетні картки, а й віртуальні інтернет-карти. Вони дуже зручні: швидко робляться і спокійно проходять валідацію.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!