Початківцям про роботу в інтернеті. Переваги і недоліки

381

Інтернет давно перестав бути чимось незвичайним — важко знайти офіс або сім’ю, де б його не було. Мільйони людей щодня подорожують по всесвітній павутині, приділяючи цьому приємному заняттю значну частину свого часу. І багато з них починають замислюватися: яким чином витрачений час перетворити в гроші? Кажучи іншими словами — як заробити гроші в інтернеті? Замислюються студенти і домогосподарки, офісні працівники, болтающие у форумах і коротають робочий час за розкладанням пасьянсів, багато інших людей різного віку, статі та професій. Якщо ви один з них, давайте розбиратися як почати роботу в мережі інтернет і зробити її статтею вашого доходу, а не збитку, бо обману в мережі чимало.

Для початку позбудемося деяких поширених помилок. Робота в інтернет — це праця, і кулі, як стверджує численна реклама в ньому немає. Всесвітня павутина вимагає різних фахівців — є місця для асів-програмістів, є для людей, які тільки знайомляться з мережею. Оплата, як ви вже здогадалися, різна. Ніхто не збирається платити людині без кваліфікації суми, явно не відповідні витраченого часу. Все, як у реальному житті. Але місце і можливість заробити є у кожного! Головне — бажання і терпіння. На початковому етапі заробляються одні суми, а через тиждень з’являється певний досвід, через місяць — розуміння, в якому напрямку потрібно рухатися, щоб одержати більший прибуток. Або піти, якщо цей вид діяльності «не гріє». Давайте розглянемо недоліки та переваги надомної роботи.

Переваги

  • Ви — самі собі хазяїн;
  • Не потрібно початкових вкладень (для більшості видів діяльності);
  • Можливість працювати на основному місці роботи;
  • Доступність різним віковим категоріям;
  • Доступність людям різної кваліфікації;
  • Отримання досвіду роботи в мережі та розширення загального кругозору. Теж плюс, погодьтеся.

Недоліки

  • Є ризик бути обдуреним;
  • Сама наявність інтернету вимагає оплати (ще один аргумент займатися цим на роботі);
  • Для деяких видів робіт потрібен початковий рівень знань англійської мови;
  • Доведеться робити деякі рухи, реєструватися в платіжних системах, на сайтах роботодавців. Доведеться самостійно приймати рішення, що не кожному подобається.

Безумовно, кожен може додати щось своє. Та певна умовність у списках є — деякі пункти з одного можуть перейти до іншого. Адже, погодьмося, що свобода дій (сам собі господар) передбачає наявність певної організованості і цілеспрямованості, особливо, якщо ви вирішили стати фрілансером. Адже є люди, які без вказівки начальника просто не можуть і кроку ступити. А тут потрібно самому приймати рішення…

А от необхідність реєстрації в платіжних системах можна сміливо віднести до отримання досвіду, тобто до достоїнств — в сучасному світі без електронних платежів і кроку ступити не можна.
Що ж стосується обману в мережі, то він, на жаль, є. І у великих кількостях. Для того і створюються подібні сайти, щоб допомогти початківцям в їх перших кроках.

Тепер можна перейти безпосередньо до видів робіт.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!