Перший фінансовий проект з Яндекс.Гроші. Лохотрон чи ні?

233

Блукаючи по інтернету, я натрапив на одне цікаве оголошення, обіцяв швидке збагачення. Для старту потрібен був всього один рубль і спосіб позиціонувався як найприбутковіша система мережевого маркетингу. Ще не прочитавши пропозицію я зрозумів, що переді мною ще один матеріал для мого розділу про лохотрони.
Перші рядки цього «способу» збагачення нагадали статтю з книги відомого радянського вченого і популяризатора наук Я. І. Перельмана «Цікава математика», яку я прочитав у дитинстві. Стаття називалася, якщо мені не зраджує пам’ять, «Велосипед за 10 рублів». У ній описується піраміда з продажем велосипедів за 10 рублів і підрахунками автора про те, скільки людей опиняться ні з чим. Раджу прочитати цю розповідь — отримаєте море задоволення та інформації до роздумів. А знаєте, в якому році написана книга? У 1927!!! Виявляється, стара машинка ще працює? Давайте ж повернемося в наш час і дізнаємося як.

З чого ж автори першого фінансового проекту пропонують почати свій «бізнес»? Звичайно, з реєстрації та залучення рефералів, які повинні купити віртуальний товар. Кажучи простіше — дати гроші. У свою чергу вони залучають своїх рефералів, ті — своїх і т. п. При цьому початкове вкладення дійсно маленьке — всього 1 рубль. Сама піраміда, звана авторами «Системою», пропонує безліч рівнів рефералів і нюансів, наводяться таблиці та розрахунки, вникати у мене не було ніякого бажання — адже результат відомий заздалегідь. Чим більше рефералів, тим більше прибутку.

Найцікавіше, що якщо ви зареєструєтесь на початку розвитку подібного проекті і все-таки переконайте когось теж зареєструватися і купити запропоновану туфту, то шанс отримати гроші є. Але як дізнатися де початок, а де кінець? І де гарантія, що це не повний лохотрон, де зареєструвався, вніс гроші, і на цьому «бізнес» для вас закінчується.
От і все. Якщо ви очікували якихось складних комбінацій, то я, напевно, вас розчарував. Можливо, наступні подібні проекти будуть більш витонченими. А сумніватися в тому, що вони будуть не доводиться. Згадайте назву: «Перший фінансовий проект з Яндекс.Гроші.». Раз є перший, значить, будуть і другий, і третій. Може, не з Яндекс.Грошима і не з такою назвою, але, повірте, вони будуть.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!