Перелік партнерських мереж. Список агрегаторів партнерських програм Росії та України

350

Партнерські програми — досить популярний спосіб заробітку на сайті. При цьому співпраця з постачальниками послуг або продукції можливе як безпосередньо, так і через посередників, якими є партнерські мережі і агрегатори. Якщо вас цікавлять останні, то, можливо, їх список із короткими описами заощадить вам деяку кількість часу, який, як відомо, теж гроші.

Робота з партнерськими мережами і агрегаторами має свої плюси, пов’язані зі зручністю роботи і отримання інформації — оскільки пропозиції (оферы) безлічі партнерів зібрані в одному місці, тобто можливість оцінювати все відразу. Погодьтеся, аналіз такої кількості пропозицій, розміщених на різних сайтах, забрав би незмірно більше часу і сил.

Наступний фактор. Деякі партнери надають можливість співпраці тільки через мережі, а не безпосередньо. Крім того, зібране в одному місці велику кількість роботодавців, якими по відношенню до вебмайстрам є власники магазинів та інших сервісів, не сприяє зниженню розцінок і створює певну конкуренцію між ними.

Більшість мереж, зібраних у списку, працюють за принципом CPA — Cost Per Action, відомим також під назвою PPA (Pay Per Action) — оплата у вигляді процентної ставки, що нараховується за вчинки, в більшості випадків реєстрації відвідувача і здійснення ним покупки.

Зазначимо, що партнерські мережі списку опубліковані в алфавітному порядку, а не за якимись іншими ознаками. В описах не наводяться тематична спрямованість агрегаторів, бо в більшості з них вона широка і перерахувати всі напрямки не представляється можливим. Щоб не вводити вас в оману також не наводяться точну кількість пропозицій.

Всі посилання на мережі НЕ Є реферальными.

Список партнерських мереж Росії


actionpay.net

Один з провідних агрегаторів рунета, орієнтований на роботу з високовідвідуваними сайтами. Основне географічне направлення пропозицій — Росія, Україна, Молдова і Казахстан. Є також пропозиції для міжнародного трафіку (є англійська версія інтерфейсу).

Агрегатор працює з оплатою за дію, надаючи вебмайстрам різні тарифні плани для заробітку. Є свій блог, на якому проводяться акції та конкурси для вебмайстрів. Форуму немає, натомість пропонується відмінний FAQ. Виведення грошей здійснюються через WebMoney або банківський рахунок.

Мінімальна відвідуваність сайту для участі в мережі — 2000 хостів в день (50% трафіку має йти з пошукових систем).


admitad.com

Велика мережу партнерських програм з різними географічними напрямками. Приймаються сайти «для дорослих». Як і попередній агрегатор, характеризується великою кількістю пропозицій.

Мережа має живий форум, блог, непоганий FAQ і реферальну програму. Виплати здійснюються через WebMoney, PayPal або банк.

Мінімальна відвідуваність сайту для участі в мережі не вказана.


ad1.ru

Велика партнерська мережа з можливістю заробітку на російсько – та україномовних сайтах з низькою відвідуваністю, що зумовило її високий рейтинг на різних оглядах. Географічні напрямки не обмежені. Дуже велика кількість пропозицій

Серед інформаційних матеріалів мережа пропонує тільки FAQ. Сервіс має реферальну програму. Висновок зароблених коштів відбувається через WebMoney.

Мінімальна відвідуваність сайту для участі в мережі — 100 хостів на добу.


afrek.ru

Мережа партнерок для заробітку на російськомовних сайтах з середньою відвідуваністю і групах соціальних мереж, що дають трафік. Досить велика кількість пропозицій.

Форуму на Afrek.ru немає, але є вичерпне FAQ, на якому можна отримати всі відповіді, пов’язані з роботою мережі. Є реферальная програма. Гроші виводяться на WebMoney. При реєстрації відбувається верифікація через мобілку.

Мінімальна відвідуваність сайту для участі в мережі — 300 хостів на добу.


cityads.ru

Партнерська мережа з широким гео-орієнтовані і невисокими вимогами до майданчиків вебмайстрів. Дуже велика кількість пропозицій різної тематичної спрямованості.

Форуму немає, є блог з акціями та оголошеннями. Неприємною особливістю мережі є відсутність FAQ і відповідь на незрозумілі моменти роботи доводиться вишукувати, блукаючи по розділам мережі. Гроші виводяться на WebMoney.

Мінімальна відвідуваність сайту для участі в мережі не вказана. Особливістю є вид трафіку — він може бути і дорвейным, і clickunder, і навіть popup/popunder. Відповідно, процентного порогу для трафіку з пошукових систем немає.


dr.cash

Партнерська програма для роботи з товарами категорії «краса та здоров’я» по всьому світу. Партнерка спеціалізується на Nutra офферах і завжди може запропонувати рішення щодо монетизації трафіку з високими ставками і апрувом. Сервіс пропонує докладну статистику, новинні вітрини, можливість використання API, понад 500 nutra офферов в 60 країнах, 3 моделі роботи(COD (cash-on-delivery), Trial, Straight Sale), власні продукти в аптеках Росії і СНД.

Виплати до 2 разів у день будь-яким способом, цілодобова підтримка. Мінімальна відвідуваність сайту для участі в мережі не вказана.


cosmoleads.org

Партнерська мережа, особливістю якої є повна відсутність інформації про її роботу — на момент написання матеріалу немає ні FAQ, ні форуму, ні угоди про співпрацю.

Судячи зі скупих відомостей, можна зрозуміти, що приймаються БУДЬ-які сайти і є партнерська програма. Виведення грошей здійснюється на Яндекс.Гроші і Webmoney. При реєстрації потрібно скайп або аська.


gdeslon.ru

Агрегатор партнерських програм інтернет-магазинів. Серйозний проект для монетизації сайтів російською мовою, що пропонує безліч різних інструментів для роботи. Кількість пропозицій середня.

Форуму немає, є якісний живий блог з акціями, поясненнями та інструкціями. Доповненням до блогу служить відмінне FAQ. Гроші на момент написання статті виводяться тільки на банківський рахунок. Реферальськой програма є.

Мінімальна відвідуваність сайту для участі в мережі і якість трафіку не вказані.


himba.ru

Ще одна мережа партнерок, власники якої вважають, що надання інформаційних матеріалів — це надмірність: форуму немає, блогу немає, немає навіть FAQ і вимог до сайтів. Кількість оферів невелика, але перелік рекламодавців дуже солідний, що підтверджує девіз мережі: «Just Affiliate Network. No bullshit» — «Тільки партнерські мережі. Лайна немає».

Гроші виводяться через Webmoney, банківського переказу та платіжної системи PayPal. При реєстрації потрібно скайп або аська.

Мінімальна відвідуваність сайту для участі в мережі не вказана.


leadgid.ru

Агрегатор партнерок з основним гео -, націлених на Російську Федерацію, хоча є пропозиції від інших країн СНД. Тематика оферів мережі широка, їх кількість середня.

Форуму та блогу немає — їх з лишком замінює розділ допомоги FAQ, на яких все розкладено по поличках. Виплати здійснюються через банківський платіж або Webmoney. Є реферальная програма.

Поріг відвідуваності сайту для участі в мережі не вказано. Якість трафіку повинно бути високим — заборонені дорвеї, clickunder, popup/popunder.


leads.su

Великий агрегатор партнерок банківської сфери. Не можна сказати, що кількість пропозицій велике (скоріше навпаки), але така ситуація досить характерна для оферів фінансової спрямованості.

Форуму та блогу немає. Є відмінне FAQ, дає відповіді на всі питання. Мережа також має акаунт у Вконтакте. Виплати проводяться на WebMoney, Яндекс.Гроші або банківський рахунок. Реферального програми немає.

До участі в мережі допускаються якісні сайти з мінімальним трафіком в 100 унікальних відвідувачів в тиждень (не в добу).


leads3.ru

Невелика, специфічна партнерська мережа. Кількість пропозицій невелика, тематична спрямованість теж обмежена.

Форуму та блогу немає, є подібність довідкового розділу. Виплати здійснюються через банк або Webmoney. Є реферальная програма.

Поріг відвідуваності сайту для участі в мережі — 50 уніків на добу.


leadsleader.ru

Невелика мережа партнерок, орієнтована на монетизацію сайтів фінансової тематики. Кількість офера (в основному банківських) невелика.

Серед інформаційних матеріалів є тільки невеликий FAQ. Виплати здійснюються через банк або Webmoney. Є реферальськой програма.

Поріг відвідуваності сайту і якість трафіку не позначені.


mastertarget.ru

Ще одна невелика мережу партнерських програм з досить широким гео-орієнтовані. Кількість пропозицій невелика, широта тематик середня.

Серед інформаційних матеріалів є тільки FAQ. Виплати здійснюються через Webmoney або банківський переказ. Є реферальськой програма.

Поріг відвідуваності сайту і якість трафіку не позначені.


monetti.ru

Узконоправленный каталог партнерських програм з продажу цифрових розважальних додатків. Кількість оферів невелика.

Мережа має на форум і непогане FAQ. Виплати здійснюються на Webmoney або банківський рахунок. Є реферальськой програма.

Поріг відвідуваності сайту і якість трафіку не позначені.


parkoffer.ru

Молода партнерська мережа, в якій акцент зроблено на автоматизацію — вебмастер не вибирає офферы, а просто вказує місце їх розміщення. Тематика: споживчі кредити, микрозаймы, іпотека, кредити під заставу, вклади, форекс, послуги позичальникам. Форуму та FAQ немає.

Виплати здійснюються на Webmoney або банківський рахунок.

У мережу приймаються сайти з будь відвідуваністю.


myragon.ru

Досить відомий агрегатор партнерських програм для монетизації свого сайту або трафіку соціальних мереж. Кількість оферів середня.

Мережа має форум, FAQ і навіть свою енциклопедію, зроблену у вигляді блогу. Виплати здійснюються через Webmoney або банківський рахунок. Є реферальськой програма.

Відвідуваність сайту для прийняття в мережу не вказана.

Список партнерських мереж України


primelead.com.ua

Українська партнерська мережа. Кількість оферів, їх тематика та особливості роботи доступні після реєстрації.

Мережа не має форуму, блогу чи FAQ. Виплати проводяться на Webmoney, Приват24, і безготівковим платежем (для України). Реферальской програми немає.

Відвідуваність сайту для прийняття в мережу не вказана.


salesdoubler.com.ua

Досить велика партнерська мережа України з широкою тематичною спрямованістю пропозицій та їх кількістю. Спрямована на монетизацію українського трафіку.

Інформаційних матеріалів мало — є тільки блозі. Виплати проводяться на Webmoney, аккаунт Приват24 або безготівковим платежем. Реферальской програми немає.

Відвідуваність сайту для прийняття в мережу не вказана.

Подібні переліки навряд чи бувають вичерпними — одні агрегатори йдуть, їх місце займають інші. Так і особливості кожного партнерського сайту змінюються — все потрібно перевіряти самому, тому що вказані моменти актуальні на момент написання матеріалу.

Якщо ви вважаєте, що список не повний і яка-небудь з партнерських мереж пропущена, то вам варто лише відправити її адресу через форму зв’язку нашого сайту без всякої реєстрації.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!