Перекладач Dicter — допомога при роботі з іноземними сайтами. Опис Dicter

326

Без закордонних сайтів та платіжних систем ви багато не заробите. А як бути, якщо ви не знаєте мови? У такому випадку вам на допомогу прийде Dicter — універсальний перекладач, користуючись яким, ви зможете зрозуміти основний зміст сторінки, написаної на іншій мові. Це безкоштовна програма, і в цьому огляді ми завантажимо її, встановимо, налаштуємо і почнемо з нею роботу.

В інтернеті є сервіси, які переводять документи «на льоту». Один з найвідоміших — Google Translate. Саме його використовує Dicter у своїй роботі. Це, по суті, зручна оболонка Google Translate, що полегшує його використання і встановлюється на комп’ютері користувача. В результаті відпадає необхідність кожний раз заходити на сайт Гуглі. Програма має маленький розмір, зручна, але розплата за це очевидна — залежність від інтернету.

Для тих, хто не мав справи з перекладачем Гуглі відразу обмовимося, що не варто від цієї програми чекати дива — він видасть звичайний машинний переклад. Але в більшості випадком сенс написаного можна зрозуміти. Якщо ви хоч трохи володієте мовою оригіналу, то стає зрозумілим сенс майже завжди — Dicter в цьому випадку служить доповненням до ваших знань. А доповнювати він вміє непогано — на момент написання огляду він перекладає з 42 мов. Підходить? Тоді пішли качати програму.

Установка і робота з Dicter

Йдемо на сайт www.dicter.ru і натискаємо «Завантажити Dicter». Дистрибутив програми являє собою файл з розширенням .exe, який потрібно зберегти на свій комп’ютер. Натиснувши 2 рази на збереженому файлі ми почнемо процес установки програми.
Він нескладний — весь час тиснемо кнопку «Далі» і погоджуємося з ліцензією. Потім нам належить вибрати тип установки.

Вибравши повну установку, ми инсталлируем програму і панель інструментів Яндекса. «Настройка параметрів» дозволить нам, відзначаючи чекбокси, вибрати необхідну конфігурацію. Якщо ви хочете поставити тільки програму і нічого більше, то виберете цей пункт і зніміть виділення з усіх прапорців. Тепер до кінця установки можна натискати кнопку продовження — всі пропоновані параметри цілком прийнятні.
Запустивши програму, ми побачимо віконце з інструкцією.

Прочитайте її, відмітьте чекбокс «Не показувати більше це повідомлення» і закрийте вікно. Dicter висить в треї, він готовий до роботи, але перед цим ми натискаємо на іконку програми правою кнопкою миші і викличемо появу меню.

Dicter не завжди потрібен і йому нема чого завантажуватися в пам’ять відразу після завантаження комп’ютера. Тому виділення з пункту «Автозапуск» можна зняти.
Трохи про настройках програми. Хоча правильніше буде сказати про їх відсутність, бо вони зводяться тільки до вибору мов. За замовчуванням стоїть автовизначення, яке чудово працює.
Все, можна приступити до перекладу — копіюємо потрібний текст, вставляємо його за допомогою Ctrl+Alt в Dicter і в віконці, що з’явилося отримуємо переклад. Натиснувши на кнопку «Копіювати», ми скопіюємо його в пам’ять. А клікнувши на значку у вигляді шестерні викличемо появу меню з вибором мови.

Опис закінчено, більше розповідати нічого. Як бачите, все дійсно просто і не викличе труднощів навіть у початківця користувача.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!