Партнерська програма mgshare.com. Заробіток на розсилку торрентів

303

В інтернеті є безліч партнерських програм — на всі випадки життя. Крім того одного, коли ви, нарешті, вирішили заробити з ними. І тут починається — то потрібен сайт, то спрямованість партнерки не підходить… Але іноді трапляються програми, заробити на яких дійсно може будь-яка людина. Одна з них буде розглянута в цій статті — ми займаємося просуванням програмного забезпечення.

Вид заробітку заснований на рекламі програми для завантаження торрентів Media Get. Ваша мета — розповісти про неї як можна більшій кількості людей. Давайте розглянемо принцип його роботи.
Наші дії починаються з реєстрації >на сайті mgshare.com. Це своєрідний трекер, на якому існують всілякі роздачі — фільмів, музики і т. д. Після реєстрації ви вибираєте довільну роздачу і отримуєте посилання на неї, в кінці якої буде прикріплений ваш особистий ідентифікатор.

Наступний крок — поширення отриманої посилання. Не мені вас вчити, як це робити. Перші кандидати — колеги, друзі, знайомі і так далі. При цьому ніякого обману немає. Ви пропонуєте їм цілком якісний продукт, наприклад, що вас зацікавив новий фільм. Далі все просто — при переході користувача по вашому посиланню йому автоматично встановиться Media Get і запуститься закачування обраного матеріалу.

Якщо ви скажете, що це схоже на заробіток на файлообмінниках, то будете цілком праві. Але є одна відмінність, і воно досить суттєво: вам не потрібно возитися з файлами і розміщувати їх на файлообмінниках. Погодьтеся, це кардинально міняє справу.
А де ж наш інтерес і скільки можна заробити на цьому? За кожну повну установку Media Get сайт mgshare платить 50 копійок. Так, на перший погляд, це дуже мало. Але і об’єм робіт не зрівняється, наприклад, з тією ж завантаженням файлів на сервер.
Ясно, що на початку потрібно постаратися, поширюючи посилання, зате потім практично нічого не потрібно буде робити. Доцільно зареєструватися на декількох форумах і створювати там собі рекламу, розміщуючи посилання. Для цього, до речі, існує безліч програм, які зроблять це в автоматичному режимі. Деякі з них описані в розділі «Корисні програми» нашого сайту.
Давайте займемося підрахунками. Наприклад, у соціальній мережі Вконтакте.ру у вас 200 друзів. Кожному ви відправите повідомлення зі свого посиланням. Якщо дві третини з них піде по посиланню, то заробіток складе 70 рублів. Для першого кроку — не погано, адже це можна зробити максимум за годину. Але! Адже ви не будете постійно розсилати повідомлення. Можна, наприклад, створити групу вконтакті, запросити всіх своїх друзів, вони, в свою чергу, запросять ще по 100 своїх друзів. І в цілому ваш фільм переглянуть 20000 чоловік, а це вже 10000 рублів. Зрозуміло, що це абстрактні підрахунки і життя внесе свої корективи, але загальне уявлення про роботу і розмірі заробітку отримати можна.

Добре, а які дії людини, натиснувшого на вашу посилання? Ніяких! Як вже говорилося, Media-Get встановлюється автоматично і завантажує файл. При цьому немає ніякої метушні з налаштуваннями звичайних торрент-програм, які іноді навіть просунутого людині досить важко налаштувати. Не кажучи вже про відправку СМС-повідомлень для завантаження фільму.

Що сказати на завершення… Як ви змогли переконатися, що це досить демократичний заробіток, доступний для будь-якого покоління. І по-своєму цікавий. Адже кіноманом, по суті, є майже кожен. Що ж стосується розміру прибутку, то, як і в будь-якій справі, все залежить від вас.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!