Основи заробітку на файлообмінниках. Як заробити на файлообмінниках

301

Зараз в інтернеті можна знайти все що завгодно. Фільм ще не встиг з’явитися в кінотеатрах, а на сайтах вже послужливо пропонують завантажити його. Безкоштовно. Виникає природне запитання: кому це вигідно? Відповім — це вигідно людині, який поклав файли на сервер і, надавши нам можливість насолодитися фільмом, заробив гроші. Якщо вам цікавий цей спосіб заробітку, то давайте дізнаємося його особливості.

Що таке файлообмінник

Майже всім знайомі фрази: «скачав з рапіди», «завантажив з депозиту». І всі розуміють, що йдеться про файлових архівах (файлообмінниках). Але не всі розуміють, чому всі раптом стали такими альтруїстами і почали стрімголов викладати свої файли для інших користувачів. Не розуміють, поки не дізнаються, що сайти файлових архівів платять гроші за певну кількість закачувань. І стає зрозумілим достаток всіляких фільмів, музики і програмного забезпечення в інтернеті.

Ми підійшли до розуміння, що файлообмінник — це сайт (сховище файлів), який виплачує гроші за скачування файлів. Чому він це робить? Відповідь лежить на поверхні: кожен з нас качав щось з файлообмінника, і чекав певний час, поки закінчиться відлік. Що було в цей час? Вірно! В цей час була реклама. Цим файлообмінники заробляють собі на життя, і користувачі, викладають свої файли для завантаження, є партнерами, які наповнюють архів. І, відповідно, отримують за це гроші.

Зараз файлообмінників в інтернеті досить багато і кожен працює по-своєму. Одні пропонують невелику рекламну заставку, яку користувач дивиться перед закачуванням файлу. Інші примусово змушують переглянути сайт, а вже потім користувач отримує посилання на завантаження файлу. Треті ж і зовсім платні. Але ми вже знаходимося, так би мовити, з іншого боку — з боку роздає, а не скачивающего. Та нас більше цікавить питання: що потрібно зробити, щоб заробити гроші?

Як заробити на файлообміннику

  • По-перше, потрібно зареєструватися на файлообміннику — одного або кількох. Ви отримаєте свій аккаунт зі статистикою, сторінкою для завантажень файлів і іншими функціями. Це не складно, але певний час відніме. На сторінках цього сайту ви знайдете опис процесів реєстрації на різних файлових серверах.
  • По-друге, треба МАТИ, ЩО РОЗДАВАТИ. Ви не заробите скільки-небудь пристойної суми, маючи пару концертів улюбленої групи і парочку фільмів. Все це вже є в інтернеті, повірте. Ну, добре. А як же заробити? Потрібно самому почати завантажувати, і створивши собі невелику базу файлів, викладати її на файловий сервер. Можна на той самий. Головне, щоб імена файлів були інші. Після викладення файлів на сервер кожен користувач отримує посилання на свої файли — інакше як же користувачі інтернету дізнаються про них.
  • По-третє, отримані посилання потрібно розмістити в інтернеті. Де саме? Де тільки можливо, і чим більше посилань на один конкретний файл, тим більше шансів, що його завантажать. Вважайте, що є пряма залежність між кількістю посилань і вашим заробітком.

Якщо ви з усього вищесказаного зробите висновок, що найголовніша частина — третя, вся справа в посиланнях, то будете цілком праві. Файли назбирати — це справа часу. Якщо вони у вас є — то це взагалі здорово. З посиланнями доведеться повозитися — полазити по сайтах різної спрямованості, прозондувати грунт. Зараз багато відкривають свої варезні сайти з правом наповнення користувачами. Це хороший шанс для вас — тут головне поквапитися і встигнути побільше створити своїх топіків (повідомлень). Та й на старих варезных сайтах і форумах теж є місця, повірте. Треба тільки пошукати. На один файл зазвичай даються посилання з кількох десятків сайтів.

Думаю, ви зрозуміли загальний принцип заробітку на завантаженні файлів. Він характеризується сплеском діяльності в початку — реєстрації, закачування, і відносним спокоєм потім. Пожинанням плодів, так сказати. Потрібно буде лише зрідка продовжувати термін дії файлів на файлообмінниках — на кожному з них строк зберігання файлів обмежений. Для цієї процедури раз на місяць потрібно заходити у свій обліковий запис і натиснути кнопку «Продовжити термін дії файлів» — така опція є майже у всіх файлообмінників.

Як готувати файли

Переважна більшість сайтів, де ви будете розташовувати свої посилання, мають правила оформлення файлів. Звичайна практика — архівування файлів в RAR (формат архіву). Якщо файл великий, його розбивають на частини — зазвичай за 100Мб. Якщо ви думаєте, що розбивши архів на 50 Мб і збільшивши таким чином кількість частин (вважай окремих файлів) ви збільшите свій заробіток, то робите помилку. Нікому не хочеться качати, умовно кажучи, 100-мегабайтний файл, розрізаний на 10 окремих файлів. Користувачу все рівно, скільки ви заробите. Для нього головне швидко отримати потрібний файл, а не возитися з десятьма частинами, втрачаючи свій час.

Зараз набирає силу новий і безкоштовний формат архівації файлів 7-zip (7z). Як створити архів 7z ви зможете дізнатися, пройшовши за посиланням.

Чого не можна робити на файлових серверах

Кожен файлообмінник має свої правила, але є загальні у всіх.

  • Не можна поширювати дитячу порнографію.
  • Не можна поширювати зоофілію.

За ці порушення слід негайне закриття. І за це нелюдське і жахливий злочин — скачування своїх власних файлів — буде те ж саме.

Скільки можна заробити на завантаженні файлів

Якщо ви очікуєте, що я назву вам суму вашого заробітку, то даремно. Дуже багато факторів, що впливають на його розмір. А називати висмоктані з пальця суми не в моїх правилах.

Але скажу, що більшість файлообмінників на момент написання статті платять від 5 баксів за 1000 унікальних завантажень. З часом ви зможете підвищити статус свого облікового запису (зробити апгрейд). Послуга ця платна, але на більш високому статусі існує більше можливостей для заробітку. Важливе значення має також вміння швидко реагувати на попит. І тоді один новий, очікуваний фільм в хорошій якості, посилання на який викладені в потрібному місці в потрібний час може принести вам десяток-другий доларів за кілька днів.

Крім завантажень, можна ще трохи підзаробити на залучення рефералів — майже кожен файловий архів виплачує власникові облікового запису певний відсоток від закачувань наведених в сервіс користувачів.

Сподіваюся, я досить ясно змалював цей вид заробітку. І якщо ви вирішите зайнятися їм удачі вам і терпіння!

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!